Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо извънземните не дават техническа информация?  (Прочетена 2014 пъти)
fgerwgfve
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Май 20, 2012, 21:27:11 »

Защо извънземните не дават техническа информация?Не отричан ,че духовната е много ценна ,но техническата не е по-малко важна.Защо извънземните не дават техническа информация или много рядко и то малко и доста мъгляво?Защо не ни дадат схема на много мощен процесор например.Това само ще ни помогне.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Май 20, 2012, 22:55:51 »

Ако се върнеш във времето ще обясниш ли на Хитлер как да си направи ядрена бомба?
    Мощен процесор от твоя пример ще го видим само в умна ракета която ще те връхлети в днешно време.
    Не случайно има в държавен вестник един мноооого дълъг списък със забранени електронни компоненти като стандарти и качество с възможно двойно употреба...
    На практика се произвеждат - но са недостъпни.
    Принципа е същия.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #2 -: Май 21, 2012, 00:15:14 »

Не е материалното базата която ни липсва според мен.Имаме достатъчно, но и нея не можем да управляваме добре.Докато има хора, които вредят, ще има и скрити неща от нашата раса.
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 21, 2012, 09:25:35 »

Цитат на: ariam
    Докато има хора, които вредят, ще има и скрити неща от нашата раса.
    Болшинството ясно е, че са нехайни и изобщо не ги интересува какво се случва. Те са "удобните". Хора, които да вредят е имало и ще има винаги. Въпроса е - колко още ще са десеторно повече от тези, които се опитват да помагат.
    Ресурси има предостатъчно. Дори сега да спре всякакво производство, ресурси има за над 20 милярда население, да живее в добро здраве, в следващите 50 години. Там е работата, че до простолюдието достигат не повече от 20%.
    Технологии не ни трябват, трябват ни очи.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 21, 2012, 11:09:09 »

Болшинството ясно е, че са нехайни и изобщо не ги интересува какво се случва. Те са "удобните". Хора, които да вредят е имало и ще има винаги. Въпроса е - колко още ще са десеторно повече от тези, които се опитват да помагат.
    Ресурси има предостатъчно. Дори сега да спре всякакво производство, ресурси има за над 20 милярда население, да живее в добро здраве, в следващите 50 години. Там е работата, че до простолюдието достигат не повече от 20%.
    Именно, Именно!
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #5 -: Май 21, 2012, 14:07:01 »

Защо извънземните не дават техническа информация?Не отричан ,че духовната е много ценна ,но техническата не е по-малко важна.Защо извънземните не дават техническа информация или много рядко и то малко и доста мъгляво?Защо не ни дадат схема на много мощен процесор например.Това само ще ни помогне.
    Първо за сега не ни е позволено да ги видим понеже енергийните канали са с малко енергия.
    И понеже няма връзка между планетите и те са невидими.Но ги има и тяхната информация е полезна но и опасна.
    Те се опитват да се свържат с нас чрез житните класове в някои страни или картини с друга езикова форма за общуване.Няма как да я разберем.
    Тя е от друг свят.Скоро нашата желязна материална стена ще се срути и всичко ще се види и не случайно има толкова филми за да ни подготвят за всичко.
    Има време и ще видим.
    Колкото до информацията ние сме толкова първобитни че тяхната информация е много напред и дадена в нашите ръце само ще разруши всичко и самата планета.Иска се да се превъзпитаме и да се осъзнаем и тогава да разберем нещата.Тяхната информация за днешните злобни хора е опасна и за самите тях.Те не са осъзнати за да боравят с подобна информация.
    Още не можем да се възползваме от слънцето и водата какво остава за другото.
    Още не вярваме че планетата е жива и е унищожаваме с нашия живот.
    Има време ще се научим всички заедно иска се търпение.
    Активен

fgerwgfve
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Май 21, 2012, 14:30:15 »

Ако се върнеш във времето ще обясниш ли на Хитлер как да си направи ядрена бомба?
    Мощен процесор от твоя пример ще го видим само в умна ракета която ще те връхлети в днешно време.
    Не случайно има в държавен вестник един мноооого дълъг списък със забранени електронни компоненти като стандарти и качество с възможно двойно употреба...
    Принципа е същия.

Не ,защото той вече е знаел как да се направи.Виж сега напоследък срещу мен не летят много "умни" ракити ,а даже някоя да се появи аз я хаквам и я продавам на вторични суровини.Един процесор с 5гх няма да навреди на човечеството щом му се даде.Или интел , амд , гугъл , уиндос ,сони , леново и т.н. и т.н. (между който и аз) действат с/у човечеството ,защото правят нови по-добри неща ,които ще се озоват в ракети.Така ли да разбирам?Всеки напредък за науката е поредният пирон в ковчега на човечеството?
    Активен
    fgerwgfve
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 21, 2012, 14:35:49 »

Не е материалното базата която ни липсва според мен.Имаме достатъчно, но и нея не можем да управляваме добре.Докато има хора, които вредят, ще има и скрити неща от нашата раса.
    Прав си не ни липсват лекарства против спин или рак или бактериални/вирусни инфекции.Просто на част от хората искат подсъзнателно да умрат и да страдат.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

100006741217887
    « Отговор #8 -: Май 21, 2012, 14:37:00 »

Принципа е същия.

Не ,защото той вече е знаел как да се направи.Виж сега напоследък срещу мен не летят много "умни" ракити ,а даже някоя да се появи аз я хаквам и я продавам на вторични суровини.Един процесор с 5гх няма да навреди на човечеството щом му се даде.Или интел , амд , гугъл , уиндос ,сони , леново и т.н. и т.н. (между който и аз) действат с/у човечеството ,защото правят нови по-добри неща ,които ще се озоват в ракети.Така ли да разбирам?Всеки напредък за науката е поредният пирон в ковчега на човечеството?
    Всеки напредък в материалния свят ни дърпа на зад.Иска се духовно израстване но хора които са потънали в материята на този свят и са се нагълтали с материални измислици, няма как да разберат.
    Как ще разберете докато търсите в материалния свят смисъла и идеята.
    Преди да се измисли атомното оръжие никои не е мислел за лошото а за хората но какво стана.Всяка ракета която поразява децата на планетата и много невинни хора е с подобни процесори които я насочва.Тази техника ни прецака и цялата цивилизация.
    Хората живеят до 50 или 60 годишна възраст и само ако оцелеят има много които не успяват.
    Заради новите открития като микровълните нашия ген се видоизмени.
    Има и много други но не ми се пише на тази тема която трябва да се затули в миналото.
    Пуснете светлината във вас хора.

Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Май 21, 2012, 14:44:19 »

Всяко познание е нож с две и повече остриета.
    За твое сведение вече има разработки на фундаменталните принципи които ще позволят създаването на квантов компютър.
    За сравнение с него - сегашните по принципа си на работа са меко казано смешни дори и да са на 10Ghz спрямо квантовия.
    По предварителни данни до 5- 10 г. ще има готови прототипи.
    В нета има достатъчно инфо по темата.
    В моите очи квантовия компютър е хардуера необходим за изкуствения интелект.
    И нека не забравяме че тези разработки само копират вече създаденото преди милиони години-Живота.
    Извървения дотук път от човечеството не е бил лек,няма да е такъв и в бъдеще.
    Наготово ако ни се даде ще бъде мечешка услуга по всеки смисъл.
    Всяко познание изисква и съответното ниво на съзнание и отговорност.
    Именно в това няма и не може да има разминаване никога.
    Затова и друго не се и случва.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

100006741217887
    « Отговор #10 -: Май 21, 2012, 14:48:03 »

Прав си не ни липсват лекарства против спин или рак или бактериални/вирусни инфекции.Просто на част от хората искат подсъзнателно да умрат и да страдат.
    Ако знаете как да се храните нито една болест няма да има.
    Разберете ме така е.
    Болестите са измислени от тези които правят лекарства и всичко е за пари.
    Цитат
    А защо покрай отвличането на хора не им пъхнат една книжка на тема сигурни интернет протоколи?
    Има доста инфо но защо да се дава на хората нека си живеят както до сега като овчици да си хапват и да носят пари на големите.Не темата мина очакваното от мен.
    Тук стана доста затъмнено и това пак кара да се получават отрицателни заряди.

fgerwgfve не си за този форум тук внасяш много отрицателно което не разбираш.Запази си тази енергия за теб понеже тук с много мъки създателите на форума са се опитвали да го опазят от тази енергия.
    Само здраве fgerwgfve.  
    Активен

fgerwgfve
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 21, 2012, 14:51:06 »

Всяко познание е нож с две и повече остриета.
    За твое сведение вече има разработки на фундаменталните принципи които ще позволят създаването на квантов компютър.
    За сравнение с него - сегашните по принципа си на работа са меко казано смешни дори и да са на 10Ghz спрямо квантовия.
    По предварителни данни до 5- 10 г. ще има готови прототипи.
    В нета има достатъчно инфо по темата.
    В моите очи квантовия компютър е хардуера необходим за изкуствения интелект.
    И нека не забравяме че тези разработки само копират вече създаденото преди милиони години-Живота.
    Извървения дотук път от човечеството не е бил лек,няма да е такъв и в бъдеще.
    Наготово ако ни се даде ще бъде мечешка услуга по всеки смисъл.
    Всяко познание изисква и съответното ниво на съзнание и отговорност.
    Именно в това няма и не може да има разминаване никога.
    Затова и друго не се и случва.

Не знам какво толкова лошо има в изкуственият интелект.И какво стана хем твърдите ,че има разминаване м/у съзнание и технологии и хем твърдите ,че такова не може да съществува.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

100006741217887
    « Отговор #12 -: Май 21, 2012, 14:57:55 »

Цитат
    И ако ядеш правилно нямаш шанс да се инфектираш със спин?

Ти знаеш по-добре и аз се извинявам че се опитах да пиша разни неща.Ти разбираш по-добре нещата като се замислих.Явно съм се объркал.
    Така е както казваш fgerwgfve  мерси за споделеното.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Май 21, 2012, 15:17:44 »

Не съм твърдял никъде че има нещо лошо в каквото и да е.
    Изкуствения интелект ще е самообучаваща се информационна холограмна матрица която ще има пряк обмен с Вселената.
    И човека го има това свойство...но по една или друга причина е затънал в една огромна плява от себични приумици и химери.
    Докато машината едва ли ще отдаде значение на емоции като гняв,омраза,ненавист,завист и т.н.
    И точно ако липсват те няма да има и спирачка в развитието на изкуствения интелект.
    До момента в който той реши че сме пречка в цялата картинка.
    Разминаванията идват и се доказват с времето винаги.
    Парадоксите идват и си отиват за да бъдат решени,осъзнати,разбрани и надживяни...
    И като се върна на въпроса относно темата и извънземните -отговора ти е даден.
    Отделен е въпроса дали на някого се харесва или не този отговор...

Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 21, 2012, 16:17:31 »

Ей ти със страно произнесимия ник Усмивчица ако те видя на улицата, понеже не се смятам за високо развита личност с кеф ще те заплюя в лицето веднъж заради това :
    Цитат
    (между който и аз) действат с/у човечеството
    Втори път ще те заплюя заради това:
    Цитат
    Просто на част от хората искат подсъзнателно да умрат и да страдат.
    Третия път ще те оставя на собственото ти наказание заради
    Цитат
    Цитат на: sanguinary в Днес в 09:25:35
    Такива , като теб с лопата да ги ринеш, но не ми е ясно за какво си дошъл тук, с тъпите си въпроси, с ограниченото си виждане, със самочувствието, че си нещо което "вреди" на земята!
    Ти за мен си нищо по-голямо от паразит, който най-добре да изчезне като вид, освен това ти отделих прекалено много от вниманието си , което не заслужаваш!
    П.С. Правилата са за всички, няма да се разсърдя ако отнеса бан, но поне си заслужаваше Усмивчица
    « Последна редакция: Май 21, 2012, 17:31:53 от soulSurgery » Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright