Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рестартиране на Мрежата - 20/21.05.2012  (Прочетена 3103 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #15 -: Май 17, 2012, 00:14:33 »

Цялата работа е там, че аз ги виждам на съвсем друго място. Ако трябва да бъдат изгонени отнякъде, трябва да ги изгоним от нашите умове и съзнания. Ако визуализация с гоненето от лицето на Земята ще ни подпомогне- техният образ е без значение дали ще присъства. Но ако си мислим, че като ги гоним от Земята те няма да ни тормозят повече....
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: Май 17, 2012, 00:17:24 »

Не разбирам защо трябва да се занимаваме с тях, вместо с нас си. На това му казваха отдаване на силата.
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #17 -: Май 17, 2012, 00:19:56 »

Али , стига де става въпрос за 20 минути най - много..нима това е много време..не разбирам.
Кажи каде са според теб?И защо мислиш, че ще продължат  да ни тревожат.
Не зададох най-правилния си въпрос!А, ако ги трансформираме в добро, светлина или там нещо положително..как мислиш?!
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Май 17, 2012, 00:22:02 »

Цитат
Кажи каде са според теб?
В нас. Много надълбоко. Ние сме тези, които ги храним и поддържаме.
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Май 17, 2012, 00:25:03 »

И така да е...пак питам , а ако ги трансформираме?!
Всички заедно!Да се оттървем от това кадето и да е то.
Моля за отговор от който и да е!
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Май 17, 2012, 00:25:52 »

Ари, не съм против, това са много интимни усещания и всеки трябва да послуша себе си за тези неща. Не го възприемайте като бойкот, аз казвам каквото ми е минало през главата, но и сама не си давам гаранция, че нямам още за минаване Усмивчица
 Тук нещата опират до личен усет.
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Май 17, 2012, 00:27:25 »

Не, нее никакъв бойкот леле... Ухилен разбира се , че всеки ще послуша интуицията си.Аз само питам.И наистина няма да откажа отговор :/
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Май 17, 2012, 00:28:33 »

И така да е...пак питам , а ако ги трансформираме?!
Всички заедно!Да се оттървем от това кадето и да е то.
Моля за отговор от който и да е!
Ние това и правим Усмивчица
Цял живот ще правим това- ще се учим да обичаме повече, отколкото можем. За това сме дошли. Усмивчица
Активен

lymist
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #23 -: Май 17, 2012, 00:42:25 »

Може и наистина да са в нас, нали вълкът е този, който нахраниш! А в същото време се сещам и за старата източна притча за монаха, която пренесъл една жена на другия бряг. Може и да има някаква логика, спреш ли да носиш нещо в ума си то губи своята сила. Много силни доводи имате и двете, тук сигурно трябва да се слуша интуицията.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Май 17, 2012, 00:46:17 »

Чудесно, но незнайно защо не съм удовлетворена и това, което правя сама примерно, не ми се вижда достатъчно за да се променят нещата в тези размери, в които е нужно.За това тази идея тук ми допада повече.Идеята за "всички", едното цяло, заедно, ако си гледала един стар български филм, кадето хана обяснява на своите синове, да не разделят това, което имат и да го управляват заедно...Давайки им примера със снопа пръчки, които заедно не могат да се счупят, и после след като ги счупват една по една, колко лесно е това!Ще го казвам винаги, заедно сме непобедими, заедно ще успеем, заедно, защото по-отделно е много лесно да бъдем манипулирани и пречупени, като пръчици..желая да сме заедно с вас, няма човек на тази земя и извън нея, когото да мразя в истинския смисъл на думата, има само страшно много хора, които обичам и ще се боря за тази любов, каквото и да ми струва това!
Може и наистина да са в нас, нали вълкът е този, който нахраниш! А в същото време се сещам и за старата източна притча за монаха, която пренесъл една жена на другия бряг. Може и да има някаква логика, спреш ли да носиш нещо в ума си то губи своята сила. Много силни доводи имате и двете, тук сигурно трябва да се слуша интуицията.
Без интуицията си сме загубени :/
Активен
lymist
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Май 17, 2012, 00:52:51 »

Да, зная за какво говориш за завета на Кубрат. Права си, всички заедно са по-силни отколкото всеки по отделно. Но пък древната китайска поговорка казва, че и най-дългият път започва с една крачка. Когото все повече хора, макар и не организирано, мислят еднакво и действат еднакво, а може би и имат еднакви цели, тогава нещата ще започнат да се случват. Нали знаеш, любовта е могъщо оръжие и не всеки го притежава. Но лека по лека...
Активен
lymist
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Май 17, 2012, 00:59:45 »

"няма човек на тази земя и извън нея, когото да мразя в истинския смисъл на думата"
Не би и могла да мразиш някого, прочетох доста от твоите постове и за тома си позволявам да коментирам. Отделно от това мисля, че омразата е чувство, което принадлежи на миналото!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 17, 2012, 00:59:55 »

Извини скептицизма ми , но не вярвам в ученията създадени от хората.Не се осланям на тях и не го смятам за правилно.Освен това се предполага, че има хора които вече са изминали достатъчно пътя си сами и е време да са заедно, ще си спестя подробностите, защо го мисля, но имам такива доказателства от самата "съдба", че просто не мога да се самозалъгвам, че не е така Усмивчица
Тук има толкова прекрасни хора, които вече са готови за това.А колкото до пътя, той е вечен според мен и няма какво да го чакаме, има винаги още и още за изминаване.
"няма човек на тази земя и извън нея, когото да мразя в истинския смисъл на думата"
Не би и могла да мразиш някого, прочетох доста от твоите постове и за тома си позволявам да коментирам. Отделно от това мисля, че омразата е чувство, което принадлежи на миналото!
Само мога да ти се усмихна мило дете на природата Усмивчица
Активен
lymist
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Май 17, 2012, 01:10:13 »

Защо да те извинявам, просто всеки си изказва мислите и споделя свето виждане. Права си, време е за обединение. Наистина много хора са извървели дълъг и труден път.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Май 17, 2012, 01:15:50 »

Активен
Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
Филми
Administrator 0 2734 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
от Administrator
2012 The Odyssey
Филми
Administrator 0 1340 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:37:04
от Administrator
Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
Филми
Админ 7 3166 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
от delfin
3 годишно момиченце купува багер в мрежата
Любопитни факти
delfin 0 690 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:49:52
от delfin
Рестартиране на Мрежата - II - 27.05.2012 « 1 2 3 »
Инициативи
yyy 30 1824 Последна<br />публикация Май 30, 2012, 09:07:50
от eses

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright