Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво съм аз ако въобще съм нещо?  (Прочетена 2332 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #15 -: Септември 03, 2012, 18:05:58 »

Това последното не го разбрах, някакъв цитат ли е или..
отдолу има едно на латиница, кое си го писала ти, кое ..въобще не разбрах какво се случи!
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

« Отговор #16 -: Септември 03, 2012, 19:30:15 »

edinstvenoto ne6to koeto vidqh v tozi sait e  pulno ego ..otkolkoto duhovenstvo..off zabravi ,,nito imam latiniza nito fonetik..nqma nujda da se podmazva6 sus slunce i taka nt....

« Последна редакция: Септември 03, 2012, 20:39:36 от Модератор » Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
chukich
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #17 -: Септември 03, 2012, 20:01:27 »

Послушай малко музика
http://indigota.com/index.php?topic=6253.0
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #18 -: Септември 03, 2012, 20:18:18 »

edinstvenoto ne6to koeto vidqh v tozi sait e  pulno ego ..otkolkoto duhovenstvo..off zabravi ,,nito imam latiniza nito fonetik..nqma nujda da se podmazva6 sus slunce i taka nt....

да, пълно его, и? какво? пак е интересно! хах тя ти е казала слънце, то това направо си готино, а да видиш има някои които слагат такива емотикони че , ти идва да си обърнеш главата към някой храст да позяпаш зеленинка
аватара ти е гаден бтв, това люспене ми прилича на Gaara of the Sand обаче поне лигавник да ползва. Ако е само с люспите е ок, какво се опитваш да покажеш с него?
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Май 09, 2013, 23:32:09 »

Желая да се извиня за предишните си публикации в тази тема. Всичката тази информация по цели свят идва на хората в повечко особено на деца. Деца които не общуват много, и аз се затварях в себеси като малка. Питах се за себеси, защо? Какъв е целия смисъл, защо съм тук и сега, какво предствлявам и н.т. В повечето пъти самотата води до слово, поне при мен е така. Според мен, живота е постоянно развитие, няма значение какво е, дали човек, разтение, галактика или Вселена. Доста пъти не мога да позная себеси в миналото и се питам "какво подяволите съм правила". Някоя информация обърква хората. Всеки един човек иска да се почувства малко или много специален. Според мен всеки е различен, всеки живее в негов свят и различно време. Минали са месеци, но сякаш няколко години са минали, когато постнах последните си публикации. Не се гордея с тях, защото сега ги намирам за едно друго минало аз. Както казах живота е непрекъснато развитие, то за това сме тук нали? Усмивчица . Не ,вече не се смятам за различна или еднаква. Понякога казвам на хората че съм извънземно и спират въпросите но от някоя по-студена планета, на топло не ми понася.
 Не е редно хората да си мислят че децата индиго или кристали или н.т, те колко ли вече станаха, да са по-специални и непременно да бъдем тях. Не, не е редно Усмивчица. Приемете че сте си себеси и няма никого, който да прилича на вас, ако това ще ви накара да се чувствате специални и единствени. Вие сте такива.
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Май 09, 2013, 23:37:22 »

Аз съм детето сняг
Активен

Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #21 -: Май 10, 2013, 00:24:28 »

Аз съм детето сняг

Джак Скреж, а? Ухилен
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
rosi_999
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #22 -: Май 16, 2013, 19:19:40 »

Ако беше индиго нямаше да се гордееш с това  Усмивчица
Активен

Влюбените хора живеят в свят, изпълнен с любов. Гневните хора живеят в свят изпълнен с гняв, същия свят...
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #23 -: Май 16, 2013, 19:41:55 »

Ако беше индиго нямаше да се гордееш с това  Усмивчица

А какво според теб "трябва" да възприема едно индиго? Усмивчица Виждам, че си имаш изградена готова представа, поставена под общ знаменател, все едно се говори за общото на зодия, без да се отчитат индивидуалните прояви.
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #24 -: Май 16, 2013, 20:35:28 »

Съвсем не на място..Ще кажа, че всеки индивид си минава през какви ли не състояния на съзнанието.Радвайте се и на по-негативно настроените хора от начало, че има някой дето въобще не мислят през целия си "съзнателен" живот.
Уважавам всяко едно мнение тук.Всеки има светоглед за нещата.
Какво искам да кажа с това, ами нищо..просто това е света  в който живеем, и това са хората с който общуваме.За да се промени нещо в тях, първо се променя нещо  в нас, например, когато осъзнаем защо някой мисли по един какъв си начин, спираме да го съдим за мнението му.Ето ви едни сърца Усмивчица бъдете спокойни души, нищо не е категоричен изход.
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дневникът на Аэ съм « 1 2 ... 11 12 »
Лични дневници
Аэ съм 169 7379 Последна<br />публикация Юли 02, 2012, 18:30:57
от venturyy
Защо като не искам да съм овца да съм коза?
Езотерика
ruanda 6 1123 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
от Sine Wave Zero
Индиго ли съм? « 1 2 ... 6 7 »
Всичко относно индиготата
Sky 101 10656 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 12:18:10
от Ru Alfa
Какъв съм аз?
Въпроси и отговори
notlike 2 795 Последна<br />публикация Юли 04, 2011, 12:38:10
от Kissing You Good Night
Какъв съм ?
Въпроси и отговори
execute 11 699 Последна<br />публикация Април 15, 2012, 18:20:23
от execute

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright