Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съвети и помощ при избора  (Прочетена 457 пъти)
Иван
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

« -: Юни 01, 2012, 23:18:19 »

Здравеите на всички, на 20 години съм, здрав и прав, имам чудесно семеиство и приятели и това ме прави много щастлив и благодарен. Имам и прекрасна среда за развитие въпреки, че вече имам едно провалено образование в чужбина получих 2 шанси обаче съм на път да омажа нещата на ново заради собствената си некомпетентност и мързел. Отношението ми към училище още от първи клас е трагично, несериозно и без никаква мотивация. Обикновено чета и уча неща които не са пряко свързано с образованието и въпроса сега е какво да избера да уча и да остана съсредоточен и мотивиран, за да го завърша, а не да проваля и втория ми опит. Поел съм отговорност и трябва да я изпълня, не искам да разочаровам хората които са ми гласували доверие. Въпроса е, че знам с какво искам да се занимавам и имам опит в него, но не знам какво да уча, предполагам звучи страшно тъпо обаче при мен е така. Като добавим и мързела и това, че съм в дуга страна и още не съм изградил обичаината среда и хептен работите стават неразбираеми и объркани за мен. Ще съм благодарен за всякакви съвети и помощ относно това какво решение и как да го взема, мерси.

Живи и здрави.
« Последна редакция: Юни 01, 2012, 23:26:23 от Иван » Активен

Нека вървим към прогреса с добри мисли, чистота на действията и искрена вяра, поздрави.

Никои да не приема лично изказаните от мен мнения, нямам за цел да обидя никого. За контакти на лично.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Юни 01, 2012, 23:23:06 »

Аз имам хиляда дипломи ,специализации и стаж , ама от всичко най-много обичам да танцувам и може би скоро без специално образование, само полупрофесионален 20 годишен опит , май ще ми се сбъдне мечтата и ще работя с танци - юпиии

С две думи нищо не е фатално , на където те поведе сърцето   
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Иван
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 01, 2012, 23:32:14 »

Мерси Eona Lightholder, сърцето ли, сигурно не съм го послушал преди това и затова сега си нося последствията. Иначе искам да се прибера в къщи, да се захвана с това което не ме напряга макар и за 300 Лева на месец и да бъда спокоен и щастлив.
 Както казах вече съм поел по по различен път и ако се откажа не смятам, че ще е добре, един вид се предавам, а както казах съм поел и отговорност, не знам и аз. Иначе това си мислих и аз одеве, обичам да се занимавам и аз с рализнчи неща, носят ми удоволствие, но какво точно да уча и аз незнам.
 Един вид имам прекрасните условия за развитие и мога да направя избор, но незнам какво точно да направя и избера, не съм сигурен. Мотивацията и желанията ми са нестабилни и променливи, по скоро имам някаква далечна цел под формата на блян за сега, които ако продължа както съм е подкарал ще си остане само блян.
« Последна редакция: Юни 01, 2012, 23:45:58 от Иван » Активен

Нека вървим към прогреса с добри мисли, чистота на действията и искрена вяра, поздрави.

Никои да не приема лично изказаните от мен мнения, нямам за цел да обидя никого. За контакти на лично.
Иван
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юни 05, 2012, 00:56:06 »

Здравейте искам да кажа, че има развитие по темата взех решение, по дадения върос. Искам да кажа, че мотивацията е важна, изясняването и спокойствието на Духа, желанието да се трудим за това което обичаме и вярвамем и ни обича и вярва в нас. Незнам до кога ще издържа така позитивно до голяма степен знам, че зависи от мен. Знам само, че Добторо е тук въпреки злото и трябва да работим за разкриването му. Живи и здрави всички.

Ако Модераторите решат да изтрият или заключат темата или както преценят за добре иначе всеки които има желание да искаже менение по въпроса да го направи винаги идеите са добре дошли.

Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright