Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Повтарящи се сънища от един и същи род.  (Прочетена 1328 пъти)
Mitova
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Май 11, 2012, 01:46:15 »

Здравейте! Търсих и умувах много, но все още нямам ясно изграден отговор, на вълнуващия ме от доста време въпрос. Откакто живея съзнателно, сънувам един и същи род сънища и все още не мога да разбера тяхното значение. Сънувам ги от малка, но с годините стават все по-чести и чести, докато от 2012 всяка нощ не започнаха да се появяват в сънищата ми. Естеството им е следното - всеки път сънувам огромна промяна, за едни хубава за други лоша, има апокалиптични нотки естествено, но винаги с различен характер - вирус, наводнения война, глад и т.н.. Всеки път като започне въпросното грандиозно и ужасяващо събитие, аз спасявам другите, ставам водач и лидер на ново поколение (пречистено , така да го нарека) /притежавам нещо в себе си, което е много силно и се отваря в точно орисано време/ и от мен зависи кой да бъде спасен от мъките и кой не. Не им обръщах внимание, но вече 20 години ме тормозят. Ще съм ви много благодарна, ако споделите своето мнение и опит по този въпрос.
Активен
Lqstovi4ka-bqla
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #1 -: Май 16, 2012, 08:57:22 »

Здравейте! Аз също се интересувам от сънищата си и смятам, че те са една пътека, която ни отвежда до истинската ни същност, дори много по-далече. Според мен твоя сън може да се разглежда в две направления - чисто психологически или като сън от голямо значение. Лично ти самата трябва да знаеш как го усещаш и какви мисли и чувства поражда в теб. От психологическа гледна точка това е сън за една коренна, "апокалиптична" промяна в самата теб, пречистване на личността и пресяване на добрите от отрицателните качества, мисли и чувства. Ставаш "лидер" на една нова и "пречистена" личност, но ти сама трябва да решиш, кои са "лошите" модели на мислене, поведение. От друга страна, сънят може и да има друго по- глобално значение, ако притежаваш някакви свръхсетивни качества, т.е. да се разглежда като пророчески сън. Така че, най-важното е кат ти самата си даваш обяснение на тези сънища, те идват от теб и единствено ти можеш да направиш най-точното тълкование.
Активен
Mitova
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #2 -: Юни 11, 2012, 03:24:41 »

Благодаря ви много за мнението, в последно време започнах да усвоявам много от заложените ми качества, невероятното става факт, но все още не ми е разрешено да говоря или да показвам каквото и да било. Само бъдещето може да покаже от какъв характер са сънищата ми. Всичко най-хубаво ви желая! Усмивчица
Активен
lyubi
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #3 -: Декември 13, 2012, 19:51:57 »

Здравейте и от мен,
и аз, като вас имам повтарящ се сън - сънувам, че някой или нещо ме гони. Аз бягам, бягам и винаги успявам да се измъкна. Важен детайл е, че ''гоненицата'' се случва на открито, ''бягала'' съм из цели градове, и никога не ме хващат. Моля ви, помогнете да го разгадая този сън, защото вече ми писна от него.
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #4 -: Декември 13, 2012, 20:31:27 »

Здравейте и от мен,
и аз, като вас имам повтарящ се сън - сънувам, че някой или нещо ме гони. Аз бягам, бягам и винаги успявам да се измъкна. Важен детайл е, че ''гоненицата'' се случва на открито, ''бягала'' съм из цели градове, и никога не ме хващат. Моля ви, помогнете да го разгадая този сън, защото вече ми писна от него.
Според мен в реалния живот, гледаш да избегнеш някаква ситуация, да не свършиш нещо, което е трябвало и все още може да направиш. Това, че гоненето е на открито и из цели градове, би могло да значи, че това, което не искаш, всъщност въобще не е толкова страшно/досадно за колкото го смяташ, дори напротив, много хора няма да му обърнат внимание, защото вероятно е нещо с което всеки се е сблъсквал. Може да е елементарна услуга или пък момент "обърни живота си", не знам.. Усмивчица
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Информиращи сънища « 1 2 3 4 5 »
Моите сънища
giti 61 5519 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 01:13:42
от Eona Lightholder
Сънища за изоставяне
Моите сънища
Administrator 0 1731 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 22:12:58
от Administrator
Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
Моите сънища
Админ 63 8198 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
от UltimaView
Пророчески сънища « 1 2 3 4 »
Моите сънища
До 48 8698 Последна<br />публикация Юли 13, 2012, 17:50:56
от тото2
Сънища
Моите сънища
axlinn 13 1183 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
от axlinn

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright