Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Sita  (Прочетена 1704 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #15 -: Декември 14, 2012, 10:01:48 »

Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: Декември 15, 2012, 23:55:58 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vVezbVxp2Pw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vVezbVxp2Pw</a>
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Декември 29, 2012, 23:07:17 »

Осветена ще бъде силата ни. Всеки ще срещне трудности, но само вярващият ще премине. Вярата е всичко. Тя е живота и за нея ще умрем. В силата на нашите вярвания.
В името. Заради предците и заради тези след нас, но най-вече заради нас.

Не ще изпитам страх, от онова което плаши, щом вярата си съм запазил.
Dixi et animam salvavi.
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Януари 08, 2013, 00:59:26 »

Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Януари 08, 2013, 15:42:16 »

Хората се обърнаха срещу мен.. С какво го заслужих точно сега? Старая се да правя добро, на едни помагам с едно, на други с второ, а отстрани започнаха да ме хапят..
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #20 -: Януари 08, 2013, 18:31:01 »

Хората се обърнаха срещу мен.. С какво го заслужих точно сега? Старая се да правя добро, на едни помагам с едно, на други с второ, а отстрани започнаха да ме хапят..

Какво ти правят?

На какво може да се дължи?

Може би причината не е в теб?
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #21 -: Януари 08, 2013, 18:51:19 »

Има ли за какво да се чудиш
    след като не си вече като тези същите хора?
    От много време си знам че ножицата се отваря
    все повече.
    Те не те разбират...а това което не се разбира
    буди страх или почит.
    Но почит днес не чакай от никого в тия времена.
    А какво правят хората когато се страхуват от някого
    и не могат да го разберат?
    Какво правят хората ако завиждат на светлината в теб
    и щастието ти?
    А сега спомняш ли си и за Христос как Му викаха
    ''Осанна'' и после ''Разпнете го''  ?

И от во веки веков си е било така...

И едва след време се разбира какво значат думите
    на Лао Дзъ да смекчиш блясъка и да се смесиш с прахта...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Януари 09, 2013, 22:00:30 »

Всъщност, трябваше да изчакам още 1 ден. Пак се убедих, че след всяко "не хубаво", следва нещо хубаво(2 пъти по-силно), и неочаквано. Усмивчица
    Активен
    ludiqWE
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #23 -: Март 05, 2013, 21:03:21 »

Здравей сита радвам се да се запозная с теб Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Март 22, 2013, 00:03:24 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=b-JtdztuijY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=b-JtdztuijY</a>
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Май 12, 2013, 00:31:14 »

Сънищата ми стават все по-обезпокоителни. Засилва се борбата на "добро" и "зло". Знаят, че съм по средата и битката е тежка.
    Допускам, че част от сънищата ми са по други линия, по-скоро предсказания. В останалите винаги "злото" има превес. В по-голяма численост са, битките са винаги тежки, уморителни(най-вече) и с неприятни усещания при ключови моменти(като пронизване например). В интерес на истината, сякаш съм безсмъртен, защото ако се случи да "умра" насън, много често след това, за секунди след умирането се съживявам с дълбоко поемане на въздух. "Добрите" не винаги са ангели, понякога просто помагачи. По-скоро не толкова ми помагат, колкото ги виждам на моменти в съня ми, понякога ме гледат, друг път участват буквално с дума-две в целия сън. Но спомена за срещата с тях остава през целия сън.
    Понякога, когато "злото" погледне в очите ми, несъзнателно правя нещо, което ги ужасява много. Не знам какво, но сякаш виждат нещо в очите ми. Друг път(по-често), когато в сън срещна нормален човек и той погледне в очите ми, ужаса който се изписва на лицето му е неописуем. Сякаш е видял най-ужасяващото нещо, което може да си представи. Рядко ми се е случвало да сънувам и самия Дявол или много близко приблежени до него. (докато в битките е по-скоро с не толкова висши зли същества). Последно помня, а и сякаш така е било във всички редки случаи, спрямо мен не прави нищо, а ми показва чрез останалите около нас. Така както споменатия видя ужаса в очите ми, тогава Дявола беше в съня ми. Беше до нас, усмихнат. След това изчезва. Не ми казва почти нищо. Не помня какво точно каза последния път, когато говореше, но дори когато го прави е също като с ангелите. 4-5 думи максимум.
    За разлика от него, никога не съм сънувал Бог, или поне не помня или не съм знаел, че е той.

Последния подобен сън бе преди 3-4 денонощия. "Злите" превземаха всичко, гониха ни. Когото хванеха, няколко го държаха легнал на земята и да не мърда, идваше някакъв малко по-висш зъл, пробождаше го в корема, наливаха вино върху кръвта/раната и всички започваха да пият/смучат смесената течност. Половината от жертвите след това, ставаха и бяха част от тях - същите. Усещането беше много силно и неприятно, макар да не ми се бе случвало на мен. Когато ме догонваха, почти ме бяха хванали, когато решх да им махам в стил "хайде, напред". Заблудих ги, че съм един от тях, но малко по-късно ме хванаха, тъкмо щяха да забиват острието, когато захвата на тези, които ме държат се отслаби и се събудих.

Скоро ще пиша пак.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Май 13, 2013, 10:10:02 »

Привет Сита!
    п.п А видения/картини явяват ли ти се понякога? Бях те питала в стара тема (мисля за смъртта по време на молитва),но вероятно не си прочел?

Привет.
    Зависи какво точно имаш предвид.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 22, 2013, 10:14:20 »

Видях една жена, около 26-28годишна, ходеше накуцвайки, бавно, личеше че я боли единия крак и аз минах точно до нея. Бях готов да и предложа ако мога да и помогна с нещо, но когато погледите ни се срещнаха, тя беше толкова спокойна и усмихната, съвсем отделно, че беше много чаровна, но тази и усмивка и спокойствие на лицето и в очите и.. не казах нищо и отидох на работа. Не мога да ви опиша колко голяма болка изпитвам затова, че не попитах дали се нуждае от помощ. Пиша "изпитвам", защото това чувство + яда в мен, все още не ме напускат.. Като че ли се разочаровах сам себе си.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Май 24, 2013, 23:27:33 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qqQpkug37a8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qqQpkug37a8</a>
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Юни 18, 2013, 22:58:18 »

Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4448 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1281 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на infinity
    Лични дневници
    infinity 3 916 Последна<br />публикация Август 25, 2012, 01:35:05
    от infinity
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 763 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 1014 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright