Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тавани.  (Прочетена 380 пъти)
Ditko
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« -: Юни 07, 2012, 18:17:27 »

Здравейте,

Напоследък ми се случват едни неща, за които в голяма степен важи изразът "малко не ми достигна". Полагам усилия да постигна желания резултат, но когато дойде решителният момент да приложа наученото или да материализирам уменията, които съм научил, резултатът само се доближава до желания от мен такъв. Всъщност може би и просто си въобразявам и желанието ми е повече отколкото усилията, хаха...  Ухилен

Въпросът ми е, ако разглеждаме това, което правим до момента заедно с резултатите, които постигаме, като наш таван, но знаем, че можем повече и искаме да постигнем това "повече" и да преминем на следващо ниво, то как да надскочим този таван?

Тавани според мен има навсякъде - в работата, в училище, в спорта, в личния живот, във всяко нещо, на което си се посветил или се занимаваш дълги години с него. И нямам в предвид да постигнеш нещо просто, имам в предвид самият ти да усетиш, че в този момент, тук и сега, си направил голяма крачка, надскочил си себе си и миналото вече няма да ти е непознато и вече знаеш как да се справиш с това, за което си се притеснявал до вчера. Това, което те е спирало до вчера и те е мъчило, вече е преодоляно и най-важното - вече знаеш как да го преодолееш и за в бъдеще.

Аз самият съм надскачал таван, но в момента като се върна назад във времето не мога да осмисля как точно са се получили нещата и да направя асоциации, въпреки че знам, че съм надскочил тавана и съм преминал следващото ниво. Историята е свързана със спорт и ако искате ще я разкажа, за да разберете какво по-точно имам предвид. Но като цяло се надявам, че разбрахте какво искам да кажа и какво се опитвам да разбера. Усмивчица

Е, добре, как надскачате тавани?  Усмивчица
Активен
sarabia
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Юни 07, 2012, 20:47:26 »

На своя глава отдавна съм спряла да надскачам тавани. Когато животът ме подложи на такъв тест, правя каквото е във възможностите ми. Дали го достигам-незнам, но определено след това се чувствам с добра оценка.  В повечето случаи. Усмивчица
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #2 -: Юни 07, 2012, 20:54:47 »

Аз ползвам стълбището,щото ме шубе да не си ударя главата в тавана,и язък за полилея.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #3 -: Юни 08, 2012, 08:01:04 »

Дитко, това са его- игрички, не им се вързвай.
    Стълбата за покрива е в мазето.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Юни 08, 2012, 08:36:20 »

Ditko, таваните си ги слагаме самите ние и съответно самите ние можем да ги махнем. Понякога таванът пада от само себе си, защото ние просто сме го израстнали този период, а понякога пък толкова много ни е писнало да сме притиснати под тавана, че го разрушаваме сами в подходящия момент.
    На мен лично ще ми е интересно да разкажеш своята история
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright