Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лилава аура  (Прочетена 4059 пъти)
Quantum
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« -: Април 30, 2012, 23:38:35 »

За да не остана и аз по назад реших да се представя, понеже съм нов в този форум. На 15 години съм. Зодия скорпион съм. Роден съм в семейство на хора, занимаващи се с бойни изкуства. Аз също тренирам. Наскоро попаднах на диагноза "индиго"и започнах да се интересувам от темата. Интересът ми избухна когато медитирайки (да занимавах се с медитация още от преди) забелязах сияние около ръцете си. От там се заинтересувах за виждане на аурата, а в последствие се упражнявах и в ход на упражненията си забелязах, че светнах в чисто лилаво. След това се разрових за индиго тестове и пак попаднах на този форум. Отговарям на 90% от "изискванията", въпреки че за да съм индиго до колкото разбрах аурата ми трябва да е "индигова" не лилава. За съжаление за този цвят аура не можах да намеря много информация. Колкото до мен самия от време още от малък ми се случват моменти в които просто знам нещо без конкретно обяснение. Скоро в този форум срещнах човек който ми подаде ръка въпреки, че бях много досаден и задавах безброй въпроси като порой за което съм му много много благодарен. Ще закача и една натална карта белким някой може да каже нещо Веселяк . Колкото до всичко останало ако някой иска да се запознаем може да пише на лично Усмивчица

* astro_w2at_01_miroslav_hp.72597.27603.gif (55.73 KB, 670x471 - видяно 422 пъти.)
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #1 -: Май 01, 2012, 13:51:48 »

Колкото до мен самия от време още от малък ми се случват моменти в които просто знам нещо без конкретно обяснение.
Ще е интересно да разкажеш за тези моменти.  Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Май 01, 2012, 14:29:03 »

Има спорове по темата , но според мен ултравиолетовата аура е цвета на коронната чакра и е по-висока вибрация на светлината изразена в цвят . Сега за тълкуванията ще намериш много нюанси - лавандулово, виолет, индиго ,люляково. Всичко това са преходни състояния , когато си в процес на медитация, защото видимата аура е аурата на състоянията.
За повечето деца на новото време , проявили различие и странност , лепват етикета Индиго , забравяйки ,че в масовостта си тези хора - индиготата , не са вече деца. Хората, които наблюдават днешните тийнове , наблюдават повече кристални многоцветни аури и виолетово -бели  ореоли около главата, което за мен означава работеща активно коронна чакра. Това в същността да си видиш аурата е трудно и не става като си гледаш ръцета , а като погледнеш в медитация , себе си в етера. Дори тогава е трудно да се конкретизираш с един цвят , защото енергийната картина е много богата, все едно гледаш една вселена. Поради това най-добре е да приемеш факта ,че си от Новите деца , пък подробностите се прояснавят, ако има смисъл .
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Quantum
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #3 -: Май 01, 2012, 14:55:05 »

Колкото до мен самия от време още от малък ми се случват моменти в които просто знам нещо без конкретно обяснение.
Ще е интересно да разкажеш за тези моменти.  Усмивчица

Ами например баба като малък ми звънеше и си говорихме и почва да ми се оплаква че не можела да намери нещо и аз веднага я застрелвах с отговор въпреки, че примерно не съм ходил при нея от седмици... Колкото до цвета на аурата ми, лилав е дори когато не медитирам Усмивчица
Активен
jonkata
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #4 -: Май 01, 2012, 15:14:31 »

Здрасти Quantum Радвам се за това което сподели и за това, че си публикува и наталната карта.Събрал си доста пси-фактора и това което виждаш никак не ме учудва Усмивчица 
Активен
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #5 -: Май 02, 2012, 13:26:32 »

Има спорове по темата , но според мен ултравиолетовата аура е цвета на коронната чакра и е по-висока вибрация на светлината изразена в цвят . Сега за тълкуванията ще намериш много нюанси - лавандулово, виолет, индиго ,люляково. Всичко това са преходни състояния , когато си в процес на медитация, защото видимата аура е аурата на състоянията.
За повечето деца на новото време , проявили различие и странност , лепват етикета Индиго , забравяйки ,че в масовостта си тези хора - индиготата , не са вече деца. Хората, които наблюдават днешните тийнове , наблюдават повече кристални многоцветни аури и виолетово -бели  ореоли около главата, което за мен означава работеща активно коронна чакра. Това в същността да си видиш аурата е трудно и не става като си гледаш ръцета , а като погледнеш в медитация , себе си в етера. Дори тогава е трудно да се конкретизираш с един цвят , защото енергийната картина е много богата, все едно гледаш една вселена. Поради това най-добре е да приемеш факта ,че си от Новите деца , пък подробностите се прояснавят, ако има смисъл .
;)Всички сме Космични деца Усмивчица
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Май 18, 2012, 12:47:30 »

Да всички сме космически деца на нещо по-високо и неразбираемо за сегашния човек.
    Тази сила е създала планетата и живота в нея.Тя е създала природата и тя нас хората.
    Няма как да предам информацията ако не използвам етикетите които сте измислили хората.
    От индиго до виолетово всичко е нюанси на съединението на вода и дух.
    Тук давам обяснение дори и фантастично за някои хора. http://indigota.com/index.php?topic=5933.0
    Колкото до лилавата аура.Искам да кажа че те са деца или пораснали деца.
    Децата сега са кристал и диамант.
    Та лавандулата са хора които са разкъсвани от двете състояния на водата в тях.Едното ги дърпа към доброто и светлото ,другото към тъмното и лошото.Това са човешки схващания за добро и зло.То е едно.И за този човек е важно да избере на кое ще служи в живота и пътя си.Но дори и да сгреши духът му ще намери пътя ,рано или късно.
    Тъмната страна е всичко материално в живота, светлата е всичко духовно в живота.
    Това са човешки схващания за живота и аз обяснявам с помощта на тях.За мен всичко е едно цяло.И никои не е длъжен да ми вярва.
    Аурата е комбинация от духът и водата и цветът които е невидим за хората е друга материя от самата комбинация на дух с тяло и после на комбинацията с вода.А водата е жива и тя е кръвта на планетата.
    Колкото до цветът е само нюанс на самата комбинация и тя ще се изчиства в следващите години и самата аура може да се промени ако ние се променим.Около нас има постоянна обвивка.Такава има и планетата и природата и всичко живо.Тя е подобна на дъгата и според нашите желания и израстване в духовен или физичен план се променя.Като даден цвят надделява и това светим в силно червено земно или синьо духовно.Те си имат и нюансите и виолетово или лавандулово е преходна форма.Основния цвят е безцветен или светлина и нейната алтернатива тъмното,черно.Светлината се разделя на цветове и те се свързват с тъмната страна и така стават цветовите нюанси. 
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #7 -: Май 18, 2012, 12:58:32 »

Незнам ама всички живи /саксийни/ растения имат лилава аура. :/ поне аз така ги виждам.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #8 -: Май 18, 2012, 13:18:47 »

Незнам ама всички живи /саксийни/ растения имат лилава аура. :/ поне аз така ги виждам.
    Завиждам ти ако е истина ,че я виждаш.
    Скоро всички ще прогледнем иска се търпение.
    Растенията са свързани с природата а тя с планетата.Ние ги отделяме от техния свят.
    Те светят в цвят подобен на еволюиращата планета.И тя отива на по-високо и както казвам тук http://indigota.com/index.php?topic=5928.0 и за планетата има и ден и нощ и тя има своето израстване и преминава през цветовия нюанс на израстване.Приближава се до чистата светлина и скоро ще е с чиста аура.Но това скоро е различно от човешкото и то няма да е скоро а след много години.
    Сега планетата навлиза в светлината или почва и затова аурата и ще се изчиства с годините към чисто светло.Имало е време кога е било тъмно,после тъмно червено и така към по светло до ден днешен.
    Моя съвет е развивай се в духовен план и забрави старите материални схващания за всичко.
    Скоро ще има и доказателство за всичко което говоря.

Колко ми е странно че много хора заради тяхната необразованост по темата, ще ме нарекат странен.Затова един колега от форума е с име странник.
    Живота е велик и прекрасен.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Май 18, 2012, 13:23:29 »

Няма за какво да завиждаш, това е във всички ни, само упражнение..иначе с хората е доста по-трудно, отколкото с растенията :/
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #10 -: Май 18, 2012, 13:34:15 »

Няма за какво да завиждаш, това е във всички ни, само упражнение..иначе с хората е доста по-трудно, отколкото с растенията :/
    Не исках да кажа че изпитвам лоши чувства.
    Много се радвам за идващите години ,,,много.
    И подобни хора като теб ме карат да се изпълвам със светлина и да грея все повече в този форум.

Хората са бързо променящи се , а растенията бавно променящи се.
    Хората са в едно време , растенията в друго.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 18, 2012, 13:36:27 »

ГРЕЙ, ГРЕЙ СЛЪНЧИЦЕ.. 
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #12 -: Май 18, 2012, 13:39:03 »

Цитат
    Колко ми е странно че много хора заради тяхната необразованост по темата, ще ме нарекат странен.
    Знаеш ли, в училище (беше специализирано, по изкуствата) витаеше едно такова усещане, че колкото си по- голямо "куку", толкова повече ти е таланта. В тази връзка- смятай го за комплимент, ако във форума бъдеш наречен "странен"
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #13 -: Май 18, 2012, 13:46:39 »

Цитат
    Колко ми е странно че много хора заради тяхната необразованост по темата, ще ме нарекат странен.
    Знаеш ли, в училище (беше специализирано, по изкуствата) витаеше едно такова усещане, че колкото си по- голямо "куку", толкова повече ти е таланта. В тази връзка- смятай го за комплимент, ако във форума бъдеш наречен "странен"
    Мерси.
    Според мен всички в този форум сме странни и това е новото разбиране и човечество.
    Затова ако ме нарекат странен ,значи съм един от вас странните.
    Активен

Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #14 -: Май 18, 2012, 14:20:39 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Q-LNLOU1Uag" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Q-LNLOU1Uag</a>
    purple purple purle  Ухилен
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright