Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Призив към Всички!  (Прочетена 1732 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« -: Април 26, 2012, 06:34:49 »

Повече не мога да живея така!!!
С риск за живота си и с риск за успеха си, както и на цялата тази операция, аз жертвам всичко свое, за да събудя целия български народ и да го подтикна към решителни действия, чрез които да променим всички познати устои в НАШАТА държава и НАШЕТО общество.
Призовавам ви да съдействате на собственото си бъдеще и да спрете безумието на днешните и вчерашните имащи власт хора, не само в България, но и в целия свят.
Не чрез насилие, не чрез гражданско неподчинение, а единствено и само със силата на ума, сърцето и любовта си.
Освободете личността си.Освободете предрасъдъците си.Днес всички ние, живеещи на територията на тази страна сме равни!!!!
Днес всички трябва да сме силни и единни, защото днес ще пишем история, така както нашите велики предци са я написали.СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!!!!!
"Ето този сноп, когато е сноп - цял , той не се пречупва, но ако пръчките се разделят, лесно ще бъдат скършени..."
Каква е нашата задача?!
Нашата задача е да покажем - само веднъж, че сме най-важната част от едно общество!
Не политиците, не мутрите, не илюминатите и техните помощници!
НИЕ сме клетката на организма, наречен - общество!Държава!Народ!Система!!!
Без нашето присъствие и най-великите хора, стават абсолютно никои!
Защото НИЕ работим за това техният живот да е охолен,защото НИЕ работим техният живот да е смислен и пак НИЕ работим за това, тяхната власт да е АБСОЛЮТНА!!!
НИЕ сме тези малки единици, без които техния организъм - Системата, е абсолютно НЕФУНКЦИОНАЛЕН!!!!!!!!!!
Всеки искащ следното, нека се присъедини към мен:
1.Осигуряване на работа за всеки един човек на територията на Република България.
2.Възтановяване на пройзводството във всеки един отрасъл на икономиката ни.
3.Увеличаване на заплатите до реалното ниво за стандартите на живот в нашата страна.
4.Драстично намаляне на всички цени на всички стоки - включително бензина, тока, водата.
5.Драстично намаляне на стойностите на всички данъци към Република България.
6.Осигуряване на собствен дом за всяко младо семейство сключило брак на територията на Република България.
7.Тотална промяна в конституцията на Република България, както и в Съдебната власт и всеки друг независим орган, жизнено важен за правилното функциониране на законите и правата на хората в  тази държава.
8.Отстраняване на всякакви неравности в класите на обществото.Без бедни и богати!
9.Осигуряване на места за децата от 1 до 6г., във ДЯ и ОДЗ, без класации, без заплащане, без изисквания към родителите /дали работят или не, дали имат да плащат данъци или не./.
10.Всички социални и други помощи, включително пенсии да бъдат увеличени до стандарта на живот в Република България.
11.Ходенето по инстанциите да се извършва само от една институция, отговаряща за всичко.Базата данни на всички органи и институции да бъде обща и само една.
Ето това е което аз искам, ако и вие искате същото..., имам предложение за всички вас, което ще обсъдим, когато сме наистина ЕДНО ГОЛЯМО ЕДНО!Иначе сме обречени на неуспех!!!
Активен
Mitko R
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 99

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Април 26, 2012, 07:50:40 »

Напълно те подкрепям ariam , нека всички заедно да се опитаме да спрем разделението и да бъдем истински мислещ народ!
    Активен

"If you wish to find the Buddha,
    first you must look into your own mind,
    outside of the mind,there is no Buddha."
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #2 -: Април 26, 2012, 08:02:27 »

Работим по въпроса : )
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Вивиан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #3 -: Април 26, 2012, 09:29:09 »

Аз също съм за едно такова обединение. Стига вече са ни тъпкали, ние не сме роби. Трябва да се зачитат правата ни, тези които си написала ariam. Българите имаме право да живеем един по-добър живот. Подкрепям те напълно
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 26, 2012, 09:50:50 »

Радвам се, че сме заедно, наистина заслужаваме нещо повече Усмивчица
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #5 -: Април 26, 2012, 10:02:47 »

Дотук- добре, но ако нямаме ясна идея как да получим тези резултати, горното звучи като предизборна платформа на популистка партия. Съжалявам, Ариам, робът не е готов да се обединява. Мечтата на роба не е да има равни на себе си, неговата мечта е да живее както живеят господарите. Свободата е на първо място отговорност. Не си ли готов да я поемеш за собствения си живот, не си готов да я споделиш. Това е моят поглед върху това колко хора са готови да се обединят за една обща кауза, която ще изведе народа напред. Другото е въртене в кръг. Няма защо да правим нещо външно и да даваме на другите свобода отвън. Ако аз, ти- постигнем промяната в собствените си животи, това ще бъде магнит за хората, които истински я желаят. Това, за което пишеш, според мен е възможно едва когато ние си свършим вътрешната работа. Само тогава няма да има външни фактори, които да ни отклонят от целта. А че тя е обща- в това не се съмнявам.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 26, 2012, 10:13:34 »

Знам как ще се постигне това Алида Усмивчица
    Веднъж да се направи и край на робството, дали ти си готова само ти си знаеш, но тези които са готови както виждаш те си казват.Никой не може да твърди за другите , а само за себе си Усмивчица
    Надявам се да размислиш и да се довериш на една мечта която само с действие и обединение може да бъде реалност.Няма нищо невъзможно.Има само хора, които малко вярват. Намигване разчитаме на теб и на всеки друг.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 26, 2012, 11:09:35 »

Alida, права си, така е.
    От друга страна, съгласна съм напълно и с Ариам, защото колкото и "духовни" личности да сме, докато живеем в свят, където такова нещо като духовност се асоциира с психични отклонения, трудно можем да водим нормален живот, съответно и да се развиваме нормално.
    За отговорността си напълно права, това е и причината да сме си създали такова робско общество, бягството от последствията. Но робството не може да трае вечно - след като изиграе своята отрезвяваща роля (да ни покаже, че свободата идва с поемането и приемането на отговорността), то излиза от давност, и ние започваме да прохождаме в сферата на самостоятелността. 

Обаче, идея си нямам как и какво може да се направи.  Затъпяване Давайте предложения, да създадем някаква "стратегия" и да действаме... Крайно време е!
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #8 -: Април 26, 2012, 15:00:56 »

Ариам, написала си какво искаш, но не си написала как смяташ да го направиш?
    За искането, всеки може да иска 100 неща Усмивчица
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #9 -: Април 26, 2012, 16:53:39 »

Аз пак се намесвам.... Пфууууу, пусто..... Не мога да се удържа два дена....
    Предлагам следната песен за водеща на кампанията:
    Starship - Noting's Gonna Stop Us Now
    Текстът й е много хубав и съдържателен. Та затова смятам, че трябва да се заслушаме във посланието на Старшип от едно време (1987):

Lookin' in your eyes I see a paradise
    This world that I've found is too good to be true
    Standin' here beside ya, want so much to give you
    This love in my heart that I'm feelin' for you

Let 'em say we're crazy, I don't care about that
    Put your hand in my hand, baby, don't ever look back
    Let the world around us just fall apart
    Baby, we can make it if we're heart-to-heart

And we can build this dream together
    Standing strong forever
    Nothing's gonna stop us now
    And if this world runs out of lovers
    We'll still have each other
    Nothing's gonna stop us, nothing's gonna stop us now, whoa no

I'm so glad I found you, I'm not gonna lose you
    Whatever it takes, I will stay here with you
    Take you to the good times, see you through the bad times
    Whatever it takes is what I'm gonna do

Let 'em say we're crazy, what do they know?
    Put your arms around me, baby, don't ever let go
    Let the world around us just fall apart
    Baby, we can make it if we're heart-to-heart

Standing strong forever
    Nothing's gonna stop us, nothing's gonna stop us, ooh

All that I need is you
    All that I ever need
    All that I want to do
    Is hold you forever, forever and ever

Standing strong forever
    Nothing's gonna stop us, nothing's gonna stop us

Build this dream together
    Standing strong forever

Standing strong forever
    Nothing's gonna stop us, nothing's gonna stop us…

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nLNx2OnsaUQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nLNx2OnsaUQ</a>
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 26, 2012, 21:06:36 »

Потретвам...Имам стратегия, просто не смятам още за нужно да я споделя, освен това няма да я споделя публично..!Нещо друго сита?!
    Активен
    Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #11 -: Април 26, 2012, 21:35:28 »

Съгласен съм на 100% с всичко написано но нещата не са толкова прости и повечето точки са трудно изпълними и зависимостта им е на световно ниво (бензин, ток,...) НО НЕ Е НЕИЗПЪЛНИМ!! На мен също не ми харесва начина по който живее българинът...Но за това ще трябва голяма организация и много дълго време. Все пак това което се опитах да кажа е, че те подкрепям Ариам Усмивчица
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #12 -: Април 26, 2012, 22:51:10 »

Не може да искаш увеличение на заплатите и в същото време да искаш от работодателите да продават стоката си на ниски цени??? От къде ще ги вземе работодателя тази пари за заплати нали те идват точно от стоката/продукцията, която продава на пазара. Никой не е толкова луд, за да работи на загуба.
    Просто така са нагодени тези точки една с друга, че всички си противоречат, няма смисъл да се коментират.
    Активен
    Release the GooD :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #13 -: Април 27, 2012, 00:56:59 »

Това е моето момиче Усмивчица огън и пламъци / нищо лично Усмивчица /

Та мисля, ТЕ без бой няма да се дадат. Но както видях по-горе си написала

„Защото НИЕ работим за това техният живот да е охолен,защото НИЕ работим техният живот да е смислен и пак НИЕ работим за това, тяхната власт да е АБСОЛЮТНА!!!“.

От което става ясно / и според моите виждания /, че ние им даваме всичко което те притежават.

Докога ! / имаше май някаква такава песен Усмивчица /

ТЕ очакват от вас пълно подчинение, без да разсъждавате по взетите от тях решения.

Колко хора тук от вас, в този форум, са готови да рискуват „сигурния и удобен живот“ и да „обърнат колата“, която ги вози ?

п.с. много ми хареса това, което си написала.
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #14 -: Април 27, 2012, 01:30:15 »

Не е въпросът в наличието на пари, а в това , че парите не губят своята стойност (не стареяткато стойност, дори ако стареят физически) и второ, парите показват стойност, която не отговаря на цената на хартийката.
    Преди 100 години в Германия един кмет въвел талони, които заместили парите и били годни за 1 година. Градът бил спасен от фалит и инфлация.
    Сега в Испания борят кризата с точкова разменна търговия Усмивчица

Решение за парите има, но няма как да се приложи в държавен мащаб. Усмивчица или световен или локално.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Всички сме едно ЦЯЛО!!! « 1 2 3 4 5 »
    Послания
    The One 74 6073 Последна<br />публикация Септември 17, 2010, 01:52:31
    от The One
    Призив отпавен от списание 8
    Послания
    kim 10 2246 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 11:10:23
    от Чиста енергия
    Послание към всички пробудили се! « 1 2 3 4 »
    Послания
    Evolution 55 5980 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 22:29:19
    от balar
    Един за всички и всички за един « 1 2 »
    Инициативи
    The One 20 1220 Последна<br />публикация Октомври 05, 2013, 19:08:11
    от Ru Alfa
    СВЕТОВНА ПЕТИЦИЯ-ПРИЗИВ КЪМ ЛИДЕРИТЕ НА СВЕТА
    Инициативи
    lucecita 2 681 Последна<br />публикация Юли 11, 2012, 18:13:53
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright