Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Достъп до божествения план  (Прочетена 1028 пъти)
mamagaya
Гост
« -: Май 13, 2012, 09:10:19 »

Здравейте,

Как да се добера до божествения план. Древните твърдят че достъпа до божествения план отключва скрити заложби в нашето съзнание и ни позволява да правим неща които други хора не могат. Божествения план означава нещо като създай своята реалност  където и когато си поискаш. Въпросът е как да се добера до този план.
Експеримента Филаделфия представлява експеримент с електромагнитните полета, които са познати като "Меркаба". С подобно поле е била потопена Атлантида. Бермудския триъгълник е наследство от тази заигравка с Меркаба полетата. Тази сила работи единствено чрез достъп до Божествения план.

Казват че само избрани хора имат достъп до този Божествен план - Буда, Исус, Бабаджи, Кришна, Хермес Трисмегист, Майка Тереза, и т.н. Хитлер  специално е пращал хора в Тибет с цел да издирят как се получава достъп до този Божествен план. Чрез божествения план може да се манипулира време, пространство и материя., с други думи може да се създават реалности все едно си истински бог.

Зададените от нацисткото ръководство цели са били разнообразни, но няколко от високопоставените лица в партията (сред които и Рудолф Хес) разпореждат задълбочено да бъдат изучени рунически и санскритски текстове. Открояват се обаче целите, поставени от Хайнрих Химлер:
Набавяне на тибетски текстове и документи, свързани с Ваджраяна и знания за паранормални явления
Изследване на връзката между тибетците и арийците чрез измерване на черепите им
Намиране на начини за установяване на контакт с Шамбала
Установяване на контакти с последователи на предбудистки вярвания и религии
Установяване на контакт с тулпа или тулку - тибетски водачи, за които се смята, че имат способността съзнателно да се прераждат
Посвещаване на СС персонал в церемонията Калачакра тантра

Как да се добера до този план. Да бъда като децата ли?
Цитат
Матей 18:1-4 „В същото време учениците дойдоха при Исус и казаха: Кой е по-голям в небесното царство?
А Той повика едно детенце, та го постави посред тях и рече:
Истина ви казвам, ако не се обърнете и не станете като дечицата,
никак няма да влезете в небесното царство.
И тъй, който смири себе си като това детенце, той е по-голям в небесното царство.”

Божествен план и небесно царство за мен е едно и също.
Ама как става?
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #1 -: Май 13, 2012, 11:29:27 »

Как да се добера до този план. Да бъда като децата ли?
Цитат
Матей 18:1-4 „В същото време учениците дойдоха при Исус и казаха: Кой е по-голям в небесното царство?
А Той повика едно детенце, та го постави посред тях и рече:
Истина ви казвам, ако не се обърнете и не станете като дечицата,
никак няма да влезете в небесното царство.
И тъй, който смири себе си като това детенце, той е по-голям в небесното царство.”
Божествен план и небесно царство за мен е едно и също.
Ама как става?
Небесното царство е в нашата Лимбична област/Сахасрара/.Събуди Живата вода в теб и тя ще те заведе там.
Йоан 7:38 Ако някой вярва в Мене, реки от жива вода ще потекат от утробата му, както рече писанието.
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #2 -: Май 13, 2012, 12:03:18 »

Всичко, което бихте поискали в молитва, вярвайте, че ще получите, и ще ви бъде дадено.
Нека стане според вярата ти.
Ако можеш да повярваш, всичко е възможно за вярващия.
  "where the attention goes - the energy flows"

И според Матея:    А на утринта, връщайки се в града, огладня;   
и видя край пътя една смоковница, отиде при нея и, като не намери нищо на нея, освен едни листа, каза й: занапред да няма вече плод от тебе вовеки. И смоковницата веднага изсъхна.
Като видяха това, учениците се почудиха и казаха: как тъй веднага изсъхна смоковницата?   
А Иисус им отговори и рече: истина ви казвам: ако имате вяра и не се усъмните, не само това, що беше извършено със смоковницата, ще извършите, но, ако и на тая планина кажете: дигни се и се хвърли в морето, - ще бъде;   
и всичко, що поискате в молитва с вяра, ще получите.
Активен
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #3 -: Май 13, 2012, 12:08:32 »

Отговорът е толкова близо, колкото ти си близо до твореца.

Той ти е дал пътя, но дали ще го следваш. Когато откриеш тези възможности той трябва да е сигурен, че няма да ги използваш за нечисти цели затова трябва да разбереш какво се крие в ДЕТЕТО, а то е Безграничната Любов.
     Затова не на всеки се полага, а само на онея които са достигнали тази Чиста Любов, ЗА ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА НЕПРАВИЛНО. Когато си Чист, Чисти са и ДЕЛАТА ТИ.

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #4 -: Май 13, 2012, 12:30:52 »

Да, но аз искам да използвам тази сила с цел да поправя грешките в миналото си. Просто ми тежат някой неща и се натоварвам психически. Божествения план е нещо повече от просветление, Той е пряк път до същността на ЦЯЛОТО.
    Именно с божествения план древните са направили гафа с Атлантида.
    Ако не се използва правилно тази сила тя довежда до неочаквани последици

* план.jpg (159.72 KB, 1020x581 - видяно 173 пъти.)
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Май 13, 2012, 12:34:46 »

Да, но аз искам да използвам тази сила с цел да поправя грешките в миналото си. Просто ми тежат някой неща и се натоварвам психически. Божествения план е нещо повече от просветление, Той е пряк път до същността на ЦЯЛОТО.
    Ако помолиш от сърце за прошка и се коригираш, може би ще ти бъде простено.
    Кармата се изчиства при отваряне на Вишудхи чакра.
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 13, 2012, 12:49:18 »

Нямам време да ходя на църква и да се моля. Според мен Божествения план е пътя и силата.

Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 13, 2012, 13:11:12 »

Това пък откъде го измисли, да се молиш в църква. Всепроникващата сила е навсякъде и в нас.
    Активен

iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #8 -: Май 13, 2012, 13:23:35 »

Цитат
    Ако помолиш от сърце за прошка и се коригираш, може би ще ти бъде простено.
    Кармата се изчиства при отваряне на Вишудхи чакра.

Ако Вишдухи чакра стои  отворена, това значи ли, че не трупаш и карма ?
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #9 -: Май 13, 2012, 13:29:22 »

Докато съзнанието е поставено в себични илюзии и потребности няма да има изход от омагьосания кръг.
    Децата са най-близо в съзнанието си до Вселената.
    Те са едни блестящи Учители и Пратеници на Създателя за да ни напомни кои сме и накъде сме трънали...
    Този който няма сетивата да види това трудно ще постигне нещо или освободи от всичко което му пречи.
    За да не се спънеш трябва да виждаш ясно препятствията пред себе си.
    Ако е тъмно запали си светлина.
    Ако си сляп използвай си слуха.
    Ако си и глух-опипвай като глухонемия Пътя пред теб.
    И ако нямаш и ръце - довери са на човека до теб който ти помага и води от състрадание.
    Отговорите не винаги са тези които искаш да чуеш.
    Пътя за теб не винаги ще е гладък и красив.
    Всеки преминава през това.
    Ти си част от Божествения план и няма как да се измъкнеш от него... не го търси надалеч.
    Дали ти харесва или не това което се случва около теб е въпрос на съзнание,акт на съзнателен избор и приемане.
    Според това какви са ти мислите и мечтите - такава ще е и реалността ти....стига да не е в противоречие със Законите на Създателя.
    Това което за теб е трагедия...за друг може и да е мечта в момента.
    Често човек гледа натам където му се иска,а не където наистина има нещо Истинско...
    Вселената винаги показва по нейния си начин дали си на прав път или не...
    И докато не промениш нещо в себе си няма как и да очакваш някаква промяна в отношението и към теб...
    Всичко започва от теб и свършва при теб по един или друг начин...
    Не го ли приемеш в упорството си и натрапчивите си илюзии ще страдаш много дълго време още...
    Против Вселената никой не е спечелил,няма как и да спечели -защото си част от Цялото и нея самата...
    Значи че си против себе си... то и се усеща винаги това в един момент...
    Ако нямаш време за църква,явно нямаш време за себе си и Него самия който е в теб...а си устремен към нещо съвсем друго...
    Явно нямаш време и за никой около теб... а въобще не мога да си представя да имаш време да се поучиш въобще от някого...да речем от децата...
    Изборите са твои и стоят все още пред теб...
    Не избереш ли правилното - ще си в омагьосан кръг в низходяща спирала на страдание,дискомфорт и тотално разминаване постоянно... по-ясно показване и оценяване от Вселената в теб няма как да има.
    От там и последствията във всеки един план - личен,служебен,кармичен и т.н.
    Времето минава и не се връща за никого,упорството и илюзиите не са помогнали на никого които са против Законите и самите себе си...
    В теб самия са най-големия ти враг и най-близкия ти приятел - от тебе зависи кого ще избереш...от там и последствията...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 13, 2012, 13:43:35 »

Какво получава постигналият просветление - да се раз­порежда с цялата енергия на океана на Вселената. Той не вижда принципна разлика между себе си и тази безкрай­ност. Мисловната му енергия влиза в резонанс с енергията на океана. Точно тогава намерението на просветления става тъждествено на външното намерение - тази могъ­ща и непостижима сила, която управлява света.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #11 -: Май 13, 2012, 16:46:41 »

В препълнен съд никой не долива.
    Обичай без да притежаваш.
    Високото дърво има дълбоки корени.
    Това е естествения ход на нещата съвсем приблизително казано...
    Истинските неща са малко на брой и не искат грижи и усилия-те съществуват и ги има защото са част от Вселената и живеят в нея и чрез нея.
    Дори и със ''злото'' е така...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 13, 2012, 18:02:51 »

Ако Вишдухи чакра стои  отворена, това значи ли, че не трупаш и карма ?
    Да, защото ако си свързан няма да грешиш.
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 13, 2012, 20:36:32 »

Драги читателю!
    Пътешествието ни в този удивителен свят на дуалното огледало приключи. Запознахте се с много древно Знание. То е съществувало винаги и се е предавало от поколение на поколение в различни интерпретации. Каквито и заплете­ни тълкувания да е имало, всичко лежи на повърхността и изглежда много просто: вие стоите пред огледало, в което се отразява образът на вашите мисли. Огледалният ефект поражда илюзията, че външният свят съществува незави­симо и не се поддава на управление. Но щом се освободите от магията, реалността започва да ви се подчинява.
    Като се докоснахте до тази поразителна явна тайна, вие бяхте на гости на Вечността. Сега знаете - винаги можете да се върнете там и да вземете всичко, което искат душата и разумът ви.
    Вратарят ще ви пусне - трябва само да му представите своя вердикт. Зад вратата ви очаква свят, където възмож­ното става възможно.
    Желая ви преди всичко да имате куража на Създател и нека вашите ябълки паднат в небето!
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 14, 2012, 01:23:34 »

Веднъж в далечното минало - а може би в бъдещето... трудно е да се каже точно - Вселената забрави себе си. Никой не знае защо стана така. Просто такава е същността на вселените - от време на време забравят себе си.
    Твърде вероятно е да е заспала, а като се е събудила, е забравила съня си. Но какво е било преди този сън - предишен сън ли? А дали пък Вселената не е била самият сън? Така или иначе, забравилият за себе си сън се превърнал в Нищо.
    И нима може да бъде другояче?
    - Кой съм аз? - попитало себе си Нищото.
    - Ти си Огледало... Огледало... Огледало... - отвърнало с милиарди светлинни отблясъци Отражението.
    - А ти кой си? - попитало Огледалото.
    - Аз съм Отражение в теб.
    - Откъде се взе?
    - Роди ме твоят въпрос.
    - Но аз не виждам нищо наоколо. И себе си не виждам. Как мога да бъда Огледало? Та аз съм Нищо!
    - Правилно - отвърнало Отражението. - Всъщност пустотата е най-първото, начално, безкрайно огледало, защото в нея нищото се отразява от нищо.
    - А аз какво съм?
    - Ти не изглеждаш никак.
    - Голямо ли съм или малко?
    -Да.
    - Какво да, нищо не разбирам?
    - И едното, и другото. Ти си такова, каквото си се представяш. Едновременно безкрайно голямо и безкрайно малко, защото безкрайността и точката са едно и също.
    - Странно. А къде се намирам?
    - Сега - в пространството на варианти - отговорило Отражението.
    - Варианти на какво?
    - На каквото си поискаш. Пространството също е възникнало като следствие на твоя въпрос. Изобщо ще се появи всичко, за което си помислиш. Защото ти си безкрайно Огледало. На всеки твой въпрос ще се появят безкрайно множество отговори.
    - А аз защо съществувам?
    - За да бъдеш.
    - Какво мога?
    - Всичко.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Първите пет цикъла от физическия план
    Духовни учения
    Administrator 3 1636 Последна<br />публикация Януари 14, 2011, 19:45:27
    от nia.boneva6
    Пловдивчанин разкрива тайния звезден план вграден в Париж
    Любопитни факти
    Kery 0 1058 Последна<br />публикация Юли 09, 2010, 09:37:47
    от Kery
    Тайният план за 2012г « 1 2 3 »
    Великият преход
    mamagaya 33 3648 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 01:02:12
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright