Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лилава аура  (Прочетена 4353 пъти)
unknow
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

freed from desire - mind and senses purified!

« Отговор #15 -: Юли 26, 2012, 14:34:23 »

"Виолетовата личност
 Динамична и харизматична; дошла на тази планета, за да бъде водач и да спасява. Трябва да активира предопределението си още в настоящия момент и да започне да я осъществява. Изпитва дълбоки чувства и е изпълнена със съпричастност към целия свят. Обича музиката, тя й действа лечебно. Случва й се да има видения. Обича пътешествията, другите култури, свободата. Може да вижда бъдещето, не се съмнява, че Земята ще продължава да съществува; носи послание за човечеството. Проявява усет за съществуващите по-високи възможности, но често я обявяват за мечтател-идеалист. Иска да е в центъра на вниманието и може да бъде нарцистична, арогантна и надута. Има диктаторски наклонности и трябва да се научи, че всички сме част от едно цяло. В състояние е върши много неща едновременно или пък блокира и се нуждае медитация, за да постигне вътрешно равновесие. Вярва, че всичко ще се подреди с лекота и се надява на помощта на Вселената.

Детето:
Роден предводител, другите деца го следват. Бидейки силно, проявява съчувствие, не злоупотребява с властта си. Осъзнало отрано своята сексуалност, експериментира с тялото си - родителите следва да засягат тази тема много внимателно, за да нарушат естествеността на себеизразяването на детето си посредством физическото. То обича изкуството, чете с удоволствие и само си съчинява разни истории. Притежава изключителна дарба за визуално възприемане.
"Виолетовите" са първите, които могат да виждат аурите, ангелите, другите измерения или енергийните вълни. Родителите трябва да се отнасят с доверие към тези възприятия на децата си, за да поощрят развитието на особените им способности."
Активен

This world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Септември 26, 2012, 20:25:13 »

Мили хора на Quantum  му предстои утре много сериозна операция . Нека се помолим за успех и бързо възтановяване без усложнения.
Той е един малък , но силен боец.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #17 -: Септември 26, 2012, 20:38:21 »

Всичко да мине успешно и бързо възтановяване!!Давам цялата си любов за това!
Активен
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #18 -: Септември 27, 2012, 17:12:21 »

Успех на Quantum и от мен , пращам му светлина.
    Активен

Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #19 -: Септември 27, 2012, 19:53:59 »

Дано всичко бъде наред с Quantum и операцията мине успешно.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #20 -: Септември 27, 2012, 20:03:11 »

Ох нека излезне днес от реанимация и сам ще ви разкаже всичко. Боец е , чакам да  пише и да ни каже ,че всичко е перфектно .

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Септември 29, 2012, 14:10:44 »

Малкия - голям Боец ми писа Усмивчица ,

Добре е, днес е станал даже до тоалетна. Претърпя операция на тумор на реброто. Операцията е била 3 часа , тумора бая голям и до 2 седмици ще се разбере какъв е тумора , че по снимката не бяха добри прогнозите. Ама сега пък хайде яката да се помолим да са сгрешили и да е едно изхвърлено безобидно нещо от тялото.

Благодари Ви на всички от сърце за подкрепата . Ако искате да му изпратите нещо лично  пишете тук , аз обещах , че ще му ги копирам , че ми пише от телефона.

И аз ви благодаря

Много вярвам ,че ще е добре и чисто здрав Усмивчица Ако имате желание ,като му разрешат ,докато е в София може да се срещне със софийската група.

Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #22 -: Септември 29, 2012, 15:55:12 »

Аз пък на Quantum му пращам една от онези мои прегръдки, които раздавам на хлапетата си така безсрамно и нахално, че често карам хората да си мислят разни грозни неща за мене. (Хихихихи, колко съм перверзен и скандален!....). Това последното за перверзността беше шега, но му пожелавам скорошно оздравявяване и отново да пише и да ни забавлява. Още ми е пресен коментара му за шегата ми за спекулациите за 21.12.2012, според която на съответната дата нищо няма да се случи, но на следващия ден, сиреч събота, Мартин Карбовски ще разкрие интергалактически заговор за смъкването на предаването му от ефир. Той беше написал: "Ей тва ме разби!". Много се смяхме на тази шега. Дано се оправи момчето!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #23 -: Септември 29, 2012, 15:57:58 »

Да, аз! Неговият боен стил изисква от него да тушира противника с един удар и със сила. Но в живота често не думите на масутцотояма, а на брус ли важат - да си мек и твърд като водата. Защото тя се поддава и огъва, но и руши камъка и желязото.
    Когато умът му се бори, защото е срещнал трудност, нека духът му го овладее и направи гъвкав, за да преодолее стената пред себе си.

Усмивчица не е страшна смъртта, само начина , по който ще умреш.

Пп. Не е тумор. А па да видим!
    Активен
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #24 -: Септември 29, 2012, 16:19:02 »

Както говите за аура,понякога ми се случва да виждам аурата на хоата,при мен става само гогато се средоточа на тях.Направи ми впечатление ,че аурата на повечете хора е зелена
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #25 -: Септември 29, 2012, 18:57:30 »

Пожелавам на Quantum скорошно оздравяване и бързо възстановяване. Сигурно не е нищо сериозно, те докторите сега си купуват дипломите, горе главата Намигване
    Ама и аз го успокоих...ужас...
    Изпращам му една голяма прегръдка.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Септември 29, 2012, 21:01:07 »

Пращам му ги ,много ви се радва и ви благодари Усмивчица

Активен

Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #27 -: Септември 29, 2012, 21:16:50 »

Операцията мина успешно. Оказа се,  че е имало малки туморчета и в белия дроб които са били изгорени с лазер... инъче този на ребрата е бил доста големичък и се наложи да махнат малко ребра.. но така като гледам кака пами са й махнали и от двете страни, така че няма страшно... Веселяк Много благодаря за подкрепата която всички ми оказвате!
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #28 -: Септември 29, 2012, 21:54:50 »

Всичко ще е наред  ,,, знам какво е  ,знам, че след това ще си по-силен , ще си нов човек.
    Минах подобно нещо и важното е да си положителен и всичко се оправя.
    Аз братко ти пращам светлите си чувства,мисли и пожелания.
    Минах през това на доста сложно място и въпреки всичко и въпреки прогнозите , аз съм тук, и съм с още по-силна вяра , не губи вяра и всичко се подрежда.После остава в миналото , всичко което си преживял , но едно научих , каквото и  да стане , през каквото и да минеш , колкото и да е лошо и неразбираемо , то е нужно и трябва да си благодарен за това , то се случва с точна и ясна цел , дори и да не я разбираш , така е трябвало.
    Възстановявай се бързо ,че ни чака голяма мисия на тази планета 
    Активен

Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #29 -: Септември 29, 2012, 23:16:34 »

Quantum, кога ще излезе резултата от изследването на тумора? Или вече знаеш дали е доброкачествен или не?

Хайде, бързо да оздравяваш. Усмивчица имаш да наваксваш тренировки Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright