Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Необичайни снимки  (Прочетена 3827 пъти)
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #30 -: Април 18, 2012, 19:20:50 »

По темата с тези точки по снимките, чисто теоретично, вземайки предвид съвкупността от знанията ми относно фотографията, може да се предположи, честото бъркане на реалните моменти на видими астрални обекти и изкривяването на светлината през лещите на апарата, както по-рано Ивеве спомена в темата.Ако снимката е правена срещу светлинен обект (силна лампа, слънце), вероятността да е изкривяване на светлината е много голяма, тъй като пречупването на преки лъчи през лещите на обектива под определен ъгъл, отпечатва огромното количество съвкупност на светлина като точка (или две жълта и синя), върху носителя на информация.При желание, мога да опитам да го обясня по-подробно, а скоро възнамерявам да качвам снимки във форума, и на някой от тях ще видите именно точките за които говоря, и тогава ще дам линк отново към тази тема, за да добиете представа за това, което според знанията ми смятам, че е отражение.
Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #31 -: Април 18, 2012, 21:22:17 »

По темата с тези точки по снимките, чисто теоретично, вземайки предвид съвкупността от знанията ми относно фотографията, може да се предположи, честото бъркане на реалните моменти на видими астрални обекти и изкривяването на светлината през лещите на апарата, както по-рано Ивеве спомена в темата.Ако снимката е правена срещу светлинен обект (силна лампа, слънце), вероятността да е изкривяване на светлината е много голяма, тъй като пречупването на преки лъчи през лещите на обектива под определен ъгъл, отпечатва огромното количество съвкупност на светлина като точка (или две жълта и синя), върху носителя на информация.При желание, мога да опитам да го обясня по-подробно, а скоро възнамерявам да качвам снимки във форума, и на някой от тях ще видите именно точките за които говоря, и тогава ще дам линк отново към тази тема, за да добиете представа за това, което според знанията ми смятам, че е отражение.
Soul на моите снимки най-много такива "точки" има когато са правени на тъмно, последен пример в пещерата Дяволското гърло. Там от точки нищо не се вижда на доста снимки. Направих си съпоставка със снимки от Ягодинската пещера, които бяха направени по-рано същия ден и такива точки там няма. Може и да е някакъв дефект на апарата и аз не знам, но също през деня снимах едни овчици и на единия кадър е пълно с точки над тях, а на другия, който е след секунди няма ни една. Не знам как да си го обясня това
Активен
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #32 -: Април 18, 2012, 21:44:45 »

В Дяволското гърло е воден прах от водопада. Снимамето е възможно едва откъм изхода на пещерата. За там съм сигурна.
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #33 -: Април 18, 2012, 23:02:08 »

Аз пък взех, че много бързо намерих книгата.

"Децата на новото време" от Мег Блекбърн Лоузи, издателска къща "Хермес".

Глава трета "Орбите също са хора!":

"Орбът всъщност е метод за комуникация през времето, пространството, измеренията и дори междугалактическите граници. Някои хора наистина ги виждат или усещат.

През годините се е случвало не веднъж глас, който сякаш идва от нищото, да прекъсне ежедневните ми задачи с думите: "Вземи фотоапарата", "Излез навън" или "Обърни се", и всеки път, когато съм се подчинявала, съм успявала да снимам орби!

Децата повиквали Джули по телепатия. Най-често това били деца с тежка физическа инвалидност. Не можели да говорят, а някои не чували или не виждали, така че общували по телепатичен път. С други думи, установявали контакт със съзнанието си.

След като разказа всичко това, тя отвори един албум и започна да ми показва снимки на децата. Повечето от тях изглеждаха напълно нормално. Това, което веднага ми привлече вниманието, бяха аномалиите в тези снимки- когато тези деца биваха фотографирани, окол тях се виждаха енергийни полета на цветни орби, пълни със свещени геометрични шарки или изображения на математически формули, като например множеството на Манделборт.

Тези снимки обаче били много по-сложни от "обичайните" за орбите. Когато попитала децата какво е това на снимките, те и казали, че нарочно създават аномалиите! Оказало се, че орбите са целенасочени проекции на съзнанието. Когато чух това, силно се развълнувах. От години имах подозрения за орбите, но така и не успявах да докажа теорията си до този момент.
    На снимките ясно личаха орби, които бяха уникални за всяко дете, независимо кога и къде бе правена снимката. Всеки от орбите в своята сложност представляваше разпознаваемо енергийно изображение на съответното дете и аномалиите бяха последователни в цялата и колекция. Те се повтаряха на снимки, правени на различни места, докато децата и родителите или настойниците им участваха в различни дейности. Децата умишлено поставяха своите енергийни подписи. Но това не бе всичко..."

-----

пп. Аз пък взех да имам пристъпи на очна мигрена и ги обърках с орби. Не правете като мен деца. Въпреки, че очната мигрена, макар и досадна, е доста интересна да се наблюдава.
    Активен
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Април 18, 2012, 23:26:00 »

Sue и на самия изход, когато вече се излиза от пещерата пак ги има. На едната снимка, където съм снимала вдлъбнатина в скалата също ги има (това вече е извън самата пещера). Майтапехме се с майка ми даже, че са излезли точките за снимка и да видят какво става. Просто в самата пещера бяха страшно много, като на един кадър няма нищо, на следващия са супер много. Преди това на снимки в ясна вечер са ми излизали тези тези кръгчета, като решихме дружно, че е прашинки или зацапване, но честно казано вече не знам.
    Активен
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Април 18, 2012, 23:33:07 »

Малко оф топик, но сега са открили в Дяволското гърло да расте цветенце, което те първа ще определят как и защо се е появило там без грам светлина  Усмивчица
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #36 -: Април 19, 2012, 00:13:25 »

Искам да споделя с вас една снимка на моя близка приятелка и ми е много интересно какво е вашето мнение. Очаквам коментари.

* pic orbs.doc (660.5 KB - свалено 252 пъти.)
    Активен
    superpuh4e
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #37 -: Април 19, 2012, 10:48:43 »

Здравейте,
    Не всички топки по снимките са прашинки. Възможно е в серия от снимки на едни да няма топки, а на други да има и не защото светкавицата е по-различна, а защото топките пулсират. Те излъчват (по моите разбирания предават) енергия. Както при по-старите монитори, ако го гледаш не забелязваш, че пулсира, но ако гледаш запис във филм или напримен в новините, където има сниман монитор или телевизор се вижда как пулсира.
    Според мен и затова не виждаме орбите с просто око, защото тяхното проявление е за много кратка част от секундата. Затова се запечатват на някои снимки, а на други липсват.
    Ефектите от светкавицата ясно се виждат на стр. 1 - те са като линия в последователност, не са разбъркани.
    От друга страна снимки с 1-2 топки какво означават, че в стаята има 1-2 прашинки? Няма толкова чисти къщи!!! Само отворете вратата на терасата или прозорец, когато навън свети ярко слънце и ще видите в слънчевия лъч колко милиони прашинки летят вътре в стаята. И това е навсякъде!!! Ние не живеем в стерилна среда.
    Активен
    superpuh4e
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Април 19, 2012, 11:07:15 »

не знам каква е тази закачена снимка, но при мен не се вижда добре. Хубаво е да ни пуснеш оригинала, а не така изменена. Който иска и има програми ще си я разгледа, както иска.
    Активен
    superpuh4e
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Април 19, 2012, 12:57:39 »

съжалявам, че се натрупаха постове, но не мога да редактирам горния...

Вижте малко снимки от един строеж.
    Първата е интересна с яркото кълбо (вярно има и други "прашинки"). Това, което не ми се връзва с цитата от книгата е, че в това помещение е имало само няколко човека, а орбите са много повече (е, може да се предположи, че е доста прашно).
    А на следващата, ако някой може да обясни само една "прашинка" ли има точно в този момент на снимане? (тук е бил само 1 човек, снимката я отрязах отляво, защото имаше надписи).

* 2011_01_21_9.jpg (606.41 KB, 1536x2048 - видяно 338 пъти.)

* 2011_02_25.JPG (560.7 KB, 1165x2560 - видяно 333 пъти.)
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #40 -: Април 19, 2012, 13:06:00 »

вярно има и други "прашинки"
    Осветени от светкавица прашинки, които както при наличие на силна светлина, попадат по грешния начин, на грешното място в обектива и се получават такива неща.
    Не става въпрос за една или две прашинки в помещението, а чисто и просто фотографски дефект.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lens_flare

Не казвам, че е това, а, че може и да е това, макар не на всички снимки.  Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #41 -: Април 19, 2012, 13:14:25 »

точно, бях гледала едно клипче с летящо такова орбсче, мисля, че е в тази тема, но не съм сигурна.Да, да орбсчета
    Активен
    Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #42 -: Април 19, 2012, 13:52:52 »

Както казах, ще кача снимки, които могат да ви помогнат в разграничаването на обектите за които говорите, от същинските фото-дефекти.Съгласен съм, че може да бъде уловен обект през фотоапарат, който е невидим за очите ни, но не трябва да се хващаме за всичко, което така изглежда.Ето на снимките, които правих онзи ден, по-долу виждате доста такива точки, за които мнението ми е, че са експонирана директна светлина, при пречупване през лещите.Има също случай на експониране, в които няма директна светлина, а просто пречка на обектива (без значение от какъв вид, ако ще и плюнка на самия обектив да е).

Ето тук, обаче, качвам снимка с изглед над родния ми град, на която също виждаме точки.За да добиете пълна яснота, ще кажа, че зад мен има огромна телевизионна кула, над която има няколко огромни светлини, но тъй като те са зад мен, това не би трябвало да е причина за експониране на тези точки.Снимката е правена на бавна експозиция, което означава, че е обектива е прихващал светлина от 20 секунди нагоре, за да може да се вижда в тъмнината.
    Също ще добавя (тъй като видях в началото на темата една жена къде са и се размазали ръцете) , че при бавна експозиция ако някое от телата, които се заснемат мръдне дори малко се получават тези размазвания тип дух над човека - един вид не се бъркайте със свръх нормални духове, това може да се направи със всеки по-добър апарат.Относно точките тъмното на снимката по-доло, за вмомента нямам ясно обяснение, но ще разуча и ако има обяснение от фотогравска гледна точка, ще го напиша тук.
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    beautifullife
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #43 -: Септември 06, 2013, 22:55:25 »

Всички тези светещи кълба не са дефект на снимката или нещо подобно. Аз имам много такива снимки. Усмивчица Светещите кълба всъщност показват присъствието на Владиците на Светлината. Хората, които имат такива снимки трябва много да се радват, защото са ги заслужили по някакъв начин. Усмивчица

Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #44 -: Септември 07, 2013, 02:09:44 »

Хора брееее , моля ви  хора!!!!Това са нормални фото ефекти от влага, прах, светлина...Описани са в НАУКАТА фотография!Моля ви се спрете да пишете каквото ви се ще да повярвате в тия форуми, прочетете, вижте как нарочно един по-опитен фотограф може да постигне същото нещо и нека после обсъдим как изглеждат духовните същества, ангели, богове и тем подобни Тъжен наистина вече се прекалява с тази спекулация!Човеци прогледнете!!!
    Не, че няма необичайни неща, просто приемете, че това не е част от тях, вие не сте свидетели на неземни чудеса, само на земни Усмивчица и нормални.Дано си обърнете повече внимание!
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    СНИМКИ С ХЪБЪЛ
    Обща тематика
    psyhea 10 1734 Последна<br />публикация Август 07, 2013, 03:18:13
    от Странник
    Снимки за хората « 1 2 3 4 »
    Снимки
    Аэ съм 58 4413 Последна<br />публикация Юли 23, 2013, 16:37:41
    от Speed_Of_Pain
    Необичайни звуци в различни точки на света
    Видео клипове
    Sita 7 1333 Последна<br />публикация Април 06, 2012, 23:43:39
    от protoplasma
    Необичайни преживявания
    Необичайни преживявания
    aleksandar 3 1572 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 17:18:16
    от stargate
    В света на чудните снимки « 1 2 »
    Снимки
    ivanralchev 22 1125 Последна<br />публикация Октомври 02, 2013, 09:29:29
    от ivanralchev

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright