Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Късно ли е да се осъзнаем?  (Прочетена 517 пъти)
love.is.everything
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Galina Serafimova
« -: Април 26, 2012, 20:12:10 »

Здравейте Усмивчица
 Аз съм Галина и съм на 16 Усмивчица Уча в Швейцария, но 15 години бях в България.
 От малка ми казват, че съм много по- голяма за възрастта си. Винаги съм знаела, че имам невероятни възможности,
но винаги ми е било трудно да ги използвам- било то от страх или от съмнение, че ще успея. От скоро съм в сайта (1-2 месеца), но днес се регистрирах, защото за мен е важно да стана член и да помагам или обратното - да ми помагат ...
Пиша малко объркано, но имам много да разказвам Усмивчица
 Въпросът ми е ... Ако някога (преди години) не съм използвала възможностите си или съм ги крила по някакъв начин, мога ли сега да отворя съзнанието си и да ги използвам ... Знам, че съм едно от тези деца .. Чувствам го.. Усмивчица
« Последна редакция: Април 26, 2012, 20:45:41 от Eona Lightholder » Активен

Ако нещо не се случва, не означава, че никога няма да се случи. Това означава, че не си готов за него Усмивчица
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 26, 2012, 20:48:46 »

Здрасти , промених ти заглавието на темата , все пак трябва да е ориентировъчно . Мисля ,че както така е променено , можеш и сама да си отговориш. Никога не е късно , но колкото по -късно, толкова по-трудно. Тоест - подтискайки и погребвайки в себе си , с времето отива все по-надълбоко , но и това не значи , че остава загубено , просто трябва в един момент да се потърси . Успех.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
love.is.everything
*
Неактивен Неактивен

Galina Serafimova
« Отговор #2 -: Април 26, 2012, 21:35:49 »

И все пак как да си отворя съзнанието ? Как да се отпусна ? Лошо ли е, че искам да се измъкна от планетата ? Че когато гледам нагоре към звездите, към безкрайността, копнея да изляза? Да се почувствам по-спокойна?
« Последна редакция: Април 26, 2012, 21:42:03 от love.is.everything » Активен

Ако нещо не се случва, не означава, че никога няма да се случи. Това означава, че не си готов за него Усмивчица
love.is.everything
*
Неактивен Неактивен

Galina Serafimova
« Отговор #3 -: Април 26, 2012, 21:36:56 »

Благодаря за поправката Усмивчица
Активен

Светлина и Тъма
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 32

« Отговор #4 -: Април 27, 2012, 13:11:24 »

Не това не е лошо и никога не късно за нищо няма момент в който да не можеш да се върнеш и да се поправиш Усмивчица
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Април 27, 2012, 13:40:44 »

Като плуваш или караш колело разсъждаваш ли как го правиш или как да се отпуснеш?
    Но го правиш без да се четат учебници или  да се ходи на курсове...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Турист (5 години по-късно)
    Лични дневници
    Турист 2 549 Последна<br />публикация Юли 03, 2016, 17:43:59
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright