Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Разкодиране на музикални енергийни кодове  (Прочетена 590 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Май 14, 2012, 19:52:41 »

Добър вечер, решил съм да създам тази тема, за да можем да сътрудничим за разкодирането на енергетиката на дадена песен. Засега съм решил да опитаме с мелодиите на ФСБ, наречени "Интермецо" и "Пробуждане". Ето я "Интермецо", ето я и "Пробуждане".

За допълнителна справка - първата мелодия е последна в първия албум на групата - "NON STOP" от 1977 година, под номер 8. Втората мелодия е първо парче от втория албум на групата - "II" от 1979.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #1 -: Май 15, 2012, 11:52:28 »

Имам една приятелка , която е композитор, изучава съответно композиция.Тя сподели едно много велико свое откритие с мен относно музиката.Ми аз не съм много на ти с цветната гама на нотите, но има такава, кадето примерно До отговаря на червено или синио и от там по цветовете на дъгата останалите ноти отговарят на следващите цветове..та Тя открила , че всеки цвят отговаря на даден енергиен заряд в един ква си тоналност беше там, в единия вариянт ставало положителна музиката, в другия отрицателно.Съжалявам, че не мога точно да обясня, но по - късно ако я намеря тя ще си каже.Та стана ни ясно, че едни от най-великите композитори са ползвали същата схема на композиция.Тук говорим за терминология в музиката конкретно, не за измислени неща.Лек ден!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #2 -: Май 15, 2012, 18:45:12 »

Здравейте
       Наскоро имах видение чувах звуци после самите звуци станаха числа от числа в цветове и после в букви и накрая върху една вълна от дъга всичко взето заедно се образува нещо абсолютно хармонично. Мисля че всяка мисъл се пренася по този начин.

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Енергийни тела в обичайното им нездравословно състояние
    Духовни учения
    Evolution 0 1151 Последна<br />публикация Март 21, 2011, 20:04:21
    от Evolution
    Енергийни полета.
    Необичайни преживявания
    Ignatov 11 1414 Последна<br />публикация Май 18, 2011, 12:32:16
    от Reyas
    Музикални теми (Themes)
    Музика
    Do_It 0 720 Последна<br />публикация Август 04, 2011, 04:02:12
    от Do_It
    Йога Методи за овладяване на Висшите Енергийни Нива
    Йога
    Йоас Ин 0 597 Последна<br />публикация Март 10, 2013, 20:00:49
    от Йоас Ин

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright