Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: До хората който се мислят за велики в тоя форум !!!!  (Прочетена 1700 пъти)
StreetF!gh7
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Юни 10, 2012, 20:18:31 »

Такам реших да постна тая тема поради причината , че заключихте теамата на Калоян Намигване
Първо до модераторите Усмивчица какви модератори сте вие бе  , незнам как тоя администратор ви е направил модератори като вие не можете да поемете отговорноста за форума ... Еона как може да заключиш темата на Калоян ? той поне пише на сериозна тематика докато вие какво пишете? Лафите си цел ден в форумчето щото нямате работа Намигване
Мисля , че имате и достатъчно работа за да се занимавате с това .. ПЪРВО ЗАЩО НЕ ЗЕМЕТЕ ДА СИ ИЗСТРИЕТЕ ТИЯ ТЪПИ САТАНИСТКИ ЧЕНЪЛИНГИ !?! Говориш ми , че тука влизали и не пълнолетни ,а като влизат вие кфо им показвате тъпизмите на луци (много добре еонче АПЛОДИСМЕНТИ за най-примерния и за най-добре учещия човек в тоя форум )
Сега да подхвана хармоничния и не чак толкова мъдър ? Говориш за Калоян това онова , а кота говориш за него засягаш и мен защото и аз се занимавам с това искаш да кажеш , че ние не сме намерили отговорите ли ? Замисли се колко си мъдър щом си намерил отговора така лесно ...
(Ако истриете темата или ме баннете в което даже не се съмнявам , че ще направите си проличава , че не ви изнася и веднага трябва да истриете това което ви е неудобно ... )

Сега замислете се на тва дето написах ,оправете си форума ,земете да се занимавате с тва което ние правиме  и вижте каква игра пада ГОЛЯМА ИГРА Е НАПРАВО ЕОНЧЕ само дето вие го приемате като игра , а то не е и тва ви прави жалки да се подигравате на проблемите на истинските проблеми на хората Усмивчица
Активен
StreetF!gh7
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Юни 10, 2012, 20:24:07 »

Ама какво да се прави слепецът немож да прогледне  ...
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юни 10, 2012, 20:26:52 »

Извинете тази тема ви я оставам отворена, докато всички членове на детската градина се регистрирате и изредите за да мога после наведнъж да я изтрия.

Всеки друг, изявил желание да пише в сериозна тема ,каквито съществуват относно демони , екзорсизъм и подобни да заповяда.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
StreetF!gh7
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юни 10, 2012, 20:42:06 »

Извинете тази тема ви я оставам отворена, докато всички членове на детската градина се регистрирате и изредите за да мога после наведнъж да я изтрия.

Всеки друг, изявил желание да пише в сериозна тема ,каквито съществуват относно демони , екзорсизъм и подобни да заповяда.

Бе еонче ти мислиш , че тва е шега работа ама да ти кажа от опит не е ... сериозно е  , а тва , че ти си мислиш , че живееш в розов свят не е така много си заблудена
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Юни 10, 2012, 20:51:22 »

Точно защото не е .
Активен

StreetF!gh7
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 10, 2012, 20:56:00 »

Точно защото не е .

Еонче не ми се спори когато дойде времето ше разбереш дотогава жива и здрава Усмивчица
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #6 -: Юни 10, 2012, 21:21:44 »

Всеки форум се прави от хората които пишат нещо КОНСТРУКТИВНО,a не от модераторите.
    До момента не видях нищо КОНСТРУКТИВНО от  StreetF!gh7 или kaloian1.
    Калоян започна тема с встъпление което завърши с призива цитирам:
    ''Действително имаме нужда от нови членове и помощ.Повечето от случаите свършват с опити за самоубийство.''
    В следващ момент ви питам и двамата:
    Нима всеки склонен към самоубийство е обладан от демони и екзорсизмът ли е спасението?
    И като излезе демона от обладания човек къде отива -на разходка в парка ли?
    Какво спира демона да се върне където е бил?
    А да сте запознати  че епелептичните припадъци и пристъпи за близки до описаните състояния на ''обладани от демони'' ?
    Поставените въпроси са си много на място и показват нещо.
    Нямаше КОНСТРУКТИВЕН ОТГОВОР ИЛИ ДИКУСИЯ по въпросите които поставих.
    Последва тирада-отговор в стил кой е най- или по- велик или голям спец.
    Вече оставам с впечатлението че сте достатъчно квалифицирани и нямате нужда от помощ.
    Налице е голямо противоречие в думите ви за кратко време.
    Нима сте толкова променливи и в делата си?
    Кой от вас може да твърди със сигурност кой и доколко е навътре в темата с демоните?
    На какво основание решихте че сте най-големите капацитети в ситуацията?
    Доколко познавате всеки един от нас че да твърдите каквото и да е?
    Да ви е хрумвало че това е вече извървян път от мнозина?
    Един от потребителите ви подсказа много на място защо и как демонът се появява и вселява.
    Уви,не го отчетохте в бързането си...
    Не забрявайте че никой тук не ви е враг...помислете какво ви се казва и защо се прави.
    А когато му дойде времето и вие ще разберете.

« Последна редакция: Юни 10, 2012, 21:36:06 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    StreetF!gh7
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 10, 2012, 21:45:27 »

Всеки форум се прави от хората които пишат нещо КОНСТРУКТИВНО,a не от модераторите.
    До момента не видях нищо КОНСТРУКТИВНО от  StreetF!gh7 или kaloian1.
    Калоян започна тема с встъпление което завърши с призива цитирам:
    ''Действително имаме нужда от нови членове и помощ.Повечето от случаите свършват с опити за самоубийство.''
    В следващ момент ви питам и двамата:
    Нима всеки склонен към самоубийство е обладан от демони и екзорсизмът ли е спасението?
    И като излезе демона от обладания човек къде отива -на разходка в парка ли?
    Какво спира демона да се върне където е бил?
    А да сте запознати  че епелептичните припадъци и пристъпи за близки до описаните състояния на ''обладани от демони'' ?
    Поставените въпроси са си много на място и показват нещо.
    Нямаше КОНСТРУКТИВЕН ОТГОВОР ИЛИ ДИКУСИЯ по въпросите които поставих.
    Последва тирада-отговор в стил кой е най- или по- велик или голям спец.
    Вече оставам с впечатлението че сте достатъчно квалифицирани и нямате нужда от помощ.
    Налице е голямо противоречие в думите ви за кратко време.
    Нима сте толкова променливи и в делата си?
    Кой от вас може да твърди със сигурност кой и доколко е навътре в темата с демоните?
    На какво основание решихте че сте най-големите капацитети в ситуацията?
    Доколко познавате всеки един от нас че да твърдите каквото и да е?
    Да ви е хрумвало че това е вече извървян път от мнозина?
    Един от потребителите ви подсказа много на място защо и как демонът се появява и вселява.
    Уви,не го отчетохте в бързането си...
    Не забрявайте че никой тук не ви е враг...помислете какво ви се казва и защо се прави.
    А когато му дойде времето и вие ще разберете.

Ми те си имат дупка през която да влязат поече немога да ти кажа след като се изгони и дпуката я няма няма и как да влезе Намигване
    Не съм казал ,че съм най-наясно с нещата ... нито калоян , но съм сигорен , че е по наясно от теб Усмивчица
    Странник препоръчвам ти като ти е толкос интересно не , че ше напраиш нещо земи прочети някоя книжка информирай се малко много неподготвен ми излизаш Намигване
    Не ти говори никой за хората който имат епилепсия не сме отхвърлили и факта , че това може да е причинено от болест бе  как си ги измисляш тия раоти ми е много чудно ...
    Не мисля да ти отоварям поече на въпросите ние помагаме на хората и след тва се чувстват по добре , а вие какво рпавите цял ден се чудите кой да подхванете в форума Усмивчица
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юни 10, 2012, 22:00:22 »

Нещо ми е проблем напоследък да си намирам интересни книжки които да ми казват нещо ново.
    Вземи ми препоръчай нещо свежо StreetF!gh7,че да се осветля и аз.
    И освен екзорсизъм вече си овладял и способност да си всевиждащ щом твърдиш за ВСИЧКИ ТУК че:
    Не мисля да ти отоварям поече на въпросите ние помагаме на хората и след тва се чувстват по добре , а вие какво рпавите цял ден се чудите кой да подхванете в форума Усмивчица
    Ще ти споделя май че по-скоро ти ни подхващаш в момента.
    О,колко сме непросветени,незнаещи,неможещи-даже и неграмотно пишем и се изразяваме!
    Така и не стана ясно от каква точно помощ имате нужда.

« Последна редакция: Юни 10, 2012, 22:14:21 от Странник » Активен

sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #9 -: Юни 10, 2012, 22:06:27 »

Извинявам се, че съм малко груба, но не мога да се въздържа. StreetF!gh7  вземи научи малко как се пише на български, че гледам общообразователното училище не е успяло да те научи. Та ей такива дребни неща ще внесат повече тежест в думите ти и сериозност в това, което казваш. Иначе ми звучи като бълнуване на някой наркоман. Още един път се извинявам за грубия език.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юни 10, 2012, 22:08:56 »

Моля не им обръщайте внимание и не отвръщайте на провокации ,които нямат смисъл.
    Активен

Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #11 -: Юни 10, 2012, 22:42:22 »

Моля не им обръщайте внимание и не отвръщайте на провокации ,които нямат смисъл.

Да, определено не бих го направил, особено след като отдадох доста внимание в 2 от темите им . Е, писанията ми бяха подминати от самите автори. Сега нека ми говорят за приемственост
    Активен
    zigzagy77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #12 -: Юни 11, 2012, 00:04:01 »

Е има и други които се възмутиха от културата на модераторите само ще кажа че мен ме баннаха поради груб език който аз предварително се извиних на хората ако не са ме разбрали правилно и после кво стана хоп бан ем за това вече си мълча и само гледам как се развивате защото все пак има и интересни неща за размисъл в форумите.Мисля за не важно кой как се изразява а кой какво ще поднесе на търсещите а не да ми правят енергиини негативни облаци около мен!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #13 -: Юни 11, 2012, 00:23:26 »

Светли и Чисти Мисли за Всички
        Поради голямото затруднение от ваша страна да дадете отговор на моите запитвания ще ви го дам аз, явно ще ви трябва помощ.
     Ако вече го знаете съм сигурен,че повече няма да се занимавате с това с което сте се захванали.
     Всичко опира само до една дума която носи на гърба си цялото материализиране.

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Юни 11, 2012, 02:19:33 »

Е има и други които се възмутиха от културата на модераторите само ще кажа че мен ме баннаха поради груб език който аз предварително се извиних на хората ако не са ме разбрали правилно и после кво стана хоп бан ем за това вече си мълча и само гледам как се развивате защото все пак има и интересни неща за размисъл в форумите.Мисля за не важно кой как се изразява а кой какво ще поднесе на търсещите а не да ми правят енергиини негативни облаци около мен!

Значи аз да се извиня най-напред,да си получа индулгенцията и да започна наред който и както ми падне?
    Грубия тон никога не е бил силен аргумент в каквато и ситуация да се намира човек.
    Простия емперичен опит показва че накрая се стига до нежелани последствия за всяка от страните.
    Правилното изразяване е основа на правилна комуникация и признак все пак за някакво ниво на развитие.
    Търсещия човек намира това което си е извикал.
    Почукай и ще ти се отвори.
    Не всеки е готов да приеме чужд съвет,идея или мисъл.
    А всъщност ако имаме по една идея и си ги разменим,накрая всеки ще има по две идеи.
    И когато разгадаете думата за която ви говори Мъдрост и Хармония всичко ще е много по-различно...
    Активен

Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Форум
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Емилиян 1 475 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 11:47:35
    от nia.boneva6
    Има ли дискриминация и лично отношение в този форум?!
    Въпроси и отговори
    slaviancho 14 839 Последна<br />публикация Февруари 10, 2011, 00:41:52
    от protoplasma
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 537 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Посветен, който "владее" хората чрез страхове и заплахи
    Програмиране, световен елит
    Аэ съм 10 2036 Последна<br />публикация Юни 14, 2011, 19:48:52
    от Amica
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 945 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright