Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ?  (Прочетена 2141 пъти)
еос
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« Отговор #15 -: Април 06, 2013, 15:13:21 »

Хайде сега пак, но на кирилица

Мислиш ли, че едно индиго ще нарича себе си така(индиго)? Било то и от "съзнателна възраст" ... каквото и да означава това  Прегръдка Мисли
Активен

entire ocean in a drop
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #16 -: Април 06, 2013, 19:56:14 »

Цитат
мила, едно индиго е безстрашно и никога няма да се безпокои да изкаже истнската си самоличност. То даже ще търси начини да я покаже възможно най-ярко. И ако си индиго щеше да си го чувстваш още от съзнателната си възраст, а не чак сега... Усмивчица

Не е съвсем така, познавам индигота и по-развити от тях и малко са хората, които знаят какви са. Понякога не трябва да се казва, понеже няма да има разбиране, да не говорим, че може това да попречи на дадена мисия. Усмивчица Струва ми се, че си имаш идеалистична представа и който не отговаря на твоята представа, значи не е такъв. Усмивчица Създала си си вече някакъв образ и го следваш сляпо(поне на мен така ми се струва като те чета, не знам дали наистина е така)

Другото е, че много хора се чувстват цял живот различни, но какви са точно им се показва в подходящият момент, може да е на 10-20-30-40 години даже, много е индивидуално. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
my life...
Elza ;))
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

• Град: Нептун
  • « Отговор #17 -: Април 06, 2013, 20:00:18 »

Хайде сега пак, но на кирилица

Мислиш ли, че едно индиго ще нарича себе си така(индиго)? Било то и от "съзнателна възраст" ... каквото и да означава това  Прегръдка Мисли
    Ухилен  съзнателна възраст значи възрастта от която си почнал да възприемаш и разбираш нещата, да имаш свое мнение или просто казано да си вече разумен. Тя може да започне по всяко време, различно е
    Активен

За да светиш на останалите, трябва сам да гориш...!
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго ли е вашето дете, характерни черти « 1 2 3 »
    Децата индиго
    giti 32 20037 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:16:27
    от rosi_999
    Как индиговото дете се оправя с трудностите?
    Децата индиго
    Админ 0 1775 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:59:55
    от Админ
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 4855 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Индиго ли съм? « 1 2 ... 6 7 »
    Всичко относно индиготата
    Sky 101 9502 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 12:18:10
    от Ru Alfa
    Дете Индиго онлайн « 1 2 3 4 »
    Послания
    pluton 48 11128 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 12:50:30
    от Stan

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright