Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Месецът на добрите новини  (Прочетена 703 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« -: Април 24, 2012, 11:23:22 »

Май е най- добре да цитирам:
Цитат
От днес, до 1 юни, ще ви накараме да повярвате, че лъчите на надежда не са спрели да проникват в сивото ни ежедневие

Истински герои на децата… на 7 и 3 години?

Идва месецът на добрите новини.

Actualno.com, заедно с Национална мрежа за децата, ще опита в рамките на кампанията за наградите "Златна ябълка" да отвори сърцата на българите и да ги накара да повярват, че лъчите на надежда не са спрели да проникват в сивото ни ежедневие. Те са по-силни от всякога и се крият в усмивките и делата на всеки от нас, запазил чистотата на детето в себе си, протегнал ръка към нуждаещ се и грижещ се за това добротата да властва над всичко, каращо усмивките ни да изчезват.

В продължение на един месец, до знаковия 1 юни (Денят на детето), ние ще ви разказваме историите за силата на доброто и за всички негови герои.

Днес ви представяме една трогваща и поучителна за всички ни история, която за нас отвори въпроса "Възможно ли е да си на 7 и вече да си герой?"

Отговорът се съдържа в картичката, която седемгодишният Гого от Шумен изпраща до местното радио Форте, за да се включи в набирането на средства за лечението на Богдан Алексиев в Германия (запазваме оригиналния правопис):

"Ас съм Гого и съм на 7 години. Имам брат Марти който е на 3 години, имаме коте на име Съни. Когато сорвакахме Баба и Дядо и получихме пари за подараци. Но тъй като имаме достатъчно подаръци, решихме че тези парички могат да помогнат на теп. От цялото семейство ти пожелаваме бързо да оздравееш.

ЗА БОБИ С ОБИЧ

Гого и Марти и малката Съни”

Гого, Марти и котето Съни са номинирани от трогнатия екип на гражданска инициатива “Спаси, дари на”.

Посланието им, сложено в старателно изрисуван с цветя плик, доказва защо си струват всичките усилия. Децата са скъпоценен дар, за който можем само тихо да благодарим. И да правим всичко възможно детството им да бъде светло, приказно и пълно със сбъднати мечти.
Още - ето тук:http://goodnews.actualno.com/news_384520.html
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Древни цивилизации - новини « 1 2 3 »
Древни цивилизации
delfin 34 6214 Последна<br />публикация Октомври 26, 2012, 11:15:07
от krem
Новини от света и България
За България
Аэ съм 3 691 Последна<br />публикация Октомври 01, 2010, 23:16:25
от Аэ съм
Ледници (новини)
Любопитни факти
Do_It 0 720 Последна<br />публикация Септември 14, 2011, 20:17:47
от Do_It

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright