Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Не само сън  (Прочетена 931 пъти)
Иркала
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • « -: Май 24, 2012, 19:38:30 »

Здравейте ! Имам един кратък въпрос към вас , но преди това трябва да поясня няколко неща.
    1. Повечето сънища който сънувам са с някакви същества. Не знам какви , но със сигурност не са хора.
    2. Някой ме гони (въпросните същества), опитва се да ме убие , обърква ме само и само за да умра.
    3. По някой път се бия с тях.
    4. Майка ми , но не тази земната , а някаква друга в един от сънищата ми се опита да ме убие.
    5. Все трябва да стигна до някакво място.
    6. Сънищата ми винаги се повтарят .... ако не са завършени значи пак ще ги сънувам, но дори да са се е случвало отново да ги сънувам...ИИИИ най-важното условие, за да сънувам един сън отново е да го забравя.Забравя ли сън той се сънува пак.
    Имам "нормални" сънища , но само тези с Преследването , боя и т.н. се повтарят

И ето и въпроса. Защо? Защо битки ? Защо МОЯ смърт ? Защо винаги се разминавам на косъм? Защо се повтарят? Ако някой може да отговори дори предположенията ще са от полза . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Активен

Всеки има право на избор. Друг е въпроса дали го осъзнаваш!!!
    ThatWoman
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 47

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Юни 26, 2012, 22:31:35 »

съветвам те, да не тълкуваш със съновници или да чакаш отговор от други хора...опитай се с времето да откриеш сам тълкуванията ...колкото и безсмислен да ти изглежда някой сън,в него винаги има послание...обърни внимание на нещата,които ти се случват докато си буден..виж дали намираш някаква връзка...а щом сънуваш едни и същи неща,може би това е нещо важно,което ще ти помогне...и още нещо...това, че сънуваш "неприятни неща" не трябва да те притеснява...може би ,това е начина да ти се привлече вниманието ,за да започнеш да обръщаш по-голямо внимание и на сънищата си и на реалността когато си буден
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright