Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Говоря с животни  (Прочетена 1592 пъти)
execute
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« -: Април 14, 2012, 09:58:05 »

Здравейте та искам да ви каже една случка и искам да ми дадете съвет или препоръка
Та миналото лято като бях на село и там имаме животни кучета имаме крави ...
и вече при вечер прибрали кравите от паша и аз отивам в дама при тях да видя  кво става и незнам как стана но сякаш зех да говоря с една крава (звучи смешно да говориш с крава но моля отнесете се сериозно към проблема ми) телепатично искам да кажа и за се обедя че говоря с нея и казах върви назад тя тугна назад след тва аз отидах в къщата баща ми ме извика след тва пак като отидох в дама и кравата беше легнала и и казах да се изправи и тя се изправи , но понякога не става например контактувал съм и с други живтни но някой не ме слушат казват няма да го направя  Ухилен
А вапроса ми е това дарба ли е или съм обладан защото съм наясно че демони могат да ми дадът такива сили и да ме подведат?
Забравих да кажа че до сега не съм го споделял с никого
Имам и друга сила но тя не е толкова важна даже не е сила защото мисля че всеки може да го направи
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 14, 2012, 15:01:38 »

Всеки човек може да общува с всичко заобикалящо го , само дето повечето са позабравили , никакви дарби от демони не са това  Веселяк, просто е забравено умение.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 14, 2012, 15:04:22 »

Всеки човек може да общува с всичко заобикалящо го , само дето повечето са позабравили , никакви дарби от демони не са това  Веселяк, просто е забравено умение.

Не искам да кажа дарби от демони аа това че може да се ме обладали и да си играят с мене като например дават ми тва да говоря с животни , а те го праят щото по тоя начин възхваляват сатаната има много такива лечители и сякви дет са обладани и демоните просто им дават дарби
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Април 14, 2012, 16:08:29 »

Значи дарбата си е дарба , а как си служиш с нея, вече може да е злоупотреба и да послужи на някой/нещо с нечисти намерения , другото са бабини дивитини.
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 14, 2012, 16:27:35 »

аха значи това дето говоря с животните не може да е свързано с демон ?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Април 14, 2012, 16:33:15 »

Не това всеки го може ако поиска, подвластен на негативно влияние ще бъдеш обаче, ако тормозиш животни чрез дарбата си , примерно да караш мравка да танцува валс , когато тя трябва просто да си събира храничка   Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

Wiki_
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Ноември 15, 2012, 20:05:33 »

Аз съм силно привързана към животните.Толкова ги обичам.Особено кучетата,че чак им говоря с глас.Как да отклуча това "забравено" умение?
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #7 -: Ноември 15, 2012, 20:45:39 »

Пробвай само с мисъл, но не онзи начин да изричаш думи на ум. Можеш да го правиш докато мислиш за значението на самата дума без да я изговаряш и така да предадеш значението, вместо думата, така е много по-лесно за животинката да възприеме. Това ми е много трудно все още, вчера и онзи ден обаче ми се получи с кучето. Е, не повярвах както ми се иска, ама ако се случи поне при още един човек, поне ще знам, че не съм куку.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Ноември 15, 2012, 20:55:55 »

Ще споделя едно мое лично виждане и опитност.
    Както Душата ви говори във вашето  сънуване с образи,картини
    чувства,действия,копнежи и желания така и вие опитвайте същото спрямо
    животните.
    Вселената си остава винаги най-прекрасния Учител.
    Ние сме само жалки нейни имитатори.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Wiki_
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #9 -: Ноември 16, 2012, 09:54:02 »

Ще се опитам.Благодаря.
    Активен
    Ditko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #10 -: Ноември 22, 2012, 22:56:04 »

Хехе, интересна тема. Поздравления, ако това, което казваш, си ги изпитал и преживял наистина Усмивчица

Иначе, наскоро прочетох една книжка от събрани беседи и лекции на Учителя Петър Дънов и там той казваше, че хората първо сме били цветя, след това животни и после сме еволюирали в хора, т.е. душите ни са се развивали и в следствие на развитието сме преминали през разстения (цветя), животни и сега хора. Та, ако това е истина, то има логика на ментално ниво, дълбоко в подсъзнанието ни да сме свързани с животните и да сме потиснали това, което имаме по принцип, а именно да можем да общуваме с тях.

Всъщност, четох, че от езотерична гледна точка вярването е, че един ден ще еволюираме на ментално ниво до такава степен, че думите и езиците ще станат ненужни, както е било при първата раса на ангелите, при втората, при лемурийците и лемуро-атлантите и при атлантите. Само че при нас тези телепатични способности са затворени от Висшето съзнание, защото предишните раси в крайна сметка са стигнали до самоунищожение (от лемурийци до атланти). А те, чрез телепатията са получавали висши знания от Единния разум, чрез които са се развивали и еволюирали. И понеже това им е било дадено като на готово, а те въпреки това са стигнали до самоунищожение, сега при нас този процес е прекратен и ние трябва сами да достигнем, по-точно да заслужим, това състояние, което днес е популярно като "осъзнаване", "отваряне на третото око", "връзка с духовния свят" и т.н. Предполагам защото, ако го извоюваме сами, ще го оценим подобаващо и няма да го използваме за користни цели. Най-лошото нещо е гордостта и стремежът към абсолютна власт. Това се смята за причина да изчезнат предишните цивилизации. Също съм чел, че това, което обобщава прекъснатия процес при нашата раса, е познато като "SoHm", което мисля, че означаваше да достигнем и заслужим сами познанието, до което предишните раси са имали достъп. И във всички религии има разновидност на тази дума, като в нашата това е "Амин", която произлиза от "SoHm".

И така, да сте живи и здрави всички и да имате поводи и възможности да проявите доброто в себе си. Усмивчица
    Активен
    Niranya
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #11 -: Декември 13, 2012, 13:35:42 »

За тия от вас, които говорят с животните - моля преведете: http://www.youtube.com/watch?v=YPjYaORgj5E
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Убиване на животни « 1 2 3 4 5 »
    Обща тематика
    nia.boneva6 69 3384 Последна<br />публикация Януари 14, 2013, 02:21:33
    от Ariam
    Тотеми: животни на силата « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    wolfspirit 27 8585 Последна<br />публикация Ноември 19, 2012, 13:18:52
    от wolfspirit
    Животни спасители
    Любопитни факти
    DArkAngel 5 2475 Последна<br />публикация Декември 15, 2011, 20:21:57
    от meander
    Клипове с животни
    Видео клипове
    Турист 0 1059 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 20:37:24
    от Турист
    Да създадем приют за животни!
    Инициативи
    Еlsha 4 537 Последна<br />публикация Март 02, 2013, 13:51:28
    от Sine Wave Zero

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright