Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Чувствам се различна  (Прочетена 1095 пъти)
gerger
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Април 13, 2012, 21:46:27 »

Здравейте всички, аз съм регистрирана отдавна тук, но чак сега се осмелих да пиша. Въобще не знам, дали мястото ми е тук, но предполагам, че ще може вие да определите и да ми помогнете. Не знам дали даже трябва да пиша в тази тема, но както и да е. Чела съм много неща за децата индиго, кристални и прочее, но себе си не мога да определя като такава, поради факта, че нямам специални дарби (освен музикални). Това, което ме накара да пиша тук е, че се чувствам много различна от всички, които са около мен. Имам чувството, че идвам от друга планета (дано не ме помислите за луда), много често сънувам друга планета с две луни и се събуждам щастлива, после като осъзная къде сам се подтискам. Не мога да свикна с живота такъв какъвто е на земята, всичко ми се струва глупаво и сгрешено, не мога да си намеря интереси (освен музиката), не съм дете - на 32 години съм, но гледайки как се развива животът на приятелите ми - със всички земни радости и неволи, това ми се струва безинтересно и тъжно. Много често изпитвам тъга за Земята като цяло без да мога да обясня за какво точно. Имам чувството, че знам много неща, които обаче не мога да си спомня. Тялото и всичко плътско леко ме отвращава. Моля ви, кажете, има ли и други като мен, или съм за хапчета?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 13, 2012, 22:52:02 »

Хоп ето http://indigota.com/index.php?topic=257.0 не си самичка

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gerger
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 13, 2012, 23:21:22 »

Благодаря ти !
Не бях чела за звездните семена, а там съвпадам почти напълно.
Активен
Release the GooD :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #3 -: Април 13, 2012, 23:51:51 »

Здравейте всички, аз съм регистрирана отдавна тук, но чак сега се осмелих да пиша. Въобще не знам, дали мястото ми е тук, но предполагам, че ще може вие да определите и да ми помогнете. Не знам дали даже трябва да пиша в тази тема, но както и да е. Чела съм много неща за децата индиго, кристални и прочее, но себе си не мога да определя като такава, поради факта, че нямам специални дарби (освен музикални). Това, което ме накара да пиша тук е, че се чувствам много различна от всички, които са около мен. Имам чувството, че идвам от друга планета (дано не ме помислите за луда), много често сънувам друга планета с две луни и се събуждам щастлива, после като осъзная къде сам се подтискам. Не мога да свикна с живота такъв какъвто е на земята, всичко ми се струва глупаво и сгрешено, не мога да си намеря интереси (освен музиката), не съм дете - на 32 години съм, но гледайки как се развива животът на приятелите ми - със всички земни радости и неволи, това ми се струва безинтересно и тъжно. Много често изпитвам тъга за Земята като цяло без да мога да обясня за какво точно. Имам чувството, че знам много неща, които обаче не мога да си спомня. Тялото и всичко плътско леко ме отвращава. Моля ви, кажете, има ли и други като мен, или съм за хапчета?

И аз се чувствам по този начин.
    По едно време имах вътрешно много силно чувство, че искам де се прибера у дома ? Където и да е това Усмивчица
    Активен
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #4 -: Април 14, 2012, 08:53:38 »

спокойно има много като теб не си сама Усмивчица
    Може още да не си си отключила способностите който са в теб ,  но съм сигорен че ще ги  отключиш
    Активен
    gerger
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 15, 2012, 19:39:57 »

Много ви благодаря за подкрепата, много сте добрички
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #6 -: Юни 28, 2012, 17:14:23 »

Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #7 -: Юни 28, 2012, 23:09:13 »

Здравей gerger и добре дошла на Земята

Тук болшинството от хората не са такива каквито трябва да бъдат - просто са се превърнали в сива безлична (и бездушна) маса (никога не се опитвай да се слееш с нея). Това, че си различна от тях е добрата новина.
    Тук (във форума) много хора те разбират. Определено не си за хапчета а и хапчетата не са създадени да решават проблеми.
    Музиката също е изразно средство.
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 30, 2012, 02:35:35 »

Цитат на: gerger
    Здравейте всички
    Здрасти, гергер! Добре дошла
    аз съм регистрирана отдавна тук, но чак сега се осмелих да пиша.
    Много пък сте плашливи бе!
    Винаги ми се е щяло да запитам, при подобен старт (тъй като е за 20 път вече) – кое толкова ви плаши, че се налага да проявите такава смелост за да проговорите?!
    Въобще не знам, дали мястото ми е тук, но предполагам, че ще може вие да определите
    Е това вече на нищо не прилича. Виж сега, герг, за теб и за всички, които евентуално ще прочетат това – тук не е секта, нито клуб, нито сдружение, нито каквато и да е форма на затворено общество. Нито се изисква определено образование, нито стаж, нито събираме членски внос. Важат единствено универсалните закони за комуникация:
    1. Интересно ти е – слушаш/четеш
    2. Имаш нещо за казване – казваш/пишеш
    3. Имаш въпроси – питаш
    Нито повече – нито по-малко.
    Чела съм много неща за децата индиго, кристални и прочее, но себе си не мога да определя като такава, поради факта, че нямам специални дарби
    Много, но явно не е достатъчно. Аз нищо не съм чел и мога да ти кажа, че това със специалните дарби е при някои от тях, но не и при всички.
    не съм дете - на 32 години съм

Тялото и всичко плътско леко ме отвращава.
    Това е повече от нормално, за по-сензитивните.
    Не мога да свикна с живота такъв какъвто е
    Това също. Проблема с адаптивността към околната среда, в една затворена и погрешно конструирана система е нещо, с което тепърва ще се сблъскват много деца. Идеята е в това, че те ще променят конструкцията.
    гледайки как се развива животът на приятелите ми - със всички земни радости и неволи, това ми се струва безинтересно и тъжно.
    От досегашните ми впечатления забелязвам, че имаш малък проблем с изразяването. Поне чрез думи. Щом си на 32, вече е късно да променяш това. Щом имаш талант за музика, пробвай чрез нея.  Ако имаш нещо налице, ще се радвам да чуя какво говори тя.
    Много често изпитвам тъга за Земята като цяло без да мога да обясня за какво точно.
    Дано ме разбереш правилно , но последното, от което има нужда Земята е тъгата ти, гергер.

Моля ви, кажете, има ли и други като мен, или съм за хапчета?
    О, има! Има и други като теб, има и хапчета за всички ви.
    Шегувам се, разбира се.
    Мнението ми е, че тези състояния, до които се докарваш, не помагат нито на теб, нито на който и да било.  Светоусещането ти ще се промени коренно, когато се научиш да се усмихваш.
    Усмивката е магия...
    Успех!
    Цитат на: Old_Soul
    Тук болшинството от хората не са такива каквито трябва да бъдат
    Напротив, точно такива каквито трябва са.
    просто са се превърнали в сива безлична (и бездушна) маса (никога не се опитвай да се слееш с нея).
    Wow... не пестиш творчески потенциал. Според мен, обаче, твърде много те тегли към трагедията. Не мисля, че е добра идея да се прокламират подобни апели, от сорта на “този свят не ме заслужава”. Дори точно обратното. Пробвай с “дали заслужавам това, което този свят предлага”. Тази сивота и това безличие, щом са постоянно пред очите ти, трябва доста да си ги търсил и викал. Сега те са влюбени в теб и трудно ще те оставят намира.
    Тук (във форума) много хора те разбират.
    Чисто математически си противоречиш. Ако да речем всички хора са 10, то болшинството сива и безлична маса ще е минимум 6 броя. Остават 4. Под "много" се подразбира – минимум половината, което означава, че двамина ще разберат гергера. Ако приемем, че единя от тези двама е във форума... как точно си представяш, че по този начин ще я обнадеждиш?
    Определено не си за хапчета
    Знаех си аз, че не може да нямаме медицинско лице във форума.
    хапчетата не са създадени да решават проблеми.
    А за подтискането им. Но... в интерес на истината, за всичко може да се каже, че не е създадено за да разрешава проблеми. Е... освен оръжията. Ухилен
    И изобщо, що за констатации си перете, където да се чуди човек как да ги чете и как да ги разбира... и да се смее ли, да плаче ли?...
    « Последна редакция: Юни 30, 2012, 02:43:28 от sanguinary » Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #9 -: Юни 30, 2012, 09:43:36 »

Тялото и всичко плътско леко ме отвращава.
    Това е повече от нормално, за по-сензитивните.

Има планети където не се прави секс, явно ти идваш от такава, но все пак сензитивността не е задължително да е свързана с горе посоченото. Ако има любов между две същества то и докосването на телата им ще е нещо много хубаво вълшебно. Тук на Земята можеш да разбереш това със сигурност, и имаш шанса да откриеш тези неща за себе си в нова светлина различна от това какво е било на планетата ти. И сливането на две същества може да стане на много нива едновременно, но иска да си изключително предразположен, съзнателен.

Много често изпитвам тъга за Земята като цяло без да мога да обясня за какво точно.
    Дано ме разбереш правилно , но последното, от което има нужда Земята е тъгата ти, гергер.

тука искам да допълня и разясня че тъгата е един от ключовете към любовта. При изпитване на тъга ние се подготвяме за повече любов, отключваме любовта в по голям размер. Тъгата и трезвоста също вървят ръка за ръка.На всяка точка тъга се дават определени точки трезвост, именно затова не можем и да изпитваме тъга постоянно. При достигане на определен пик на трезвостта тъгата изчезва и се заменя с нещо друго - смирение, целеустременост, решителност - някое от тия примерно.

Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #10 -: Юни 30, 2012, 11:12:33 »

Има най-различни форми на изява
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Малки Удоволствия: Виж Живот От Различна Гледна Точка
    Видео клипове
    echo105 0 816 Последна<br />публикация Ноември 30, 2010, 13:46:21
    от echo105
    Към индиготата: Само аз ли се чувствам така близките дни до 21.. « 1 2 »
    Децата индиго
    STRONG_SOUL 27 2073 Последна<br />публикация Декември 21, 2012, 17:47:13
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright