Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рестартиране на Мрежата - 20/21.05.2012  (Прочетена 3089 пъти)
lymist
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #30 -: Май 17, 2012, 01:26:04 »

Много красиво! Желая на теб и на всички, които стоят с нас толкова до късно един прекрасен и слънчев утрешен ден! Но преди това вълнуваща нощ, каквото и да значи това!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #31 -: Май 17, 2012, 01:37:44 »

Лека нощ и от мен на всички Усмивчица да ти се връщат тъпкано тези пожелания  Плезещ се
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Май 17, 2012, 02:05:55 »

Значи поради факта ,че повечето се хвърляте на лозунги против илюминати ,искам да ви кажа ,че съществуват доста сериозни изследвания , особено след книгите на Дан Браун. Тези иследвания доказват и се натъкват на това ,че зад всички масонски,илюминатски ,аристокритични фамилии и тнт седат куклуводи. Тези кукловоди местят параваните си и така оправляват света открааааай време, някои ги наричат - обществото на деветимата неизвестни , жреците и тнт.
Сега е момент на смяна на паравана илюминати с нов параван съграждащ се на изток - в Китай. Естествено процедурата е винаги унищожаване на врага на народа , както унищожиха фашистите ( само вчера гедах един фим ,как са стериизирали децата на фашистките генерали , за да не се продължи кръвната им линия  Ангелче )
Още преди да излезнаха разни призиви за арести , са произнесени на изток смъртни присъди примерно на Буш- за геноцид.

Та историята се повтаря с унищожението на илюминати е новият теарър за ново робство.

Никакви елиминации недейте визуализирайте , и костенурката е рептил и гушерчето , не може да се елиминира наред без да знаем какво елиминираме. Само ставате марионетки в театъра.

Отдавай любов и се старай да живееш с новите енергийни вълни . Когато не могат да ви командват вече , няма да има за какво да пребивават кукловодите тук.

Да работиме за независимостта от дуалността, стига със създаването на нови двуполюсни модели.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Май 17, 2012, 10:36:46 »

Съгласна съм, че има спекулация с илюминати, попадах на някои материали, които ги онеправдават, но честно казано на мен това не ми стига, като доказателство.Иначе това, което казваш Ео е наистина интересно.Нищо чудно.От друга страна има неща в скритото нет пространство, които ме карат да си мисля, че наистина илюминати контролират нещата, друг въпрос е кой стои зад тях.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Май 17, 2012, 10:38:31 »

Ако са невинни, защо не го покажат, защо не го докажат!?Ако съдействат на тези, които стоят зад тях, защо не ги разкрият, ако са толкова добри, колкото четох, защо не го докажат?!Защо стоят и нищо не казват?!
Активен
sianna
Неактивен Неактивен

Публикации: 62

• Град: софия
  • « Отговор #35 -: Май 17, 2012, 10:53:35 »

Присъединявам се към Eona : не се оставяйте да бъдете манипулирани от заливащите ни послания (някои направо-"евтини") , които носят, какви ли не указания и все за доброто, за развитието на човечеството.
    " И дяволът знае за любовта, за светлината"- думите на една монахиня, в отговор на моето мнение, как да разпознавам идващото от Светлината.
    Вслушвам се, вглеждам се ...но Слушам само себе си. Оставям сърцето да ме води/без да твърдя, че винаги успявам/. Но знам, че това е пътя.

Тъмнината да разпръснем, със светлината на Любовта.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #36 -: Май 17, 2012, 11:26:31 »

Където поставите съзнанието си - там и това и ще бъдете.
    Твърде често ставаме и част от проблема поради различни причини.
    Бъдете внимателни в изборите пред вас.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #37 -: Май 17, 2012, 11:45:38 »

Новите енергии напират във вас и се чудите какво да ги правите,искате да правите нещо да променяте да съграждате и облагородявате.

Това е прекрасно...

Моля се само да се сетите да ги насочите навътре,защото "Новото начало" ще бъде наистина Ново начало за тези които не го осъзнаят!

Революционери за промяната на Света винаги ще има,под път и над път са,с лопата да ги ринеш.

ПРОМЯНАТА В КЯОТО СЕ НАМИРАМЕ СЕГА МИЛИ БРАТЯ И СЕСТРИ НЕ Е РЕВОЛЮЦИЯ В СИСТЕМАТА,А РЕВОЛЮЦИЯ НА СЪЗНАНИЕТО.

ЕДИНСТВЕНОТО СЪЗНАНИЕ КОЕТО МОЖЕМ ДА ПРОМЕНИМ ТОВА Е НАШЕТО!
    ПРОМЕНЯЙКИ НАШЕТО СЪЗНАНИЕ НИЕ ПРОМЕНЯМЕ НЕ САМО ЖИВОТА НА ПЛАНЕТАТА,А ЦЯЛОТО МИРОЗДАНИЕ!
    ПРОМЯНАТА НИ СЕ ЧУВА ОТВЪД БЕЗКРАЯ!

И КОГАТО ГО ПРОМЕНИМ,ВСЯКАКВИ ВЪНШНИ ФОРМИ,ИЛЮЗИИ И СИСТЕМИ НЕ БИХА НИ ДОКОСНАЛИ.
    ОПОЗНАЙТЕ СЕБЕ СИ.

АКО ИСКАТЕ ИЗБЕРЕТЕ ТРУДНАТА БИТКА,ТАЗИ СЪС СЕБЕ СИ!

ДРУГИТЕ БИТКИ КРАЙ НЯМА ДА ИМАТ,ТЕ КЪМ НЕЯ НИ ТИКАТ ВСЕКИ ПЪТ!

А НИЕ ВСЕ СЛАГАМЕ НОВО НАЧАЛО.

КАКВОТО И ДА ИЗБЕРЕТЕ,БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ.

КАКВОТО ОТГОРЕ ТАКОВА ОТДОЛУ,КАКВОТО ОТВЪТРЕ ТАКОВА ОТВЪНКА!

НЕКА БЪДЕ ВОЛЯТА ВИ КАКТО НА НЕБЕТО ТАКА И НА ЗЕМЯТА!

АМИН!

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=2917.45#ixzz1v7BCZfsE
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #38 -: Май 17, 2012, 13:25:39 »

Ари не са невинни илюминати и сие в смисъла в който влагаш, те са направили избора или са промити просто от кукловодите ,които са майсторите на контрола. Всички  ще си отговарят за делата по кармичната пътека .
    Въпроса е ние да не се обвързваме с тяхната гадост. Това на глобално ниво.
    Сега какво се случва ,ако попаднем в близка среща с манипулиран или просто човек попаднал в една от множеството примки на контрольорите.

27. След това Исус, като излезе, видя един бирник на име Левий, който седеше в бирничеството, и му каза: Върви след Мен.
      28. Той остави всичко, стана и тръгна след Него.
      29. А Левий Му приготви празнична трапеза в къщата си; и имаше голямо множество бирници и други, които седяха на трапезата с тях.
      30. А фарисеите и техните книжници роптаеха против учениците Му: Защо ядете и пиете с бирниците и грешниците?
      31. Исус им отговори: Здравите нямат нужда от лекар, а болните.
      32. Не съм дошъл да призова праведните, а грешните на покаяние.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #39 -: Май 17, 2012, 14:42:03 »

ТОЗИ МОМЕНТ Е ПРЕДРЕЧЕН ОТДАВНА И ПОТВЪРДЕН В ЖИТНИТЕ ПОЛЯ И ПРЕЗ 2005 И ПРЕЗ 2011Г. което означава, че е важен за човечеството , от другаа страна е предречено и се дават от Космическите ни Водачи и Учители защото МОЖЕМ ДА ОБЪРНЕМ ЗЛОТО В ДОБРО - от НАС ЗАВИСИ НАКЪДЕ ЩЕ ПОЕМЕМ! Все пак не забравяйте, че въпреки силната Любов и Светлина св. Георги с МЕЧ Е ПРОБОЛ ЗМЕЯ! в ТЕЗИ ДНИ Е ВАЖНО НИЕ ДА КАЖЕМ  ДА на Светлината и НЕ на Мрака, което и Любов към себе си, човечеството и Планетата ни!
    Тогава поради силната Енергия на Ра и близостта ни до него ще премине силен енергиен Светлинен поток, който ще промени съзнанието ни и на добрите и на лошите само че при добрите ще е по-лесно - като отваряне на порта през която ще видим чудни цветове, звуци и същества, а при лошите ще стане като силен токов удар, защото ще се затворят центровете на злото - завист, злоба, убийства, кражби, лъжи, но ВСИЧКИ ЩЕ ПРЕМИНАТ НА ДРУГО ЕНЕРГИЙНО НИВО!
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #40 -: Май 17, 2012, 16:19:43 »

Шайни, благодаря за чудесното напомняне. И на The One, разбира се Усмивчица
    Искам да предложа на всички да направят едно упражнение - да се отпуснат и да вкусят от прекрасната енергия в този текст:
    Цитат

Оглушителен гръм, експлозия от нажежено бяла Светлина. Светкавица с трептящ от могъщество и безгранична страст стон се откъртва от Небесата. Тътенът и оглушава морето от лятни жита. Проливен, яростен летен дъжд се стеле на талази в зелената свежест. Светът е притихнал в Благоговение пред Свещената Мощ на Природата, изразяваща безмерната си Любов като радостна Сила. Трептят милиарди йонизирани частици въздух, нажежен до крайната степен на Бялото. Безгранична Чистота с неизразима и яростна страст връхлита приказния свят на влажна лятна почва, мокри дъбови листа, стъпкана трева, древни камъни. Реве необуздан вятър и бясно люлее безбрежните житни морета отвявайки на още по-мощни талази леещия се дъжд. Свежо е, небето е пелена от черно-оловно-виолетово с кобалтово сини отенъци. Гигантски дъги от пречупена, йонизирана Светлина смело раздират небесата.

Оглушителен гръм и отново нажежено бяло ослепява простора с неизразима страст и чистота. Светкавица след светкавица в бяло, нажежено до нежно виолетово.

Белота, Чистота, Простор, Лято, Свежест, Аромат.

Колко много те Обичам… Обичам… Обичам…

Това е част от ченелинг на Метатрон за Осветляването, ето от тук: http://www.lira-mahatma.com/?p=620
    Забелязахте ли какво стана с илюминатите и рептилиите?
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #41 -: Май 17, 2012, 16:38:04 »

Как да уча за гадната матура, като има такива неща да се случват  Ухилен....
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #42 -: Май 17, 2012, 17:29:15 »

Alida, прекрасно е. Усмивчица Не знам какво става с илюминатите и рептилите, но е много готино и вдъхновяващо.
    Няма смисъл от спорове как и по кой начин да се медитира - ДА, тъмнината и злото дори и да е тук, няма да влияе, като пуснем светлината да минава през нас.
    Активен
    yyy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

• Град: Варна
  • « Отговор #43 -: Май 19, 2012, 20:40:38 »

Ако не можем да видим Светлината там, където я има, това не значи, че непременно я няма. Нея може би все пак я има и дори тя е набрала такава мощ, че може би в скоро време ще може да свали тайната кабала от властта, която тя има над света сега. Ако кабалата успява да ни убеди, че на определени места  и сред определени кръгове (да кажем военните, тайните служби, банкерите, медиите)  просветлени хора, свързани и ръководени от светли сили, не съществуват, че ако има нещо в тези сфери то е непременно или невежа и груба човешка намеса, или театър на самите тъмни сили, то тогава кабалата е постигнала известен успех в случай че такива сили има, но тя успешно е посяла съмнения и недоверие в нас относно съществуването и действията им. Може би падането й не ще бъде избегнато по този начин, но все пак ще се забави още малко. Защото може би, независимо дали го съзнаваме, нашето отношение, лично нашето, има значение. Дали разпознаваме или не разпознаваме силите на Светлината, дали подкрепяме или не подкрепяме действията им. Освен страха, другото основно оръжие, с което кабалата все още разполага, това е съмнението.

Ние, българчетата, имаме като нация известно кармично наследство и проблем с подозрителността. Това е изопачаване на Сатурновото влияние (България е под знака на Козирога, управляван от Сатурн). Смятам не е нещо твърде ново, нито твърде неочаквано за повечето от вас, но все пак да го отбележа. Правя връзка с една съседна тема за националното ни пробуждане и националните ни задачи. Да изчистим съзнанието си от някои национално-характерни стереотипи е един от приносите за националното пробуждане. 

Ако не вярвате или не се чувствате наясно дали силите, които ви призовават за тази визуализация, са светли и дали това е "божествена интервенция", то не участвувайте в нея. Правете това, в което вярвате, че наистина има Светлина и Любов. Прочетете например това, което е постнала Алида по-горе. Така мисля най-добре ще помогнете да се изпълни Божията Воля. Все пак бъдете готови да приемете, че Божията Воля може да е за "божествена интервенция". Тогава, когато й дойде времето. Да отбележа също, понеже в посланията от Учителите практически винаги се набляга, както и аз напълно го приемам - ОСНОВНОТО Е НАШЕТО ВЪТРЕШНО ИЗРАСТВАНЕ И РАЗШИРЯВАНЕ НА СЪЗНАНИЕТО. Това никой или поне аз не го отричам ни най-малко. Превръщането на призива в мъдруване на тема "да бъдат ли арестувани илюминатите или не" бих окачествил като отвличане на вниманието от същественото. Никой не иска от нас ние да направим това, нито пък ние да се занимаваме с решаването на този въпрос. От нас се иска само да подкрепим тези, които са поели отговорността да го решат на основата на Любовта и Светлината.

Ще ми се да отбележа, че дори ако знам, че именно кабалата (нейни подставени лица) ме убеждава да направя една визуализация как тъмните сили загубват властта си над мен, то бих се замислил. Понякога някой ти казва нещо с идеята, че ти всъщност НЯМА ДА НАПРАВИШ това, което ти е казано. Аз обаче мога да бъда подъл и неочаквано да реша ДА НАПРАВЯ това, което ми казват да направя, тайно надявайки се, че няма да го направя. 

Ако имате доверие на силите, призоваващи за визуализацията, че са светли, то направете я. Като част от вашата подкрепа за силите на Светлината и като израз на вашия стремеж към освобождение. Смятам и се надявам, че това нито ще е единственото, което ще направите в близките дни, нито ще изпъква непременно като най-важното. Най-важното, както се каза, е нашето лично израстване. Все пак ако подкрепяме добре е да го покажем с конкретни действия. В случая от нас се иска малко, това не е нещо, в което сме силно ангажирани. Аз донякъде съм доволен, че часът за визуализацията по българското часово време (4:30 сутринта, 21 май) не е много удобен, изисква известно усилие, така че визуализацията ще я направят само решителните и определените в своята подкрепа хора.
    Активен

Ползувай винаги Първоизточника
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #44 -: Май 19, 2012, 22:09:00 »

Здравей yyy .
    Не е ли по добре да кажеш как мина предишната визуализация,под мотото да бъдем като зараза,или нещо подобно.
    Щот са чува че някакви са вкарали някаква зараза на земята,и са се издирват.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
    Филми
    Administrator 0 2734 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
    от Administrator
    2012 The Odyssey
    Филми
    Administrator 0 1339 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:37:04
    от Administrator
    Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
    Филми
    Админ 7 3166 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
    от delfin
    3 годишно момиченце купува багер в мрежата
    Любопитни факти
    delfin 0 686 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:49:52
    от delfin
    Рестартиране на Мрежата - II - 27.05.2012 « 1 2 3 »
    Инициативи
    yyy 30 1816 Последна<br />публикация Май 30, 2012, 09:07:50
    от eses

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright