Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Превод на Послания  (Прочетена 786 пъти)
eses
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« -: Май 11, 2012, 13:21:38 »

Здравейте, преди известно време попаднах на един саит с послания, страхотни послания.На времето е имало момиче което е превеждало посланията на български,но от няколко години не го прави.Ще се радвам ако се намери доброволец за преводи. Това са нейните преводи, а отгоре в менюто се стига до новите послания. http://www.heavenletters.org/bulgarian.html
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Март 06, 2013, 15:20:05 »

Цитат
Седмично Послание на Хиларион 3-10 март 2013г.

Възлюбени,
    Вие изпитвате още едно енергийно вливане и отново сте ъпгрейдвани

Хаха, Хиларион да не е някой ангел, който си пада по компютрите?  Ухилен
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #2 -: Март 12, 2013, 17:29:16 »

Утро, много интересно четивце, но не разбрах... - 3-10 март е период, в който се случват тези неща на всички хора или се отнася само за родените между 3 и 10 март?
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #3 -: Март 12, 2013, 23:25:15 »

Цитат на: Утро
АаааХ...рибе,рибе...

Ще ти се Хиларион да ти праща лични посланийца,ама тцъ....
Ми... точно за личната си кореспонденция с Хиларион не бях толкова загрижен, колкото за състоянието, което беше описано за този период. Иначе аз не влизам в тия дати.
Но имам добра новина.
Нефта свършва?!
Отнася се за енергийте, дето са над всички и са особено силни сега покрай пролетното равноденствие.А те пък са от полза за тези които имат духовни стремежи,за развитие,промяна и т.н...а ти определено влизаш в тая графа. Така че смело
Никога не съм вярвал, че ще кажа нещо такова, но - наистина се усещат някакви... като нагнетявания... натрупвания във въздуха, които... някак си карат хората да променят нещо. Може би на това се дължаха толкова масираните протести. Хората и до сега искаха промяна, но сега започнаха да търсят начини за да се осъществи. Има разлика.
(ако искаш) прегледай и седмичното послание за 10-17 март,то се отнася и за вашата рибена особа...и за всички останали (които ги вълнува де).
Прегледах го, разбира се, то също е интересно като послание. Един вид... подтик за... търсене на баланс.
Като се занимавате с ежедневните си неща, помнете, че вашето енергийно поле достига по-далече, отколкото е очевидно, така че опитайте се да поддържате мир и равновесие в себе си, тъй като вашата енергия оказва влияние върху самата атмосфера около вас.
както и това
В тези времена е добре да следвате знаците на вашето собствено вътрешно напътствие и физическите подтици на тялото ви.
са... си... Таку Шкан Шка (силата, която движи всичко)... не знам как да го нарека, но може би, най-близкото по смисъл от вашите понятия е - вселенски закони и важат за всеки.
Този Хиларион добре говори.
Да, ако човек може да "говори" с тялото си и така да научава от какво има нужда то, той ще знае за всичко живо от какво има нужда и ще може да общува с телата на всички. Такива хора са лечители. Тези, които говорят с духовете ни са свещени хора / шамани.
Може би съвършенството е да бъдат достигнати и двете. Но как могат да се изкатерят два върха едновременно? Или трябва да питам Хиларион?
правете това, което ви изпълва с чувство на радост и го правете често
Да. Или по друг начин казано - каквото и да правим да го правим с пълната си отдаденост в самото деяние, без да ангажираме мислите си с никакъв краен резултат или изход.
Всъщност... Хиларион жена ли е?  
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Послания с Фланелки. « 1 2 »
Инициативи
The One 16 1148 Последна<br />публикация Февруари 19, 2011, 15:51:45
от Eona Lightholder
(: ~♥~ Послания... ~♥~ :) « 1 2 3 »
Послания
Amaranth 36 3477 Последна<br />публикация Ноември 12, 2012, 17:00:31
от Zheleznia
Негативни послания в песни и видеоклипове. « 1 2 3 4 »
Програмиране, световен елит
Ariam 54 4935 Последна<br />публикация Октомври 10, 2012, 07:38:31
от Kissing You Good Night
Послания на Висшите Аз « 1 2 »
Послания
Sue 20 5605 Последна<br />публикация Септември 12, 2012, 18:52:39
от Sue

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright