Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рестартиране на Мрежата - II - 27.05.2012  (Прочетена 1667 пъти)
eses
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #30 -: Май 30, 2012, 09:07:50 »

Еона аз не чета в този форум и не знам какво си говорила от месец и половина.
Странник и аз същото казвам, момента за действие ще дойде и не е задължително да е нещо голямо.
УУУ всеки сам за себе си решава как да действа,като искаш да правиш визуализации и мислиш е това ще помогне,прави го.Намесих се по темата защото и аз като теб правех визуализации в определени часове, вярвах ,че помагам, правех клипове за децата в африка, измислях инициативи подобни на тази ,аках с нетърпение посланията и прочие много неща.Не казвам че е грешка,това е път които рано или късно води до това да видиш,че тези действия са само и единствено удовлетворяващи именно егото.То има нужда да ги правиш,за да покаже колко е съпричастно и възвишено. Рано или късно ще стигнеш до идеята ,че тези неща не те издигат и че единствената истинска връзка и мъдрост която е най вярна за теб,най в полза на твоя път и целите ти на душата е личната. Но няма смисъл вече да го повтарям,още повече че правя за пореден път грешката да си помисля ,че като кажа нещо някой може да го чуе.За съжаление не може защото всеки един от нас е на различно ниво и неговото развитие е различно от това на другите.Човек не може да се надскочи.Днес не мога да изживея утрешния ден. Относно помоща на другите.Методите са различни,аз не помагам като правя визуализации,а когато мога с каквото мога,но реални действия.
Активен
Страници:  1 2 [3]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
Филми
Administrator 0 2629 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
от Administrator
Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
Филми
Админ 7 3056 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
от delfin
3 годишно момиченце купува багер в мрежата
Любопитни факти
delfin 0 605 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:49:52
от delfin
Трансформация 2012
Видео клипове
The One 0 990 Последна<br />публикация Октомври 16, 2011, 19:13:48
от The One
Рестартиране на Мрежата - 20/21.05.2012 « 1 2 3 4 5 »
Инициативи
yyy 62 2843 Последна<br />публикация Май 26, 2012, 18:16:22
от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright