Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Транзит на Венера пред диска на Слънцето на 6 юни 2012 г.  (Прочетена 2536 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #15 -: Юни 09, 2012, 00:17:09 »

@sianna, това, по- долу е линк към ченелинг- активация на програма за защита. Файлът е звуков, обясняват се доста неща, а активацията е най- накрая.
http://www.lira-mahatma.com/wp-content/uploads/2012/03/%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B0.wma
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
sianna
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #16 -: Юни 11, 2012, 12:29:44 »

Благодаря ви приятели!
    Благодаря на всички, които откликнахте (и във форума ,и лично) на моето споделяне.
    Беше ми трудно по-рано да ви отговоря- всичко ме натоварваше. Отдадох се на покой. Търся изход...
    О, Ich, и аз бих искала да отпочина!..но как !?...с дете инвалид; имам дъщеря, която се ражда с проблеми...и започна се път на борба. Имам и син, който пък е с толкова дарби- във всички области на изкуството. Сега останах само с нея- най-близките ми хора не са в България. Родния и баща ,преди 8 години си тръгна, каза че не издържа и иска нов живот. Имах много, после нищо...после пак много :срещнах мъж, с който ни свърза духовното. 4 год. бяхме заедно...и той си тръгна. Преди 1год. замина за Сибир- мечтата му, да участва в изграждането на Новия живот...Това, вече го описах в първото ми влизане във форума. Толкова бях наранена, чувствах го като предателство- раздялата ни. И скоро, след неговото заминаване, не стига личната ми болка, от която още не бях се отърсила, ами баща ми и майка ми пострадаха, един след друг, в един месец. И цялата минала година измина в тичане по болници ,около проблемите с родителите ми ...и то с дъщеря ми, която не мога сама да я оставя,-тя не може без придружител.
    "Не е за вярване!"- кой ли не ми го е казвал. Не можеха да проумеят, как на един човек, може да се стовари толкова много. На плещите ми легнаха, не един, а трима души.
    Още миналата година и двамата ми родители, можеха да си отидат от този свят, от серия лекарски грешки...които почти в последния момент откривах и което ги спаси. И точно с едно се справиш, появи се ново заболяване...силите ми стигнаха предела, така се уморих...И когато умората ме събори на легло, чувствах тялото си като камък и въпреки това станах и продължих...но след два дни майка почина
     Old_Soul, това го знам от години и има причини да го знам...Отбягвам да задържам внимание в/у каквато и да е негативна информация, по принцип. мога само да констатирам. Достатъчна ми е тази в къщи, Тъжен какво ми е...и как с години се уча ,как да я трансформирам в положителна...
    Харесва ми мисълта на Инелия Бенц :"Енергията следва вниманието" (което е и мое разбиране)
    Вниманието е енергия, -че защо да насищам с енергия, неща, които не искам да ми се случат, или да бъда обградена с неща ,с които не искам да бъда. По-добре да насочваме вниманието си към неща, които искаме да ни се случат, които искаме да съществуват в нашия свят.Внимавайте с вниманието Усмивчица

На Алида, специална благодарност! От файла ,който ми изпрати имаше моментален ,положителен ефект., а освен това ми припомни, от какво се бях отдалечила...

Животът ми, ако е описан в роман, ще се чете на един дъх. Но, ако трябва да се преживее...оставаш без дъх. Е, Бог товари толкова, колкото можеш да носиш Усмивчица
    А, най-ценния урок, на който ме научи дъщеря ми (тя ми е учител) е : ДА НЕ СЕ ОТКАЗВАМ

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Юни 11, 2012, 13:54:31 »

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #18 -: Юни 11, 2012, 22:04:47 »

И аз ти благодаря, sianna- за това, че ми подари един от моментите, за които си струва да се живее.
    (това е нашият форум Усмивчица )
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #19 -: Юни 11, 2012, 22:14:02 »

Благодаря sianna
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ПРЕД НОВАТА ЕПОХА
    Великият преход
    11WOLF11 8 4139 Последна<br />публикация Май 11, 2011, 07:21:33
    от Sobercho
    От Венера
    Извънземни цивилизации
    Инил 2 1821 Последна<br />публикация Септември 01, 2010, 23:22:29
    от Eona Lightholder
    Изригване на слънцето
    Езотерика
    Neverland 3 1388 Последна<br />публикация Август 03, 2010, 21:14:21
    от nia.boneva6
    ВЕНЕРА 2004-2012
    Астрология и нумерология
    dayana 2 1387 Последна<br />публикация Май 21, 2011, 22:27:23
    от mamagaya
    КУРАЖЪТ ДА СЕ ИЗПРАВИШ ПРЕД ДЕЦАТА!
    За родителите
    Sue 2 1034 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 14:08:02
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright