Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Децата и тяхната аура  (Прочетена 1595 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « -: Май 18, 2012, 11:55:58 »

Почвам тема, понеже там където исках да  пиша ,не бе писано от година.
    Хората са 1 тип разделени на 2 типа и всеки тип умножен по 4 съединения или както аз му викам ,погледнати от 4D режим.Хората се делят на 2 ,светли и тъмни.И светлите и тъмните правят по-още 4 типа.Нещо което символизира и кръста или само една от страните му.
    До сега бяха тъмните и 4-рите им разновидности на материалния свят в които живееха , направени от тъмнина и нейните съединения с тъмната страна на живота.
    Вие хората му викате по различен начин но съединението на тъмното и светлото прави ин и ян.
    Или цялото което е в постоянна гонитба или кръговрат.До тук ако не съм разбран , просто си кажете тоя е луд и не си хабете нервите да пишете в темата ако ще генерирате отрицателно с вашето изказване.
    За тъмната страна няма нужда да говоря понеже тя е в миналото или е на път да иде там с всичките си служители.
    За нас е интересно да разберем за светлата страна на живота и неговите разновидности които ще живеят на планетата дълго, толкова дълго ,че ще забравим, че е имало тъмна страна.
    Първите бяха индиго и те бяха тези бунтари и подготвяха почвата за нещо по-различно.
    Те са разновидност на съединението на водата и човека в едно.На тяхната връзка и съединение.Но понеже водата още не се е изчистила и има тъмно в нея.Резултата бе индиго.
    Деца индиго и те имаха и тъмно и светло и затова се бунтуваха с досегашния живот.Цветът им е от тъмна вода и светла вода.И понеже хората са светлина, индигото свети в индигов цвят.Цвят от тъмно и светло в едно.Те носят изпепеляваща страст и гняв и нежна и прекрасна душа докосната от светлина.Те си имат леките разновидности докато се получат и по-долните.
    После се появиха виолетовите които имат малко повече светлина и те са.
    Виолетовите деца и малките им разновидности.
    Те са деца с повече светлина във водата и тяхната връзка с водата.И затова са малко по-светли и разбира се са по крехки и нежни.Но в тях още има бунтарско дори и малко.
    Те са 1 крачка по-близо до светлата страна на живота.Лесно отстъпват и си имат свой светове в които си витаят.Но и не се примиряват с досегашния живот , разбират грешките му но нямат сила да се борят и ако намерят индиго се крият до него.Търсят някои да ги защити от този зъл свят, те не разбират злобата и яростта.Те излъчват светлина в нежно виолетово и разновидностите му.Следва по-чиста форма.
    Това са деца които влизат в светлия ден на всичко и до тях достига повече светлина.
    Кристалните деца май не виждате буквите , нормално и децата си навиждате.Те са толкова светли и добри ,че за хората са странни.Те са светли души и за тях да има злоба и ярост е странно и неразбираемо.В тях светлината е толкова много че е важно да са обичани и да обичат.Лесно се доверяват и си мислят, че лошо няма.За тях всичко е любов но и при тях няма чистота и те са с много разновидности и различни кристални решетки.Те имат връзка с вода която е на 70% по-светла и чиста.Ако не намерят почва(не разберат) в светът на родителите си ,те се крият в техния свят.За тях няма красиво и грозно или лошо и добро и ако има е малко и незабележимо.Могат да се защитават но за разлика от по-горните веднага отстъпват и се отказват.Кристалчета ,красиви и нежни.Но не по-нежни от следващите.
    Идва вълна която ще се ражда след 2012 година и те ще са толкова чисти и нежни.Но и те няма да са най чистата форма на вода и човек.Тя ще дойде малко по-късно.
    Диамантени деца и ако сложа цвят и на тях няма да ги видите.Те са само чистота и светлина.Комбинация от вода, светла ,чиста вода  и човек или дух.Тези души ако ги има сега са малки.Те предстои да се раждат и да дойдат за да сложат новото начало а всички други само бяха подготовка на почвата за това нежно семе което ще расте по-земята.Те са само любов и тепърва ще се учите да ги разбирате.Те ще ви учат не вие тях.Те знаят неща за които хората дори не са си мечтали.Те имат толкова любов и светят в чиста светлина.Тяхната светлина стопява злото и тъмното и на тях не им трябва защита.Те са нежни и красиви, но нека това не ви кара да си мислите че са меки или слаби.Диаманта е има най здравата и твърда кристална решетка.Те ще донесат светлината на Планетата.
    И това не е края на всичко а началото мили хора. Това е само една от комбинациите на Майката Природа.Тези деца трябва да са по близо до природата и нейните блага.Това не са ваши деца а деца на Природата.И ако искате то да е здраво и спокойно просто нека е около майка си или Природата.
    Хората преминават през един нужен цикъл на духовно израстване и досега беше тъмния цикъл или цикъл които е от червени нюанси и ако знаете цветовете на аурата досегашните са били в червени и тъмни нюанси.Сегашните са в сини нюанси.
    Едните кръстени от вас хората тъмни или лоши са червените които са по близко до подземния свят.И до неговите чувства които горят в огъня на омразата и всичко отрицателно.Но и то е нужно.
    Сега сме в светлите(кръстени пак от вас така) или сините нюанси, които са по-близко до небето и божественото.И се издигаме на горе ,до сега бяхме долу.

Комбинацията за която говоря е от 3 елемента и тя е човек+дух+вода или обратно.
    Тройката е в основата на живота или на чистата му форма независимо лоша или добра.
    Земните и червените форми на живот няма как да ме разберат или поне е трудно.
    Но моля ви , не наранявайте тези нежни форми на живот ,които не разбират вашите стремежи и ценности за живот.Те са от друг свят, дори и да не ми вярвате.
    Нека светлината ви води мили хора.В бъдещето няма място нищо от миналото ако не се промени изцяло.

Не залагам на правопис и граматика а на смисъла и посланието което искам да ви предам.  
    Всеки може да ме поправи или допълни.Никои не е безгрешен.
    « Последна редакция: Май 18, 2012, 12:05:27 от sunshine_and_love » Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #1 -: Май 18, 2012, 12:59:49 »

Какво е аура и как се променя е тема която ще произлезе от темата която е тук и сега.
    Затова ще дам обяснение и на това за да ме разберете.
    Аурата е комбинация от духът и водата и цветът които е невидим за хората е друга материя от самата комбинация на дух с тяло и после на комбинацията с вода.А водата е жива и тя е кръвта на планетата.
    Колкото до цветът е само нюанс на самата комбинация и тя ще се изчиства в следващите години и самата аура може да се промени ако ние се променим.Около нас има постоянна обвивка.Такава има и планетата и природата и всичко живо.Тя е подобна на дъгата и според нашите желания и израстване в духовен или физичен план се променя.Като даден цвят надделява и това светим в силно червено земно или синьо духовно.Те си имат и нюансите и виолетово или лавандулово е преходна форма.Основния цвят е безцветен или светлина и нейната алтернатива тъмното,черно.Светлината се разделя на цветове и те се свързват с тъмната страна и така стават цветовите нюанси.
    Колкото сме по-духовни се приближаваме до чистата форма на светлината и тя е светлината и нейните цветови нюанси.
    Такава форма е диаманта.
    Колкото сме по-земни и обладани от материалното и физичното се приближаваме към тъмната старана на живота, тъмен цвят и неговите нюанси.
    Двете правят цялото или създателя на всичко.
    Има два свята на тази планета.Два основни и два странични или това което е другото значение на кръста.2 по 2 равно на 1.
    Не очаквам да ме разберете.Двата основни свята са подземен тъмен.И божествен светъл.
    Това не са мой определения а схващания на хората и ако искам да обясня трябва да използвам тези схващания и опредения.
    Или на човешки ад и рай и хората са по средата и двата свята се борят за най ценното .....Тяхната душа.Това е и аурата нюанси на двата свята.Има и още два но за тях друг път.
    Според нея е и вашата съдба.Някои деца се раждат с точно определена аура и тя ще се изкачва до божественото в новото време.В старото бе стигнала до подземното и вие може да видите резултата ако се върнете назад във времето.

Всеки може да се изкачи по стълбата както едно време се казваше.Стълбата на цветовете и да стигне до божественото или да слезе до подземния свят.Вие си избирате духовно или материално.И двете са нужни за да се коригира душата.
    Няма скрито вие светите в това което правите и няма как да излъжете мили хора.
    Ако виждахме а това скоро ще стане.Нямаше да има лъжа , няма как да има.Вие ще светите във вашата лъжа.Този над нас вижда всичко и е измислил начин чрез които да разбере без да се труди вие сами си казвате ако сте лоши или добри.
    « Последна редакция: Май 18, 2012, 13:06:15 от sunshine_and_love » Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #2 -: Май 18, 2012, 17:35:43 »

Ето основата на новия начин на живот
    http://indigota.com/index.php?topic=3931.0  тук имам писано за чакрите.
    http://indigota.com/index.php?topic=5922.0  Земята и хората
    http://indigota.com/index.php?topic=5927.0  Какво е цялото за хората
    http://indigota.com/index.php?topic=4227.0  ЗЕМЯТА - РАЗУМНО СЪЩЕСТВО
    Това дано ви приближи малко до истината.Аз предавам а вие избирате дали да вярвате.
    През какви етапи на развитие е нужно да минете има тук http://indigota.com/index.php?topic=5934.new#new
    Тук се крие малка част от новото и как да възприемем светът.
    Иска се само да погледнете в самите думи и да ме разберете със сърце.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Май 18, 2012, 18:27:58 »

Съни§лов , понеже виждам, че се разпиляваш по темите и копираш едно и също , за да си доизграждаш концепцията , ти предлагам да си отвориш личен дневник ,където теорията ти- концепцията , ще има цялостен вид и организираност. Вече когато е готова ,можеш да отговаряш по темите с линк за насочване.
    Отдели нужното време за да я съградиш в линеен текст ,защото в главата ти е цялост , но при превода се получават неясноти ,особено ако не се чете енергийно. Естествено ако целта ти е да бъде разбрано от повече различни хора. И още нещо, остави и имай доверие хората да преценят, какво е истина, т.е какво от това им е от полза.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #4 -: Май 18, 2012, 18:36:29 »

Съни§лов , понеже виждам, че се разпиляваш по темите и копираш едно и също , за да си доизграждаш концепцията , ти предлагам да си отвориш личен дневник ,където теорията ти- концепцията , ще има цялостен вид и организираност. Вече когато е готова ,можеш да отговаряш по темите с линк за насочване.
    Отдели нужното време за да я съградиш в линеен текст ,защото в главата ти е цялост , но при превода се получават неясноти ,особено ако не се чете енергийно. Естествено ако целта ти е да бъде разбрано от повече различни хора. И още нещо, остави и имай доверие хората да преценят, какво е истина, т.е какво от това им е от полза.
    Мерси напълно те разбирам и аз мисля над това.Но не знам как да го направя.
    Знам, че всичко което пиша или разбирам трябва да се съедини и да стане цяло.Да винаги трябва истината или информацията и дали тя е вярна да е избор на четящия.
    Мерси са написаното , то ми дава някои въпроси над които да помисля.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Май 18, 2012, 18:40:51 »

Нали за това съм тук и ти го предлагам. Когато решиш каква да бъде конструкцията ми пиши на лична и аз ще подредя нещата, както ми кажеш.

Примерно мога да ти предложа да събереме темите , които искащш в една - личен дневник , но вътре да оставяме заглавията на постовете както са си като се съберат , там където има повторения да ги изтриеме и после като прегледаш общата картинка да кажеш какво къде да се коригира и мести.

Друго начин е , копирай си всичко което си нахвърлил из темите на един уърдовски файл и сглобявай , а после готовия вариант ми прати.

Това се отнася за всички ,които искат да си събират в лично пространство идеите за да имат един цялостен вид ,като концепция.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Май 18, 2012, 18:57:59 »

Нали за това съм тук и ти го предлагам. Когато решиш каква да бъде конструкцията ми пиши на лична и аз ще подредя нещата, както ми кажеш.

Примерно мога да ти предложа да събереме темите , които искащш в една - личен дневник , но вътре да оставяме заглавията на постовете както са си като се съберат , там където има повторения да ги изтриеме и после като прегледаш общата картинка да кажеш какво къде да се коригира и мести.

Друго начин е , копирай си всичко което си нахвърлил из темите на един уърдовски файл и сглобявай , а после готовия вариант ми прати.

Това се отнася за всички ,които искат да си събират в лично пространство идеите за да имат един цялостен вид ,като концепция.

Мерси ,,,много.Малко ми се проясни и сега ще подредя нещата и ще пиша кога съм готов.

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Думите и тяхната употреба « 1 2 3 »
    Духовни учения
    chitta 35 2696 Последна<br />публикация Януари 06, 2012, 17:03:07
    от zigzagy77
    Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев.. « 1 2 3 4 »
    Обща тематика
    vaness 57 6107 Последна<br />публикация Януари 19, 2013, 07:22:47
    от Еlsha
    Едно малко запитване за виждането на аура
    Въпроси и отговори
    Ateina 11 1307 Последна<br />публикация Юни 03, 2011, 20:31:06
    от notlike
    Индиго души-индигова аура!
    Всичко относно индиготата
    Еlsha 10 2142 Последна<br />публикация Юли 03, 2012, 12:56:52
    от Щуродино
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4121 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright