Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: МОЛБА към ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ  (Прочетена 1879 пъти)
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Май 13, 2012, 22:25:54 »

Soldier със същия подход и монета мога да ти отвърне всеки.
    Целта тук не е да се дърлим и препираме кой е крив или прав.
    Целта е по-важна и по-голяма от теб или мен...
    А именно всеки да сподели дори и нещо налудничаво на пръв поглед да е и всеки да вземе това което ще му хареса.
    Адът или рая са трогателни в дуализма си... които всъщност не са твоя лична идея-така са ти казвали.
    Не съм бил на двете места за да потвърдя или отрека дали е така или не...
    Но дуализма като начин на мислене е забавен след като Създателя ни е поставил в 4 измерна Вселена.
    И то на физическо ниво.
    А всъщност измеренията са много повече от 4.
    Как мислиш - дуализма удачен ли е като двуизмерно мислене спрямо Вселената в която живееш?
    И когато някой се чувства добре и е щастлив в Star Wars -какво -да му се изсмеем и обявим за луд само заради това че е щастлив ли?
    Не е ли по удачно да му помогнем да премине от Star Wars по нататък,вместо да го пращаме в ада или рая?
    Създателя не може да е толкова скучен пич без въображение че да има в арсенала си само ад и рай,дяволи или ангели нали?
    Извинявам се предварително за изместването от темата.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Май 13, 2012, 22:31:03 »

Това с Галактическата федерация и на мен ми идва в повече! 
    Soldier може да звучи малко рязко, но и аз мисля като него!
    Харесвам фантастиката, но някои хора прекаляват с нея!
    За мен такова нещо като Галактическа федерация няма... Някой може да получава ченълинги, но не се знае какъв е източника! 
    Всяка страна,планета и тн си има Пазители и Посветени, но съюзи на старейшини, галактически събори, федерации и тн има само в нашите умове...
    Прощавайте, ако звуча рязко, но честно казано се злоупотребява с подобни ченълинги и много хора биват заблудени!
    Освен това не мога да разбера защо да се моля на някаква федерация, сякаш тя е по- могъща от Източника! Молитвата е ключ към Източника, а не към неговите творения! Или повечето смятат създаденото за по- висше от Създателя... Докато ние не канализираме правилно мисловната си енергия и не я насочваме към корена, а не към разклоненията, не можем да очакваме добра реколта и добри резултати.
    Да човечеството има спешна нужда от помощ, но за съжаление не насочва молитвите си към който трябва!
    Peace!!!
    Активен
    Soldier
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #17 -: Май 13, 2012, 22:35:36 »

Soldier със същия подход и монета мога да ти отвърне всеки.
    Целта тук не е да се дърлим и препираме кой е крив или прав.
    Целта е по-важна и по-голяма от теб или мен...
    А именно всеки да сподели дори и нещо налудничаво на пръв поглед да е и всеки да вземе това което ще му хареса.
    Адът или рая са трогателни в дуализма си... които всъщност не са твоя лична идея-така са ти казвали.
    Не съм бил на двете места за да потвърдя или отрека дали е така или не...
    Но дуализма като начин на мислене е забавен след като Създателя ни е поставил в 4 измерна Вселена.
    И то на физическо ниво.
    А всъщност измеренията са много повече от 4.
    Как мислиш - дуализма удачен ли е като двуизмерно мислене спрямо Вселената в която живееш?
    И когато някой се чувства добре и е щастлив в Star Wars -какво -да му се изсмеем и обявим за луд само заради това че е щастлив ли?
    Не е ли по удачно да му помогнем да премине от Star Wars по нататък,вместо да го пращаме в ада или рая?
    Създателя не може да е толкова скучен пич без въображение че да има в арсенала си само ад и рай,дяволи или ангели нали?
    Извинявам се предварително за изместването от темата.

Бе кой е казъл , че са само те има сякви твари само казах за тези дето сички са чували Усмивчица . Това , че измеренията са повече от 4 е ясно и създателя не е "скучен пич " няма само ад и рай  просто ада е бонището кадето се намират съгрешилите духове и ангели там им е прекъсната връзката с твореца и за това тях ги боли там има само болка енергията е прекъсната как да го обясня по просто ? ... Рая е място не с палми дървета и незнам си кви екзотични глупости , а място където енергията е много чиста и бистра Усмивчица ... Има поще много астрал още кво ли не ...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Май 13, 2012, 23:12:38 »

Цитат
    Молитвата е ключ към Източника, а не към неговите творения

Именно това ме е възпирало ,да се моля на ангел,архангел, учител,пазител директно,камо ли на федерация.

Трябва да имаме и друго предвид, когато липсва термин за нещо ,което е една извънземна структора на обединеност, ние боравиме с налични термини ,какъвто е Галактическа федерация.
    Това че звучи смешно и заето от Междузвездните, не значи че никаква формация не съществува.

Вече се връщам на поста на Странник - ние си викаме ,ама кой викаме. Сборна формация от светлоносци или сборна формация от всякакви. Ние това както каза Гаятри не можем да си го представим и разберем. Е някой може да има откъслячни спомени  Намигване

Ау каква смешна мисъл ми мина туку що хахахаха . Представих си на мястото на паметника на съветската армия -освободител , нов паметник на зелени човечета -освободители  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #19 -: Май 13, 2012, 23:28:17 »

хаха, Ео, много ме развесели с твоята фантазия със зелените човечета Усмивчица Но то като дойде време да се правят монументи на зелените човечета, направо ще се набляга на холограмите Усмивчица

Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #20 -: Май 14, 2012, 03:31:49 »

В стил ретро може да им спретнат и паметник от корабите с които са дошли,може и музейче да има след време.
    Накрая освободителя да реве за помощ да бъде освободен...

Намигване
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Май 14, 2012, 04:05:29 »

Неволно се замислих над това че имаме цивилизация на Земята от около 8000 г.
    Развиваме технологии едва от 200...
    А Вселената е на 13-14 милиарда години... или поне така си мислим ние самите.
    Мислех си за това какви ли цивилизации има които имат над милиард години вече осъзната история и/или технологии.
    Какви ли пътища и пустош са избродили?
    И къде сме ние във всичкото това?
    Размисли разни... Усмивчица
    И все пак - и най-дългия път започва с първата крачка.
    « Последна редакция: Май 14, 2012, 04:13:44 от Странник » Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #22 -: Май 14, 2012, 11:02:13 »

Темата е МОЛБА а не МОЛИТВА към Федерацията, но явно не се вижда подтекста-

МОЛБА КЪМ САМИЯ СЕБЕ СИ, защото ние сме членовете на Федерацията изпратени на Земята да се учим, като матереализираме негативното. Ако НИЕ САМИТЕ НЕ СЕ ОСЪЗНАЕМ, то никои не може да ни помогне и ще се въртим в това положение докато не се ОСЪЗНАЕМ. Колкото повечe положителни мисли се изпращат към Твореца, толкова повече Земята се приближава към него, както и с повечето мисли Твотеца се разширява и негативното се избутва към периферията. Затова само от нас зависи на къде ще се преместим, тези които са с негативно мислене се преместват кум периферията за да се донаучат как да се ОСЪЗНАЯТ.
          Това че, някои си мислят за междузвездни воини и тем подобни то вече се касае до тяхното развитие. Водят се безброи воини но единствено ВЪТРЕ В СЕБЕ СИ, докато не ги ПРЕВЪЗМОГНЕШ.
        КОЛККОТО ПО НАВЪТРЕ СЕ ВЛИЗА В ДУШАТА, ТОЛКОВА ПО МАЛКО омраза ИМА И ПОВЕЧЕ ЛЮБОВ.
              ТВОРЕЦА НИКОГО НЕ ЗАБРАВЯ, А САМО ЧАКА САМ ДА СЕ ОСЪЗНАЕ.
                           НАМАСТЕ                   

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #23 -: Май 14, 2012, 12:52:44 »

Хора, преди да се молите на Галактическата федерация, давате ли си сметка какво дотук е направено за нас, хората.
    Че сме под карантина - да, вярно е... което по принцип никой не е длъжен да го прави, а това бих казал че е мечешка услуга. Какво точно искате повече - да ви препрограмират мозъците и да станете по-разсъдливи ли ?

С право е казано "Внимавай какво си пожелаваш" Усмивчица - аз бих казал същото тук !
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #24 -: Май 14, 2012, 13:28:46 »

Неволно се замислих над това че имаме цивилизация на Земята от около 8000 г.
    Развиваме технологии едва от 200...
    А Вселената е на 13-14 милиарда години... или поне така си мислим ние самите.

Пътищата на Бог са неизброими.
    Както е писано в Кибалион. над нас има много нива и в тях има същества които можем да наречем богове.

На седемте второстепенни нива на Великото Ду­ховно ниво живеят Същества, за които можем да говорим като за Ангели, Архангели и Полубогове. На Висшите второстепенни нива обитават онези велики души, които наричаме Майстори и Адепти. Над тях идват Великите йерархии на Ангелските войнства, немислими за човека, а над тях са онези, които без
    каквато и да непочтителност могат да се нарекат "Боговете" - толкова високо в скалата на съществата се намират те, че тяхното битие, интелект и сила са подобни на онези, приписвани от хората на техните представи за Бога. Тези Същества се намират по-ви­соко и от най-необузданите полети на човешкото въ­ображение. Думата "Божествен" е единствената, коя­то може да се приложи към тях. Много от тези Същес­тва, както и Ангелското войнство, се интересуват най-живо от делата на Света и играят важна роля в тях. Тези Невидими божества и Ангелски помощници упражняват своето влияние свободно и мощно в про­цеса на Еволюцията и Космическото развитие. Наме­сата им и помощта, която от време на време оказват на хората, са довели до много легенди, вярвания, религии и традиции на човечеството, в миналото и в настоящето. Те са вложили своето познание и сила в света и го правят непрекъснато, подчинявайки се, разбира се, на Закона за ЦЯЛОТО.
    Но все пак дори и най-висшите от тези напредна­ли Същества съществуват просто като създания на Ума на ЦЯЛОТО и в него и са подвластни на Косми­ческите процеси и на Универсалните закони.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #25 -: Май 14, 2012, 14:14:37 »

Ама сме като некви бабки на пейките пред блока, обсъждаме извънземното политическо устройство  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк , а хал хабер си нямаме , дайте да си доплетеме плетките ,че децата да не мръзнат зимата  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

С две думи , ще схванем структорите ,като пораснем. Сега все едно оправяме молби към Бат Бойко да ни оправи дереджето Усмивчица , оправянето започва от собствения дом ,няма невъзможни неща ,които да не са ни по сила.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #26 -: Май 14, 2012, 14:34:02 »

СПЕЦИАЛНО КЪМ ТОЗИ КОИТО МИ Е ИЗТРИЛ ПОСТА ДА ГО ПОСТАВИ НА МЯСТОТО МУ. И ДА СЕ ОБОСНОВЕ ЗАЩО.
       БЛАГОДАРЯ

Global Moderator - Коментар Видях ,че друг модератор е махнал постовете на Солджер и там е отишъл и твоя, почакай да влезе и да го върне.

Global Moderator - Коментар Поста е върнат ,извинявай за грешката
    « Последна редакция: Май 14, 2012, 15:43:36 от Eona Lightholder » Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #27 -: Май 14, 2012, 16:26:36 »

Да си кажа право, досега се удържах от коментар, но ще ви кажа, че тези филми за Галактически федерации и тем подобни чудесии ни отвеждат в Тъмния сектор на Менталния свят - там заблудите са много. Властва Луцифер. Така че, Лусесита, задето зачекна темата за ченълингите във форума тъкмо когато всички мирясаха след онези истории с dana2012, дълбок поклон - моли се да не попаднеш в психиатрията, защото колкото и добро намерение да имаш - да вдъхнеш надежда, да мобилизираш хората за позитивно действие и така нататък, 99,99999999999999999999999999% от хората в града ти не биха те разбрали. Нито в окръга ти. Или пък в тази страна.... В Европа ще са единици.
    Извинявам се, че говоря така, ама вече взе да ми писва от разни сатанически глупотевици - то не бяха азурическите практики на СЙ, то не бяха ченълинги, то не беше рефлексивните разговори и спорове на Вакуу.... Еее, кафа!
    Да ви кажа честно, някои от вас, имена няма да назовавам, ама въпреки че вече имат диплома и прочия, още ги тресе пубертета, а иначе имат потенциал... Жалко! Може би трябва да ги назова, но това по-нататък, когато се открие удобен случай. Удобен - от гледна точка на осъзнаването ни.
    Чудя се, нямате ли си домове, нямате ли си живот, нямате ли си приятели... Ами на тях обърнете внимание - защо само висите тук и чепкате някаква каналска история с доста съмнителен произход?!!!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #28 -: Май 14, 2012, 17:08:22 »

Многостранността на нашия свят е най-важното му фундаментално качество. А всяка теория е просто един аспект от проявата на тази реалност. Така че какъвто и светоглед да изберем, изборът ни ще се реализира.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #29 -: Май 14, 2012, 19:38:21 »

Хайде пък вие дайте малко по-положителна мисъл, вместо да плюете по канала и федерацията, и по де що ви се изпречи пред очите. И като споменавате този форум, прехода в новата епоха е важна част от тематиката на този форум!

Всеки говори за каквото го вълнува, като си говорите за духа на баба ми дали е заклещен или не е, и аз дали съм индиго или кристал никой не ви критикува и не ви оплюва под формата на "изказвам мнение".
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Молба-бихте ли ми помогнали да разбера сънищата си
    Моите сънища
    Eovin19 10 710 Последна<br />публикация Юли 14, 2013, 22:41:22
    от Timesbehind

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright