Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вътрешна промяна  (Прочетена 1342 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « -: Май 17, 2012, 11:39:14 »

Защо е важно да се промените вътрешно.За този преход.
    Понеже за да се промени,еволюира,повдигне вибрацията и др. нашата планета,трябва и ние да го направим.Хората са свързани с всичко в този свят и светът е свързан с хората.
    Просто има хора които го осъзнават и други които не го осъзнават.
    За да се повдигне нашата вибрация на хората и да сме заедно с планетата.Трябва да се покачи вибрацията на телата ни и на клетките и техните светове в нас самите.
    Клетките си имат живот и светове които формират нас като хора и ние формираме планетата и тя формира галактическия човек.
    За да се промениш , трябва да промениш мислите си и възприятията за живота около и в теб.
    Трябва да се разбере, че ние носим живот.И ,че клетките в нас са разумни и зависят от нас и ние от тях.За да превъзпитате клетките се процедира така както и нашата майка процедира с нас.За жалост със страдания и мъки докато се научим.Мислите ли ,че всичките природни бедствия и катаклизми са случайни.Аз не мисля , всичко си има замисъл и висша цел.Всичко ни учи и докато не се научим няма да спре.Това е друга тема.
    За тялото и клетките за да прокарате вяра в тялото се изисква воля и постоянство.Клетките се учат и еволюират според вашите желания и мисли.Затова каквото мислите това сте и вие.Каквото ядете това сте вие.
    Първо на прост език , променете виждането си за светът и за живота.Обичайте както цялото обича всички без да избира и подбира.Нека оръжието ви бъде любов за всичко.
    Разберете, че вашата майка е Природата и тя и планетата е жива.Факт в които не трябва да се съмнявате и за секунда.Всичко и във всичко има живот.
    Кога осъзнаете това може да продължите.Нека това по-горе стане начин на живот и клетките във вас го разберат.
    После разберете, че във вас има огромен живот и светове.Както има светове и на планетата разделени от раси,държави,различия.Трябва да разберете, че органите са съвкупност от клетки които действат като едно цяло.За да може вие да сте живи.Изпитвайте благодарност към тях и нека разберат, че вие знаете ,че те са там и се жертват за вас.Осъзнайте живота във вас и около вас.Така ще се свържете с всичко около вас и във вас.
    Свържете се с външното слънце което свети постоянно, има тема за това.С вашето вътрешно слънце което се зарежда от външното слънце.Така ще свържете всичко във вас.Понеже светлината свързва всичко нали тя е чиста любов.Хорската любов не е чиста.Чиста е любов ,която не избира.
    Кога направите тези неща и ако ги разберете вие вече трябва да обичате планетата и слънцето и сте нови хора.Тогава с помощта на Природата и Слънцето превъзпитайте клетките си да се хранят правилно само с растителна храна или за начало нека поне 70% да е растителна докато свикнете тя да е 100% , помагайте си със слънцето тук http://indigota.com/index.php?topic=948.0 има как.
    Кога свикнете с растителната храна , вече сте на по-високо ниво.И сте готови да се свържете с природата и планетата.Има и по-високи нива но смисъл няма да ви ги предавам и да ви обърквам.Това е най лесния начин, храна(енергия в нечист вид), вода(това което обединява всичко в хората в едно) и светлина(чиста енергия)(любов).

Може да се допълни от всички за да се разбере от хората.Понеже всеки пише неща които самия той не разбира и как обикновения човек да го разбере.
    За храната и за нейните разновидности има много писано тук http://indigota.com/index.php?board=53.0
    Всичко което е по-високо и по-близо до слънцето е с по-висока вибрация.
    Но за да стигнете до плодоядците е трудно първо трябва да мините през тези етапи.
    1.Вегетарианци хора които изключват месото и се хранят с растителна и обработена храна и по-доните продукти.
    2.Вегани хора изключващи животинските продукти като яйца,мляко ,кашкавал ,сирене и др.
    3.Суровоядци хора хранещи се с растителна и необработена храна.
    4.Плодоядци или хора хранещи се с плодове и ядки.
    5.Слънцеядци или хомосоларис хора хранещи се с вода и светлина.
    Водата присъства във всички групи по-горе.Тя е основа на живота и не може без нея и нейните и състояния.
    Дори и след прочитане на нещата по-горе или на самия форум вие се издигате духовно.
    Това е и целта на форума да повдигне вас и духа във вас.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Май 17, 2012, 11:53:41 »

Вътрешна промяна=вътрешна работа.
    Не винаги след това има еволюция...
    В заблудите има и инволюция...
    Дори и вегитарианец ако следва заблуди не ще извърши полезна вътрешна работа и промяна.
    Вгетарианството е средство което може да помогне,но не и да свърши основната работа по изчистване на авгиевите обори.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #2 -: Май 17, 2012, 12:09:16 »

Вътрешна промяна=вътрешна работа.
    Не винаги след това има еволюция...
    В заблудите има и инволюция...
    Дори и вегитарианец ако следва заблуди не ще извърши полезна вътрешна работа и промяна.
    Вгетарианството е средство което може да помогне,но не и да свърши основната работа по изчистване на авгиевите обори.
    Идеята е да се прочистят клетките на нашия организъм и тогава започва промяна на умът които се захранва с по-чиста енергия.Тогава, следва да се промени съзнанието и мислите.Но кога си замърсен отвътре и това което те изгражда като човек е замърсено и хранено с некачествена храна и енергия няма как да се промениш.Всичко е свързано и аз давам само една малка крачка.Няма как да стане чудо за това, че не ядете месо.
    Но поне това е началото.Има цяла тема за месото и неговата вреда.
    Има хора които си мислят, че имали връзка с космоса и подобни, но не се хранят правилно.Няма как мили хора.Първо вътре и после вънка.Храната и водата са 1-вите неща за да се промените.Всеки минал по този път го знае и знае силата на това което искам да кажа.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Май 17, 2012, 12:23:35 »

Раково болни в терминален стадии отписани по всеки смисъл от медицината са се оправяли след време.
    И това не е ставало само с вегетарианство и/или диети само.
    А с един процес на вътрешна пренагласа който е много трудно да се опише дори и приблизително.
    И както каза по-горе - първо вътре и после вънка... бих добавил и обратното е вярно.
    Само че на всички възможни нива до които достигат съзнанието и мислите.
    Бих добавил само че ако нещо е вредно и аз не знам за него пораженията ще са много по-минимални ако после знам за това.
    Разликата е в страха и самовнушението които ще се появят в мен.
    Те омърсяват в още по-голяма степен.

Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #4 -: Май 17, 2012, 12:37:51 »

Да така е.Всичко е свързано но как да предам начин за външно прочистване като хората робуват на вътрешното и на храната.Затова се опитвам с храна да помогна ако мога на някои.И с помощта на форума.Аз знам как за мен.Искам да помогна на хората.Но много е трудно понеже страхът и омразата са навсякъде и всеки вижда заплаха във всеки.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Май 17, 2012, 13:55:30 »

Еднозначен отговор как и в какво да помогнеш няма.
    Както няма и готови рецепти за това.
    Всеки е различен и уникален.
    Разнообразието е огромно и не е от вчера.
    Като цяло парадоксалното за мен е това че човечеството робува на собствените си играчки и творения.
    Примери за това на всяка крачка...
    НА ВСЯКА ЦЕНА някои се стремят да притежават последен модел GSM,автомобил или други подобни залъгалки тук и сега.
    Независисимо дали ще излъже някого или ще се зароби в заеми към някоя банка.
    За финал човек си  има куп проблеми с хората които е излъгал и/или с банките.
    И за какво?
    По един или друг начин същия човек после губи това което е постигнал на ВСЯКА ЦЕНА.
    Защото човешките приумици и залъгалки са преходни в своята природа,смисъл и предназначние.
    Излъгания човек едва ли някога ще ти бъде отново приятел,а пък ти се радвай на новия си GSM - приказвай си с него,пии по една бира също с него...
    Древните цивилизации прекрасно са разбирали всичко това и  са правели от злато чаши,чинии и др. всекидневни неща например...
    И са оставяли далеч назад несъщественото заради същественото...
    С днешна дата това отдавна не е така...
    Всичко е наопаки като приоритети и модели на подражание дори... и последствията не закъсняват.
    Да вземем за пример идеалите за хармонично развит човек от древността и да ги сравним с днешните такива.
    Древния идеал е бил да владееш спортни,бойни умения,философия,естествени науки и изкуства едновременно.
    А днес какво имаме?
    Всеки знае колко фрагментирани са даже уменията и способностите ни...
    От там и мисленето и съзнанието ни е такова -фрагментирани,а не цялостни.
    Страхът и омразата не са причината,а следствие на детските болести на съзнанието...
    За жалост е истина че накрая от детски могат да бъдат и вече хронични болести.
    Изборите винаги съществуват...дали ще пия бира или не,дали ще пуша или не... и т.н.
    Ако не го правя от страх за здравето и/или чистотата си - с какво ще съм по-различен от началото?
    Заменяме едни страхове с други ли?
    И да- след като се пречистим,после започва една дяволска битка да останем чисти НА ВСЯКА ЦЕНА.
    И отново страхове и отново фрагментиране и разграничения...
    Аз съм чист - а онзи е омърсен защото пие бира,пуши,че и псува и ругае на всичкото отгоре.
    Но никой не си дава труд да помисли защо и как е стигнал до там.
    Никой не се е родил с цигара в уста и чаша бира в ръка,ругаещ и псуващ света.
    Не един път съм виждал това досега.
    Вселената не си е взела отпуска нито за миг...
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Май 17, 2012, 14:04:47 »

Е Странник  здравей ,дано има повече като теб и дано си успял да се спасиш от всичко написано от теб.На мен ми бе много трудно.
    Да това са хората, и в новото време за тези които живеят за материалното благо няма място.
    Всичко което пишеш ме е наранявало дълги години гледайки как всички около мен се тровят и как заради тях децата им страдат  и после винят други или господ които не познават.
    Толкова е трудно да си различен и да оцелееш в този свят пълен с материални болки и ценности.Никой не се запитва защо му се случва дадено нещо на него или на детето му.
    Сега е нужно да сме добри да разберем смисъла на живота задружно.Постепенно всички ще се събудят и ще направим една нова реалност без старото.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Май 17, 2012, 14:32:42 »

Нека никой не остава със заблудата че съм кой знае какво.
    Като всеки друг човек  си имам своите проблеми и залитания в своя живот и Път.
    Но имам и посоката която да следвам...
    Всеки минава рано или късно през своята Голгота и пречистване.
    И никакви ритуали или техники не помагат в това.
    Ако няма вълни може и да си в блато.
    Ако е лесно - може и да си хванал наклона надолу...
    Ако си мислиш че летиш - поогледай се за да не се окаже че падаш...
    Нека никой не се примирява че е постигнал нещо...
    Успеха или загубата са винаги привидни и променливи...
    Спреш ли да се движиш Вселената те отмива...нищо в нея не е в покой.
    Хирурга е добър когато ти спасява живота,но и той не подбира средствата като реже жива плът от теб.
    Привидно е жестоко,но като краен и завършен резултат е хуманно по всеки смисъл защото целта е да си здрав.
    Не всичко е такова каквото изглежда.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #8 -: Май 17, 2012, 14:51:26 »

Нека никой не остава със заблудата че съм кой знае какво.
    Като всеки друг човек  си имам своите проблеми и залитания в своя живот и Път.
    Но имам и посоката която да следвам...
    Всеки минава рано или късно през своята Голгота и пречистване.
    И никакви ритуали или техники не помагат в това.
    Ако няма вълни може и да си в блато.
    Ако е лесно - може и да си хванал наклона надолу...
    Ако си мислиш че летиш - поогледай се за да не се окаже че падаш...
    Нека никой не се примирява че е постигнал нещо...
    Успеха или загубата са винаги привидни и променливи...
    Спреш ли да се движиш Вселената те отмива...нищо в нея не е в покой.
    Хирурга е добър когато ти спасява живота,но и той не подбира средствата като реже жива плът от теб.
    Привидно е жестоко,но като краен и завършен резултат е хуманно по всеки смисъл защото целта е да си здрав.
    Не всичко е такова каквото изглежда.
    Пак съм съгласен и много радостен, че има хора като теб.И аз съм напълно нормален човек с много проблеми.Но съм разбрал някои неща и знам къде искам и на къде съм тръгнал и това за мен е най хубавото нещо.Виждам нещата различно и не е нужно да видя за да повярвам.
    Пиша тука за да помогна на някои да се събудят и от това което знам.Да се събудят и 2-ма в цяла България е много ценно и важно.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Промяна в света
    Анкети
    nia.boneva6 9 2008 Последна<br />публикация Ноември 29, 2011, 17:01:31
    от ИВЕВЕ
    Антар моуна (вътрешна тишина)
    Йога
    Kaloyan 5 1513 Последна<br />публикация Септември 14, 2010, 15:51:35
    от giti
    Промяна в ранговете на профилите
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 3 795 Последна<br />публикация Август 11, 2011, 15:44:23
    от Administrator
    Чуствате ли промяна ?
    Въпроси и отговори
    kampfer 3 610 Последна<br />публикация Февруари 13, 2012, 13:22:43
    от the_special_boy
    Има ли промяна?
    Великият преход
    s6thkind 4 676 Последна<br />публикация Май 22, 2013, 08:36:47
    от Борислава

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright