Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рестартиране на Мрежата - 20/21.05.2012  (Прочетена 2635 пъти)
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #60 -: Май 23, 2012, 20:04:31 »

Здравей
      Санги, а според тебе аз какво съм написъл по горе като се замислиш е еднакво.

Любов за Всички
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #61 -: Май 23, 2012, 20:59:04 »

Активен
    yyy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 181

• Град: Варна
  • « Отговор #62 -: Май 26, 2012, 18:16:22 »

Актуализация на ситуацията с Арконите сега

Петък – 25май 2012г.

Въпреки че Рестартиране на Мрежата беше много успешно, една значителна част от мрежата на Арконите в етерните и астралните нива все още е непокътната.

Това е мрежата, която продължава да контролира и манипулира личните човешки взаимоотношения от хилядолетия. Тази мрежа е причината за повечето човешки конфликти. Това е главната причина за забавянията в крайната победа на Светлината на тази планета. Мрежата се състои от Арконите и техните слуги в етерните и астралните нива във фин план близо до повърхността на Земята.

Физическите съюзници на тази мрежа са хора, дълбоко в Йезуитската мрежа. Бих предложил всеки да спре да се фокусира толкова много на Комитета на 300-те, защото истинския контрол се крие другаде. Физическите Йезуити Аркони са все още доста опасни и няма да бъде дадена зелена светлина за Събитието докато тези хора не са отрязани от ресурсите си. Съпротивата се занимава със ситуацията и аз тук ще публикувам повече информация за това, когато /ако то бъде разсекретено.

Сега е време да продължим да размиваме мрежата на Арконите на етерни и астрални нива с обща медитация тази неделя – 27 май. Моля, използвайте точно медитацията от Рестартиране на Мрежата, така че да се обедини потокът на съзнанието ни.

Инструкции:

1. Отпуснете ума и тялото си като наблюдавате дишането си няколко минути.

2. Визуализирайте стълб от електрическо синя Светлина, излизаща от Галактическото Централно Слънце, преминаващ през тялото ви до центъра на Земята. Поддържайте този стълб Светлина активен за няколко минути. След това визуализирайте всички негативни елементи около Земята, премахвани от етерните и астралните нива, заедно с всичките техни негативни духовни технологии и магически инструменти и всички онези елементи, ескортирани в Светлината от не-физически борци от Светлина за свобода. Визуализирайте този процес да се случва по целия свят мирно и гладко. Визуализирайте света най-сетне освободен от духовно робство, освободен от всички зли Аркони, рептили, демони, стихии и други негативни не-физически същества. Визуализирайте вибрацията на етерните и астралните нива ставаща по-лека и по-сияйна докато всички тъмни същества са си отишли и остава само Светлината.

3. Визуализирайте напълно ново духовно бъдеще за човечеството, с ангели, феи, делфини, еднорози, духовни водачи и други същества от Светлина, населяващи етерните и астралните нива. Визуализирайте всички рани на човечеството излекувани, цялото човечество вдъхновявано и напътствано от всеки, който има собствена връзка със собствената си Душа и Източника.

Точен час за различните часови зони:

9:00 сутринта – 27 май (Хавай)
    11:00 сутринта – 27 май (Аляска)
    12:00 следобед – 27 май (Лос Анжелис)
    1:00 следобед – 27 май (Денвър)
    2:00 следобед – 27 май (Хюстън)
    3:00 следобед – 27 май ( Ню Йорк)
    4:00 следобед – 27 май ( Рио Де Жанейро)
    8:00 вечерта – 27 май (Лондон)
    9:00 вечерта – 27 май (Париж)
    9:00 вечерта – 27 май (Южна Африка)
    10:00 вечерта – 27 май (България)
    11:00 вечерта – 27 май (Москва)
    12:30 сутринта – 28 май (Индия)
    3:00 следобед – 28 май (Пекин)
    4:00 следобед – 28 май (Токио)
    5:00 следобед – 28 май (Сидни)

http://2012portal.blogspot.com/2012/05/normal-0-false-false-false-en-us-x-none_25.html
    превод: http://elvenjewels.blogspot.com/2012_05_01_archive.html
    Активен

Ползувай винаги Първоизточника
    Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
    Филми
    Administrator 0 2509 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
    от Administrator
    2012 The Odyssey
    Филми
    Administrator 0 1184 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:37:04
    от Administrator
    Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
    Филми
    Админ 7 2977 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
    от delfin
    3 годишно момиченце купува багер в мрежата
    Любопитни факти
    delfin 0 535 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:49:52
    от delfin
    Рестартиране на Мрежата - II - 27.05.2012 « 1 2 3 »
    Инициативи
    yyy 30 1468 Последна<br />публикация Май 30, 2012, 09:07:50
    от eses

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright