Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рестартиране на Мрежата - 20/21.05.2012  (Прочетена 2611 пъти)
yyy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 181

• Град: Варна
  • « -: Май 16, 2012, 13:04:36 »

Разпространете това широко!

Рестартиране на Мрежата

20 май 2012година

След големия успех на Деня на Световно Освобождение, нашите усилия за планетарно освобождение продължават. Този път, ние ще се срещнем групи, големи или малки, индивидуално или по двойки, в точното време на слънчевото затъмнение на 20 май.

Масово ще се обединим и ще визуализираме освобождението на нашата планета от тиранията на не-физически негативни елементи, така че за пръв път в историята си ще имаме шанса да съ-творим нашата собствена духовна съдба като свободни същества от Светлина на Земята и ще се свържем с Източника без препятствия. Трябва да има 144 000 хора, които да осъществят тази визуализация с фокусиране, за да се постигне желаният ефект.

На 20 май ще има годишно слънчево затъмнение, когато Луната ще закрие Слънцето пред Плеядите.

Мощен лъч Светлина ще излезе от Галактическото Централно Слънце, ще се спусне директно през Плеядите към Земята и ще е заземен напълно по пътя си. Този лъч Светлина ще изгори всички препятствия на етерно и астрално ниво и ще засили връзката ни с Източника.

Той ще прегори всички страхови програми на негативни не-физически елементи и ще рестартира енергийната мрежа около планетата в точния момент, когато сянката на Луната ще докосне върха на Планината Шаста. След рестартирането, ние ще сме в състояние да съ-творим нашата духовна съдба със Светлина.

Ще направим тази визуализация едновременно, в момента на затъмнението-рестартиране, което е на 20 / 21 май. Точните часове за различните времеви зони са :

3:30 следобед 20 май (Хавай)
    5:30 следобед 20 май (Аляска)
    6:30 следобед 20 май (Лос Анжелис)
    7:30 следобед 20 май (Денвър)
    8:30 следобед 20 май (Хюстън)
    9:30  вечерта 20 май (Ню Йорк)
    2:30 сутринта 21 май (Лондон)
    3:30 сутринта 21 май (Париж)
    4:30 сутринта 21 май (България)
    5:30 сутринта 21 май (Москва)
    7:00 сутринта 21 май (Индия)
    9:30 сутринта 21 май (Пекин)
    10:30 сутринта 21 май (Токио)
    11:30 сутринта 21 май (Сидни)

Инструкции:

1. Отпуснете ума и тялото си като наблюдавате дишането си няколко минути

2. Визуализирайте колона от етерна Синя Светлина, излъчваща се от Галактическато Централно Слънце, преминаваща през тялото ви към центъра на Земята. Поддържайте тази колона от светлина активна за няколко минути. След това визуализирайте всички негативни елементи около земята премахвани от етерните и астралните нива заедно с техните негативни духовни технологии и магически инструменти и всички онези елементи ескортирани в Светлината от не-физически борци за свобода от Светлина. Визуализирайте как този процес се случва мирно и гладко по целия свят. Визуализирайте как най-сетне светът е свободен от духовно робство, свободен от всички зли Аркони, Рептили, демони, стихии и други негативни не-физически същества. Визуализирайте вибрацията на етерните и астралните нива, ставаща по-лека и по-ярка докато всички тъмни същества си заминават и остава само Светлината.

3. Визуализирайте напълно ново духовно бъдеще за човечеството, с ангели, феи, делфини, еднорози, духовни водачи и други същества от Светлина, населяващи етерните и астралните нива. Визуализирайте как са излекувани всички рани на човечеството, цялото човечество вдъхновено и напътствано от всеки, който има собствена връзка със собствената си Душа и Източника.

Моля, направете тази визуализация според инструкциите и не я променяйте, тъй като в противен случай тя няма да има желания ефект.

Повече информация за негативните не-физически елементи и как да ги отстраните от живота си (на английски):
      http://americankabuki.blogspot.com/2012/05/portal-2012-clarification-about-state.html#comment-form

Актуализации относно Рестартиране на Мрежата:
      http://2012portal.blogspot.com/

Превод: http://elvenjewels.blogspot.com/2012/05/14052012.htm
    Активен

Ползувай винаги Първоизточника
    yyy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 181

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Май 16, 2012, 13:05:54 »

Рестартиране на Мрежата: Визуализация с водещ за 20/21 май 2012,
     на YouTube, на английски

Reboot of the Grid: Guided Visualization for May 20th/21st, 2012
      http://www.youtube.com/watch?v=1doyz5Duuw0&feature=youtu.b
    Активен

Ползувай винаги Първоизточника
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #2 -: Май 16, 2012, 15:55:31 »

Здравейте
       Тези които са на сянка как да го видят Слънчевото затъмнение или трябва да прескоча до Китай.

Визуализирайте как най-сетне светът е свободен от духовно робство, свободен от всички зли Аркони, Рептили, демони, стихии и други негативни не-физически същества.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=5925.0;num_replies=1#ixzz1v2KlTIw2

Тука виждам нещо което не ме радва изобщо, защо трябва да ги визуализираме с което ние ги материализираме дори и да е срещу тях. Колкото се мисли за нещо то ти се случва. Ако в мислите ни ги няма те остават без енергията с която се хранят.   
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Май 16, 2012, 16:03:11 »

Цитат
    След големия успех на Деня на Световно Освобождение

Какво се има предвид под успех тука ?

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Май 16, 2012, 16:37:11 »

Актуализации относно Рестартиране на Мрежата:

Рестартиране на мрежата на коя мрежа на старата ли.
       Старата песен на нов глас.

Визуализирайте напълно ново духовно бъдеще за човечеството, с ангели, феи, делфини, еднорози, духовни водачи и други същества от Светлина, населяващи етерните и астралните нива.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=5925.0;num_replies=3#ixzz1v2Tw15It

Ето тук става въпрос за новото, кое да се рестартира новото ли.

След рестартирането, ние ще сме в състояние да съ-творим нашата духовна съдба със Светлина.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=5925.0;num_replies=3#ixzz1v2Uk7VHK

То ние и сега творим нашето  настояще с всички цветове на дъгата.

Активен

Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #5 -: Май 16, 2012, 17:32:23 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=24b3jK7w4_Y

5200 Туна /5 125, 36 години,период от Дългия цикъл на маите/, от  648г на евреите или  от 3 113 г пр. н.е. не е имало подобно наблюдение на Слънчево затъмнение от земята на Маите-Юкатан.Тази  дата на започването на Дългия цикъл  се нарича ”Раждането на Венера” - един феномен, специфичен за културата на Маите.На 20.05.2012г се затваря един голям цикъл и тогава се случва даденото астрономическо събитие.Следващото такова ще бъде при края на този и началото на следващия Дълъг цикъл.Това ще се случи през 7 137г. и ще има отново същия тип слънчево затъмнение

« Последна редакция: Май 16, 2012, 18:40:45 от iti2 » Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #6 -: Май 16, 2012, 19:34:54 »

Големия цикъл се затваря, а аз си мисля за фотонния пояс - дали вече сме навлезли в него, дали предстои да се случи или изобщо няма да се случи?...като последното ми изглежда малко вероятно, имайки предвид фактите, които са научно доказани:  електромагнитното поле на земята намалява, в същото време вибрацията се увеличава, също и промените в ДНК - нещата клонят натам, към пълна промяна и трансформация на всички нива. Преди време и аз си мислех, че никоя сила вън от самия човек не може да извърши промяната...сега започвам да си мисля, че "външните сили" няма да чакат нас... хубаво е да обединяваме мисъл не само на въпросните посочени дати, united we stand, alone we fall.
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #7 -: Май 16, 2012, 21:13:11 »

Уффффффф! Аман от борби!
    144 000 ще се борят няколко минути със зъби и нокти срещу това, което извикват, вместо просто да затворят вратата след себе си и да живеят светлината.
    Толкова да ми мирише на старо........

P.S. "лошите" пак са някъде извън Ухилен
    « Последна редакция: Май 16, 2012, 21:20:35 от Alida » Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #8 -: Май 16, 2012, 23:37:10 »

Аз просто незнам какво да кажа.Но тук става въпрос за визуализиране на унищожаване на силата на тези същества "лошите".Не виждам каде е проблема?!Резултата според мен би следвало да е положителен, нали Их.
    Их , кажи от каде имаш тази информация, че ми стана чудно!МНООГО бих искала да чуя и мненията на други потребители относно това.Нека не се обиждат скептиците, но мисля, че те пречат на нещо което е време да се случи!Всеки има избора си, аз съм вътре, не ни пречете!
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #9 -: Май 16, 2012, 23:52:00 »

Цитат
    Но тук става въпрос за визуализиране на унищожаване на силата на тези същества "лошите"
    За това става въпрос.
    А  откъде черпят силата си?
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 16, 2012, 23:54:58 »

Ами то това не е ли от една страна аналогия на това от каде ние черпим силата си.
    От друга страна можем да приемем , че я взимат от нас - хората, който манипулират по един или друг начин. Именно ако ние спрем да им я доставяме и едва ли не забраним достъп до себе си, те ще ..спрат да я имат.Това е втория вариянт разбира се.В друг случай, най-много неправейки това, просто нищо няма да се промени. о0
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 16, 2012, 23:57:36 »

И пак питам да визуализираш как света се освобождава от тези същества не значи да визуализираш тях нали!
    Не  е нужно нали?!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Май 17, 2012, 00:03:10 »

Да тука и аз съм съгласен да визуализираме силата която ще ги унищожи, но не и преди това да визуализираме ( материализираме)  съществата и после да ги унищожаваме хем ментално  така и материално, защо да не е само едното- ментално.
     Лично мнение.
    Активен

lymist
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #13 -: Май 17, 2012, 00:10:40 »

Съгласно съм с Ариам, те черпят сила от тъмната страна, от негативните мисли, както доброто черпи сила от позитивните мисли и от любовта. Възможно е, ако много от нас визуализират как светлината ги побеждава това наистина да намали тяхната сила! 
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 17, 2012, 00:11:13 »

Честно не ми е ясно, защо да ги визуализираме Их.При положение, че ги усещаме достатъчно силно и знаем, че са сред нас?!Предполагам самата светлина, която разтваря тъмнина ще е достатъчно срещу тях!
    Или можем да ги визуализираме като едно цяло, но не по отделно..., коетооо пак мио се вижда недобре :/
    Не е много правилно да мислим дуално според мен, нали добро и зло няма?!Дали не бихме повредили баланса така, а може би е нужно само да ги трансформираме не унищожаваме.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
    Филми
    Administrator 0 2478 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
    от Administrator
    2012 The Odyssey
    Филми
    Administrator 0 1177 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:37:04
    от Administrator
    Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
    Филми
    Админ 7 2967 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
    от delfin
    3 годишно момиченце купува багер в мрежата
    Любопитни факти
    delfin 0 532 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:49:52
    от delfin
    Рестартиране на Мрежата - II - 27.05.2012 « 1 2 3 »
    Инициативи
    yyy 30 1451 Последна<br />публикация Май 30, 2012, 09:07:50
    от eses

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright