Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Искаме ли чат във форума  (Прочетена 769 пъти)
zagorka
Неактивен Неактивен

Публикации: 36

« -: Април 23, 2012, 20:29:27 »

Нека споделим искаме ли чат във форума ?
На мен лично много ми липсва ! Ако има и други желаещи готови да ме подкрепят , а админите да измислят вариант ... За мен форума е уникален , но губи 50% от чара си без чат Тъжен , аз лично съм съгласен да има някаква минимална годишна такса или друг начин , но да помогнем за връщането на любимият предполагам не само за мен ЧАТ . Предварително благодаря на отзовалите се !!!
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Април 23, 2012, 20:34:41 »

А за какво ни е чат като и в двата случая дискутираме, лично аз нямам спомен да се е използвал особено много чата докато съществуваше има и други възможности за желаещите да са в чат може да се направи скайп дискусия, в която можете да си говорите, участвала съм в такива в продължение на години и да ви кажа честно е забавно Усмивчица
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright