Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Необичайни снимки  (Прочетена 3828 пъти)
nre
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 14:56:48 »

За да е сигурно, че едно бяло петно не е прашинка ще трябва да се снима с 2 независими апарата или снимката да се осъществи на тъмно място с инфра-червена камера. Иначе няма апарат, в който lens flares да липсват, защото всеки апарат има обектив. (може би ефектът ще липсва в онези първобитните апарати, където светлината навлиза през малък отвор, продупчен от топлийка)

Ето примери за физическия ефект:

Ето и примери за прашинки (dust specks)
Забележете в каква обстановка се появяват  най-много Усмивчица
Същия експеримент можете да си го направите в някой склад с каквато и камера да притежавате

Подобен дифракционен ефект се наблюдава и с невъоръжено око, когато то е силно овлажнено и премигнете.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 15:07:52 от nre » Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2011, 01:57:44 »

На мен онази вечер ми се случи нещо необичайно.Лежа си и си гледам в тъмното,почнах да виждам светли точици и им се радвах а те првеха нещо като паяжинки от..материала беше като дъга многоцветен Усмивчица Таа по едно време се появи една сянка (и на тях съм им свикнала),прогоних я!После едно много светло правоъгълно нещо се поита да ми влезе в лицето малко се стреснах ,защото го усетих почти в мен.Не ми се беше случвало преди  Згреших чудя се какво беше това нещо,сякаж не беше зло,знам ли Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2011, 15:40:48 »

На мен онази вечер ми се случи нещо необичайно.Лежа си и си гледам в тъмното,почнах да виждам светли точици и им се радвах а те првеха нещо като паяжинки от..материала беше като дъга многоцветен Усмивчица Таа по едно време се появи една сянка (и на тях съм им свикнала),прогоних я!После едно много светло правоъгълно нещо се поита да ми влезе в лицето малко се стреснах ,защото го усетих почти в мен.Не ми се беше случвало преди  Згреших чудя се какво беше това нещо,сякаж не беше зло,знам ли Усмивчица
Тази тема сигурно ще ти е от полза Усмивчица http://indigota.com/index.php?topic=2667.0
Активен
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #18 -: Юни 03, 2011, 00:02:27 »

тази светлина около мен какво ще рече ? Нямаше слънце, когато е правена снимката, но може и да си въобразявам, че е малко странна
Активен
zulendar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #19 -: Септември 14, 2011, 16:17:43 »

Здравейте,
Прочетох доста интересни неща във форума за т.нар. енергийни снимки. Сетих се, че имам нещо много подходящо ...... Ще ми е много интересно да го коментирате. Поздрави!!!

* ttt2.JPG (131.53 KB, 427x640 - видяно 446 пъти.)

* ttt.JPG (127.72 KB, 427x640 - видяно 442 пъти.)
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #20 -: Септември 14, 2011, 22:51:41 »

Кое е нередното тука? Това размазване ли, което се е получило?
Активен
zulendar
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Септември 15, 2011, 10:31:03 »

Над ръцете на жената има тъмна част, това което се вижда размазано, както казвате. Няма как да е от размазване, тъй като при заснемането жената е статична и не мърда с ръцете си, за да се приеме, че тъмното над ръцете е от движението. Само уточнявам, че жената на снимката е приемана за енергиен лечител.
Активен
zulendar
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Септември 15, 2011, 10:35:18 »

Допълвам, че на първата снимка ръката, която е вдигната горе, се вижда като прозрачна.
Активен
GANAILA
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #23 -: Септември 19, 2011, 14:23:45 »

невероятно за първи път виждам нещо такова
какво е? някакъв вид енергия вероятно
наистина е много интересно Усмивчица
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #24 -: Септември 19, 2011, 15:24:28 »

Мъгла. Стига с тия енергии.  
Фактически, основната идея, за направата на тези снимки е, именно това, че мъглата е по-гъста, на височина, малко над един човешки ръст. Иначе за какво да ги протяга тия ръце и да ръкомаха.  Невежеството е най-големия враг на човека.
Активен
superpuh4e
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #25 -: Април 18, 2012, 12:30:49 »

Искам да споделя и за „дефектите в снимките” - орбите.
Аз лично ги открих преди 5 години. Тези малки светещи топки. Въпреки, че намерих някаква информация в интернет, аз си имам мое обяснение – това са „очи”, които ни наблюдават. До това заключение достигнах след доста време разсъждения и лични преживявания.
Примерно, четем си ние програмата, че еди кога ще има мач и хоп- всички фенове пред екрана. Представете си, че ние живеем в едно голямо предаване тип „биг брадър” и тези които ни гледат се събират повече там, където е по-интересно. Например постоянно вкъщи някое такова топче „оченце” ни показва на някое друго същество, които ни гледа. И така, някой от онези същества разбира, че ние планираме купон вкъщи и вика още много „очички” да гледат купона. Факт - такива светещи топки има много повече при общи събирания, отколкото на обичайни домашни снимки.

Един ден, седейки си вкъщи, усетих присъствие. Взех фотоапарата и го насочих натам, където усещах енергията и снимах, бях в дневната, и бързо избягах към кухнята, седнах на пода и започнах да правя серия снимки към вратата – на снимките ясно се вижда една светеща топка, която когато е по-малка свети по-силно, минава и завива и влиза през вратата. Истина е и се заклевам. За съжаление с никого от моите познати не мога да говоря за това, защото ме мислят за откачалка.

Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #26 -: Април 18, 2012, 12:38:06 »

На моите снимки само веднъж се е получавало такова нещо случайно, беше една снимка,  на гроба на баба Ванга.
Нарича се флеър ефект, за постигането на който трябват малко знания, подходяща светлина или прах във въздуха и така...
При моя случай, след детайлно оглеждане на снимката, стигнах до извода, че е от пречупването на светлината през лещите на обектива. Усмивчица
Ето и една статия по този въпрос - http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8/276-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%89%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%BB%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5.html

на снимките ясно се вижда една светеща топка, която когато е по-малка свети по-силно, минава и завива и влиза през вратата.
Дали е възможно да ни покажеш снимките?
Активен
superpuh4e
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #27 -: Април 18, 2012, 12:50:08 »

да, ще ги кача някъде и ще ви ги покажа (не днес, че ме гонят задачи).
ти обаче вярваш, че това е осветен от светкавицата прах или друго изкривяване. по принцип в помещенията летят доста частички даже на слънчева светлина се виждат като снежинки. защо тогава има снимки без топчета, само с едно топче, има снимки с много топчета, имам снимки как топките гонят погачата на прощъпулката на детето, но няма други топки в стаята???
аз имам своето обяснение.

прегръщам ви и изчезвам, че имам много за вършене, а не мога да се откъсна от тук
Активен
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #28 -: Април 18, 2012, 18:12:55 »

Аз лично ги открих преди 5 години. Тези малки светещи топки. Въпреки, че намерих някаква информация в интернет, аз си имам мое обяснение – това са „очи”, които ни наблюдават. До това заключение достигнах след доста време разсъждения и лични преживявания.
Примерно, четем си ние програмата, че еди кога ще има мач и хоп- всички фенове пред екрана. Представете си, че ние живеем в едно голямо предаване тип „биг брадър” и тези които ни гледат се събират повече там, където е по-интересно. Например постоянно вкъщи някое такова топче „оченце” ни показва на някое друго същество, които ни гледа. И така, някой от онези същества разбира, че ние планираме купон вкъщи и вика още много „очички” да гледат купона. Факт - такива светещи топки има много повече при общи събирания, отколкото на обичайни домашни снимки.

Един ден, седейки си вкъщи, усетих присъствие. Взех фотоапарата и го насочих натам, където усещах енергията и снимах, бях в дневната, и бързо избягах към кухнята, седнах на пода и започнах да правя серия снимки към вратата – на снимките ясно се вижда една светеща топка, която когато е по-малка свети по-силно, минава и завива и влиза през вратата. Истина е и се заклевам. За съжаление с никого от моите познати не мога да говоря за това, защото ме мислят за откачалка.

Направо останах без думи Вчера точно стоях и си гледах снимките в апарата ( тези дни бях из Родопите ) и на много от снимките бяха тези кълба та се чудех за пореден път какво ли са наистина ( и преди на много снимки са ми се появявали ). Опитах да кача сега някои от тях, но са доста големи и не става, а не знам по какъв друг начин може. Някой ден може и да разберем какво в действителност представляват Усмивчица
Активен
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #29 -: Април 18, 2012, 18:39:06 »

В една книжка за индиго дечица, но не съм сигурна точно в коя беше, орбите бяха свързани със съзнанията на хора... Как да го обясня , нещо като транспортно средство или транспортен метод за съзнанието (душата в тяло), което иска да отиде на определено място.
    Това не са точно "очи", но да, вероятно са любопитни създания, които искат да се намират точно там, където са снимани или видени.
    Ако можете да видите вътре в орбите, ще видите геометричните отпечатъци на съзнанието. Всяко от тях (всеки от нас) има геометричен-енергиен подпис, който се проявява, когато те (ние) сме наблизо. Това е подписа, по който ни разпознават в астрала, на по-висшите нива. Някои му казват "енергията, която носиш със себе си", "усещането, което оставяш", други го наричат "хара".

"Биг Брадър" и други такива филми са според мен негативни описания на феномена. Според мен орбите са някаква смес от души и пазачи, които обичат да се навъртат около нас или пък харесват да посещават някое енергийно заредено място на земята.

Срещала съм в интернет снимки, които показват разликата между орбите и фото- или дигиталните- грешки в снимките.

Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    СНИМКИ С ХЪБЪЛ
    Обща тематика
    psyhea 10 1734 Последна<br />публикация Август 07, 2013, 03:18:13
    от Странник
    Снимки за хората « 1 2 3 4 »
    Снимки
    Аэ съм 58 4413 Последна<br />публикация Юли 23, 2013, 16:37:41
    от Speed_Of_Pain
    Необичайни звуци в различни точки на света
    Видео клипове
    Sita 7 1333 Последна<br />публикация Април 06, 2012, 23:43:39
    от protoplasma
    Необичайни преживявания
    Необичайни преживявания
    aleksandar 3 1572 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 17:18:16
    от stargate
    В света на чудните снимки « 1 2 »
    Снимки
    ivanralchev 22 1125 Последна<br />публикация Октомври 02, 2013, 09:29:29
    от ivanralchev

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright