Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Екзорсизъм в практика  (Прочетена 2856 пъти)
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « -: Юни 08, 2012, 12:02:44 »

От известно време започнах да се интерисувам от Екзорсизъм тъй като имам и аз проблеми с демони.Постепенно се събрахме малка група която имаме намерение да се развиваме.Според мен около 11.11.2011г се отвориха някакви портали и астрала се напълни с демони.От тогава се натъквам на все повече случаи на обсебени,лошото е че някой от случаите са с  3 момичета по на 15год и 2 по на 13год както и др случаи.Опитваме се да и помагаме и да се развиваме в тази насока.Превеждаме молитви и заклинания за прогонване и ги прилагаме , за моя радост на някой наистина помогнахме и гласовете и виденията и изчезнаха.Ще се радваме ако някой изяви желание да се  присъедини към нас за  да се организираме повече хора .За предпочитане е да са с опит в Окултното,демонология или да са медиуми с контакт.Може да ме потърсите на скайп kdon4ev.Който не е наясно за какво става въпрос може да прочете това http://indigota.com/index.php?topic=2558.0 . Действително имаме нужда от нови членове и помощ.Повечето от случаите свършват с опити за самоубийство .
    Калоян Дончев 0878918575 емейл- aspekt1@abv.bg
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Юни 08, 2012, 18:29:12 »

Ей  и тук да добавя един линк на група за хора с подобни проблеми ,ако нямат админите нищо против http://www.facebook.com/groups/149027771850226/
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #2 -: Юни 08, 2012, 20:04:39 »

Здравей kaloian1 .
    Демоните са тук свободно от 2о12 години.И доколкото се чува виновника е някой си соломон.
    А екзорсизма помага само на демоните.Тъй че умната.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юни 08, 2012, 22:52:18 »

Защо да е виновен Соломон,аз миссля че ги беше затворил,ако знаеш нещо което не е известно сподели.Иначе за теорията какво правят тук аз се придържам към "Книгата на Енох"  http://versailles-bg.eu/mag5/?p=2556
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #4 -: Юни 09, 2012, 01:58:35 »

Цитат
    Ще се радваме ако някой изяви желание да се  присъедини към нас за  да се организираме повече хора .За предпочитане е да са с опит в Окултното,демонология или да са медиуми с контакт.
    И разклонител ще си донеса даже! Само ме вземете
    Имам опит в ...окултното
    И малък опит в математическото
    Активен
    Exorcism
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #5 -: Юни 09, 2012, 18:45:19 »

Защо като ви стане неудобно триете ве ?
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 10, 2012, 02:45:16 »

Само да спомена че не сме група тинейджери които си играят на "Свръхестествено" ,и имаме реални случаи на прогонени демони от хора ,единият беше на обсебено 12 год момиче.Имаме и разработваме прогонващи молитви,ритуали и екзорсизам и стига сте си правили майтап ,ако няма какво да пишете можеда отидете в някой сайт за запознанствва да си пишете глупостите.Ако не вярвате в обладаване и демони вземете малко се ограмотете и почетете -случай в само в този сайт има десетки.Ако има кандидати предлагаме и обучение..
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Юни 10, 2012, 13:18:54 »

Айде сега Калоянчо , понеже да всички си мислиме ,че си играш на екзорсизъм , да разкажеш ,какво се случи и как изгонихте демона точно. А в един момент ако преценим ,че наистина прекаляваш в играчка-плачката , няма да се сърдиш ,че трием постовете с призиви да си играят с теб , тук влизат и непълнолетни членове , които малко от малко можем да им спестяваме занимания с неща ,които могат да докарат големи бели.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 10, 2012, 16:11:15 »

Еми много просто .Има си специални молитви на латински за Екзорсизам които се използват от 16 век и не  са променяни и до сега.Използват се от Католическата църква но при изришно позволение на Епископа на дадената епархия,но ние не сме църква.Като се прибавят няколко печата на соломон за контрол на демони,молитви и заклинания от "Големия ключ на Соломон" , Призоваване на Ангели и молитви от стария завет и нещата стават.Все пак от повече от 10 год съм с контакт с духове и демони и мога да си позволя да заявя че поне нещо съм схванал от тези години опит и практика..
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #9 -: Юни 10, 2012, 16:21:10 »

Просто казваш?
    Без да иронизирам- да вземем да си пуснем едно CD на аутореверс с молитвата за която спомена,слагаме и печатите както казваш по места и готово.
    И като излезе демона от обладания човек къде отива -на разходка в парка ли?
    Какво спира демона да се върне където е бил?
    А да си запознат  че епелептичните припадъци и пристъпи за близки до описаните състояния на ''обладани от демони'' ?
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юни 10, 2012, 18:06:44 »

Да де ей това исках да се види ,да не вземе някой да се върже да играе с теб на "Тимур и неговата команда" ама с демони.
    Калояне от многото занимаване с духове и демони ,не ти е останало време за трупане на умствен багаж. Извинявай ама ако малко имаше дори познание , щеше да знаеш ,че поста ти в началото звучи така - Ние сме група с интерес към хирургията , добре дошли да си правим заедно експериментчета , вече 2 очи успешно сме извадили !!!!.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #11 -: Юни 10, 2012, 18:50:38 »

Специални поздрави на Дружинката за борба или учение с вампирчетата, демончетата и дяволчетата.
        Искам да запитам как са се появили гореупоменатите.
        Също така и кой ги е сътворил.
        И защо си мислите че това е начинът за борба или учение с тях.
        Първо ПОМИСЛЕТЕ и тогава ОТГОВОРЕТЕ.
        Любов за Всички
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юни 10, 2012, 19:22:41 »

А аз не мога да резбера защо всеки тук се опитва да се прави на компетен и че разбира от всичко.Кой от вас изобщо е с бил или е с контакт с духове.Еми като не разбирате от нещо по - добре си мълчете че става "на всяко гърне меродия" и ставате за смях.Ако няма на кой да се правите на интересни ,има чатове за тинейджери вместо да се правите на всезнаещи.Когато се сблъскате поне с един подобен случай си позволявайте да давете мнения,а не кой какво прочел по някой форум и се прави на корифей
    Има хлапета кито са пред самоубийство и лудници ,вие си чешете егото със сериозни теми.Ако няма нещо смислено и полезно да  пишете по-добре се въздържайте от коментари.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юни 10, 2012, 19:24:15 »

Или то и този форум стана "Кой е по,по,най" и кой е най духовния,направо е смешно и жалко.
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #14 -: Юни 10, 2012, 19:33:54 »

Ако осъзнаеш отговорите сигурно НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОВА.
      ПЪРВО ПОМОГНИ НА СЕБЕ СИ И ТОГАВА МИСЛИ ЗА ДРУГИТЕ.
      А ОТГОВОРЪТ Е ЕДНА ЕДИНСТВЕНА ДУМА ОТКРИЙ Я.
      Всичко е във Вас   
      Любов за Всички
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Практика на телепатията « 1 2 »
    Духовни учения
    Administrator 22 6478 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 10:34:27
    от Sobercho
    Десетминутна практика върху 12 добродетели
    Йога
    Админ 0 2382 Последна<br />публикация Януари 09, 2010, 19:25:47
    от Админ
    Екзорсизъм
    Духовни учения
    bars_i 6 1687 Последна<br />публикация Септември 10, 2010, 19:20:29
    от bars_i

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright