Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Литература за кристалните, индигови и други деца? Фините енергии  (Прочетена 1406 пъти)
taurus
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Април 13, 2012, 19:42:21 »

Привет,
Не видях подобно тема, затова написах и отворих нова

Интересувам се от индиговите и по-специално кристалните деца, както и другите видове. Искам да си обясня някои неща, да прозря истината... също така и да открия нови хоризонти.

Гледах едно предаване за ауракамерата, там споделиха, че се вижда моментното състояние, цвят на аурата, по принцип цветът на сърцевината издавала какъв си всъщност, нещо не ми се стори на 100%, затова реших да потърся литература по темата.

В този подфорум виждам доста интересни книги, да се чудиш откъде да започнеш, но бихте ли препоръчали нещо по-конкретно? По-специално за индиго, кристалните и други типове деца, хора.  Искам да си обясня някои неща, да прозря истината... също така и да открия нови хоризонти.
 Трудно ми е общуването и изрязяването, особено с непознати или в групи, дори в семейството си не се чувствам на място, като малък също съм имал странности и проблеми, затова се опитвам да търся... както себе си, пътят, също така и сродни души Усмивчица Надявам се тук да ги открия. Усмивчица

Намерих следните книги:
"Кристалните деца" - Дорийн Върчу
"Децата на новото време" - Мег Блекбърн Лоузи

Можете не само такива книги да препоръчвате, от доста време отлагам Трансърфинг на реалността, квантовите явления, (тази книга да знаете къде може да се открие: http://cheti.me/novina/vyarvate-li-v-kvantovi-chudesa )

Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 13, 2012, 22:50:03 »

Здрасти , тези 2 книги, които си открил са така да се каже от първите говорещи за индиго и кристални , мисля че ще ти дадат някаква база , макар да са доста унифицирани.

Един съвет от мен ако една книга ти се "дърпа" , въобще не си давай зора да я четеш , или ще и дойде правилното време или не е за теб , т.е друга информация ще ти е по-полезна.

Да ти кажа на мен ми е по-ценно да чета за личния опит на хората , дори да нямаш аура камера и хич да не можеш да "виждаш" ще си изградиш представа са многообразните композиции и характеристики на Новите хора

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
taurus
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #2 -: Април 13, 2012, 23:54:34 »

Да ти кажа на мен ми е по-ценно да чета за личния опит на хората , дори да нямаш аура камера и хич да не можеш да "виждаш" ще си изградиш представа са многообразните композиции и характеристики на Новите хора

Къде четеш за такива хора?
В художествената литература за първи път четох за тези деца в трилогията на Стивън Бакстър "Многообразие" (четох само първата книгата, нататък не знам дали и как се развиват нещата).

Не успях да редактирам първия си пост, искам да допълня също и интереса ми към увеличаване, събуждане на скрития потенциал на човека. Бях възхитен когато започнах да гледам Heroes - oт идеята, че всеки един човек може да има "свръхесетвенени" способност/и; впечатлен съм и от "Матрицата".

Относно виждането - последно на тази тема четох Андрей Реутов, поредицата Търсачи на духа, а именно "Хакери на сънища", та там нашия човек, в началото не виждаше някои създания, защото няма такава "база от данни" в главата си за да може мозъка му да ги възпроизведе в ума му. Та в тази връзка, понеже засега нямам достъп до такъв ментор, водач, учител... искам да чета все повече подобна литература.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Април 14, 2012, 01:35:36 »

Тука ги чета , всеки ден вече две години Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #4 -: Юли 07, 2012, 15:02:02 »

Здрасти , тези 2 книги, които си открил са така да се каже от първите говорещи за индиго и кристални , мисля че ще ти дадат някаква база , макар да са доста унифицирани.

Един съвет от мен ако една книга ти се "дърпа" , въобще не си давай зора да я четеш , или ще и дойде правилното време или не е за теб , т.е друга информация ще ти е по-полезна.

съгласна съм с това за книгата.Аз една я четох "тема по тема"просто не ми се четеше подред,ама я прочетох Усмивчица
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #5 -: Юли 08, 2012, 07:23:34 »

taurus, пиши ми на ЛС, аз знам доста по темата. Постоянно имам вземане-даване с такива деца и мога да се похваля с доста обширни наблюдения върху всичко това. Също така с някои от тях имам такива интересни преживявания, че може да разказвам с дни. Само искам да се помоля на Еона да не ми се сърди, че пиша на тема деца, след като ми сложи забрана, но ако може да помогна на човека, защо пък не?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6830 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    Програма за детските градини работещи с индигови деца
    За родителите
    LK 6 2946 Последна<br />публикация Октомври 25, 2010, 16:33:27
    от @di
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3185 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Lee Carroll и неговите индигови деца « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    babyface 26 2475 Последна<br />публикация Август 16, 2010, 23:24:16
    от GANAILA
    за Индигови деца по ТВ
    Видео клипове
    Турист 13 1867 Последна<br />публикация Февруари 28, 2011, 13:17:12
    от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright