Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Необичайни снимки  (Прочетена 3489 пъти)
peter_ew
Гост
« -: Февруари 08, 2011, 23:39:02 »

Здравейте,
Попаднах на тази тема случайно от гугъл и видях в началото за петна на снимките. По тази тема, искам да ви попитам нещо. Възможно ли е да се появи синьо петно при съвсем случайна снимка в стаята, но петното да стане като сфера, на която и се виждат "вътрешностите". Просто е полупрозрачно и през него се вижда, а е някак странно. Трябва да намеря въпросната снимка от всичките 1000 в телефона и мога да ви я покажа. Усмивчица
Активен
johny
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2011, 12:24:50 »

Здравейте,
Попаднах на тази тема случайно от гугъл и видях в началото за петна на снимките. По тази тема, искам да ви попитам нещо. Възможно ли е да се появи синьо петно при съвсем случайна снимка в стаята, но петното да стане като сфера, на която и се виждат "вътрешностите". Просто е полупрозрачно и през него се вижда, а е някак странно. Трябва да намеря въпросната снимка от всичките 1000 в телефона и мога да ви я покажа. Усмивчица

Всичко е възможно.Можеш да щракнеш с фотоапарат НЛО,а с очи да не си го виждал....Ще бъде интересно да споделиш тази снимка
Активен
peter_ew
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #2 -: Февруари 09, 2011, 22:01:21 »

Здравейте,

Всичко е възможно.Можеш да щракнеш с фотоапарат НЛО,а с очи да не си го виждал....Ще бъде интересно да споделиш тази снимка

http://img220.imageshack.us/i/dsc01184k.jpg/
http://img69.imageshack.us/i/dsc01729ew.jpg/
http://img17.imageshack.us/i/dsc01881oa.jpg/

Забележете, че снимките са правени в 3 различни години. Също сферите не са плод на светлината, защото първата снимка е осветена благодарение на ксеноновата светкавица на телефона. Доста са странни!
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2011, 01:06:11 »

сферите не са плод на светлината, защото първата снимка е осветена благодарение на ксеноновата светкавица на телефона. Доста са странни!
Хора, стига с тия топки и кълбета. Поне веднъж, някога, някой да се опита да се консултира с човек, който отбира от фотография и сам ще си се смее.
Този ефект може да се получи от хиляди неща... например, най-често това са прашинки по обектива. Ако ви покажа снимки, при които косъм от косата ми е минал пред обектива, вероятно ще изпаднете в транс направо. То е цял низ от такива кълбета, различни по цвят и големина, но няма нищо мистично или извънземно в това.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Февруари 10, 2011, 17:13:44 »

Да, протоплазмата е прав, донякъде. Почти всички странни светлини са причинена от един ефект, по познат във фотографията, като "флеър". И за да стане по-весело ще вметна, че флеъра обяснява Почти тези светлини. Те са причинени от слънчева светлина попаднала острани на лещата на обектива. В резултат тя се пречупва и се образуват тези светлини. Но все пак съществуват и такива светлини на фотоапаратите, които нямат нищо общо с флеър. Този ефект се получава при обикнвенните фотоапарати или снимки с телефон. Но за да се улови една мистична светлина, която да не е флеър, е нужен доста висококачествен ЦИФРОВ фотоапарат. Истинските изследователи на паранормалното разполагат с такъв.  Усмивчица

Често флеър се получава и във тъмни помещения, заради светкавицата. Възможно е. Но за да се улови истинска паранормална "прашинка" ти е нужен цифорв фотоапарат, последен модел. Поне така казват руски експерти, до чиито съвети се е домогвал проф. Е. Мулдашев. С нетърпение чакам и една негова книга посветена на тези "прашинки".
Активен
Синьо мечтание
синьо мечтание
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #5 -: Февруари 12, 2011, 08:58:13 »

Ако тези косми,прашинки не знам още какви боклуци са единствената причина за появата на тези  обекти-бих била спокойна.Но и навън правените снимки имат такива обекти,при това не са на едно и също място.Значи  възможностите са повече от тези до тук дадени.Аз все пак мисля,че не зависи от фотоапарата,получават се и при обикновените лентовите,и при цифровите.Да речем има някакъв % случайно попаднали микроскопични тела пред самия  обектив.Но аз мисля,че има доза истина за появата им в друг мащаб.Т.е.човешкото око е несъвършено и техниката улавя онова,което ние не виждаме.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Февруари 13, 2011, 00:20:30 »

Доста книги съм изчел и в поне 3-4 от тях се споменава за тези светлини при снимките, като във всички от тях се твърди, че това са наши ангели или духовни водачи. И макар да го вярвам, не мога да го твърдя.
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #7 -: Февруари 13, 2011, 01:52:18 »

Хих , относно тези красиви светли орбс ... току-що за първи път видях толкова бавно как едно се издигна от дясната страна на краката ми, изкачи се нагоре и после рязко се спусна към лявата ми страна.
    За първи път виждам на яве толкова красиво орбс-че , изглеждаше като кристално Усмивчица))) Създават около себе си много приятно усещане. Навсякъде ги виждам как се стрелкат свободно из пространството Усмивчица
    В големи весели компании обикновено броят им нараства, сякаш се привличат от доброто настроение и положителните мисли, а и допълнително подпомагат за това. Съответно съм виждала как тъмни (сиво-черни) такива излизат от човек и се освобождават в пространството... по-различно изглеждат.
    Пошегувах се наскоро с една приятелка , че чак и виждам черните мисли ... хи хи .
    Съгласна съм, че голяма част от заснетите на снимки са прашинки, косми и подобни, но има и от истинските. Дълго време си мислех, че те са просто някаква форма свободна енергия, подобна на електромагнитно поле, че най-вече се срещат около големи метални съоръжения и уреди, обаче наскоро сънувах един сън, в който седнах в леглото си и около мен се бяха скупчили много орбс и бяха статични и това ми позволи да ги разгледам от близо Усмивчица Бяха организирани и съзнателни ...и пак ми дадоха това прекрасно топло чувство. Имам и много лични снимки на орбс. От дребни, които изглеждат като портал със силует в тях, до гигантски обекти снимани вечер.
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #8 -: Февруари 13, 2011, 01:57:20 »

Пусни някоя снимка да видиме Усмивчица
    Активен
    Kriss
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #9 -: Февруари 13, 2011, 02:12:25 »

Здравейте,

Радвам се че открих този форум и точно тази тема Усмивчица))

Тук на това видео има запечатано с камера как лети едно от тези същества:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nlXtLpcsPAI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nlXtLpcsPAI</a>
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 13, 2011, 02:29:24 »

първите две са едно и също нещо, но второто е инвертирано ;
    третото е снимано до една електроцентрала и както виждате метален кръст. Мислех, че това е причината за появата му, но не можех тогава да си обясня странното усещане. Не е луната... тогава имаше облаци Усмивчица имам още снимки от тази нощ, но тази е най-интересна ;
    следващите две са на една приятелка, снимки на орбс в движение в спалнята и Усмивчица

* DSC01400.jpg (19.14 KB, 104x99 - видяно 1202 пъти.)

* инверт.jpg (20.23 KB, 104x99 - видяно 1147 пъти.)

* IMG_0554.JPG (1132.16 KB, 2304x3072 - видяно 333 пъти.)

* катюша2.jpg (65.02 KB, 538x720 - видяно 390 пъти.)

* катюша3.jpg (78.78 KB, 538x720 - видяно 359 пъти.)
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #11 -: Февруари 13, 2011, 02:38:43 »

Мерси за снимките и филмчето, интересни са.
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 13, 2011, 02:48:25 »

Разбира се Усмивчица Няма защо Усмивчица
    Активен

Kriss
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #13 -: Февруари 13, 2011, 02:50:09 »

v youtube има и други интересни видеа, който има интерес може да провери. Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Февруари 13, 2011, 03:00:47 »

Моите подобни на орбиси светлини бяха в диаметър към 30тина сантиметра ,които аз видях да влитат. Среща ли ли сте нещо подобно като инфо?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    СНИМКИ С ХЪБЪЛ
    Обща тематика
    psyhea 10 1611 Последна<br />публикация Август 07, 2013, 03:18:13
    от Странник
    Снимки за хората « 1 2 3 4 »
    Снимки
    Аэ съм 58 4208 Последна<br />публикация Юли 23, 2013, 16:37:41
    от Speed_Of_Pain
    Необичайни звуци в различни точки на света
    Видео клипове
    Sita 7 1234 Последна<br />публикация Април 06, 2012, 23:43:39
    от protoplasma
    Необичайни преживявания
    Необичайни преживявания
    aleksandar 3 1457 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 17:18:16
    от stargate
    В света на чудните снимки « 1 2 »
    Снимки
    ivanralchev 22 978 Последна<br />публикация Октомври 02, 2013, 09:29:29
    от ivanralchev

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright