Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лилава аура  (Прочетена 4354 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #30 -: Септември 29, 2012, 23:33:51 »

Ееех, така се радвам, когато всичко свършва хубаво! Усмивчица
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #31 -: Септември 30, 2012, 08:26:32 »

Радвам се, че си добре Quantum, и вярвам, че всичко ще бъде наред. Понякога животът ни праща изпитания, но с вяра, положителни мисли, както и с обичта и подкрепата на останалите, успяваме да се преборим с всичко негативно и да продължим напред. Вярвам, че всичко това скоро ще остане зад гърба ти просто като един спомен и ти ще продължиш напред. Ние всички много те обичаме и искаме да си силен, защото имаме нужда от теб.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #32 -: Септември 30, 2012, 12:49:22 »

Операцията мина успешно. Оказа се,  че е имало малки туморчета и в белия дроб които са били изгорени с лазер... инъче този на ребрата е бил доста големичък и се наложи да махнат малко ребра.. но така като гледам кака пами са й махнали и от двете страни, така че няма страшно... Веселяк Много благодаря за подкрепата която всички ми оказвате!
    Много силно те прегръщам мило момче, всичко ще е наред!Ти само бъди спокоен!Мило и драго даваме за деца, като теб!!!
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #33 -: Септември 30, 2012, 14:02:06 »

С пожелание за бързо оздравяване
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #34 -: Септември 30, 2012, 15:52:19 »

Амии резултатите ще излязат след седмица и половина някъде
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright