Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: призоваване на бог  (Прочетена 1686 пъти)
execute
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« -: Април 11, 2012, 15:03:48 »

Искам да питам ако някой има опит в това как се призовава бог за да те предпази от демона по време на екзорсизъм ?
Благодаря предварително
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #1 -: Април 11, 2012, 15:35:06 »

Искам да питам ако някой има опит в това как се призовава бог за да те предпази от демона по време на екзорсизъм ?
Благодаря предварително

А защо си мислиш, че Бог те чува само когато го викаш!?
Активен

Завръщане към себе си - aliya.blog.bg
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 11, 2012, 15:41:18 »

Ами не е така но за да не те обладае демона ти трябва някаква протекция а като призовеш бог тои ти дава такава Намигване само ритуал екзорсизъм вика силите на доброто за да махнат злото от душата на човек Усмивчица
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Април 11, 2012, 15:48:17 »

Ами не е така но за да не те обладае демона ти трябва някаква протекция а като призовеш бог тои ти дава такава Намигване само ритуал екзорсизъм вика силите на доброто за да махнат злото от душата на човек Усмивчица
Единствената възможна протекция е да спреш да си измисляш демони всякакви. Тогава няма нужда и никой да те закриля от собствените ти фантазии.
Защото човешкият ум може и да те разболее, ако решиш да се оставиш в ръцете му и да забравиш, че ти си господарят, а той, умът, е само твоят слуга. Слуга, чиято работа е да си измисля филми на ужасите всякакви, но ти не си длъжен да играеш главната роля в чужди сценарии.
Защото умът не си ти - а само машинка за прожекции.
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 11, 2012, 16:28:18 »

Единствената възможна протекция е да спреш да си измисляш демони всякакви. Тогава няма нужда и никой да те закриля от собствените ти фантазии.
Защото човешкият ум може и да те разболее, ако решиш да се оставиш в ръцете му и да забравиш, че ти си господарят, а той, умът, е само твоят слуга. Слуга, чиято работа е да си измисля филми на ужасите всякакви, но ти не си длъжен да играеш главната роля в чужди сценарии.
Защото умът не си ти - а само машинка за прожекции.

Говориш като един приятел както и да е няма да го споменвам тука ,аа ти вобще имаш ли си престава какви са тия демони и ,че изобщо не са плод на вуображение ? Усмивчица Най-вероятно не си срещал обладан е дано и да не срещнеш защо то тогава вярваш не вярваш ти ще си следващата му жертва а нямаш шанс ако не вярваш че съществува и че може да те нарани Намигване
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 11, 2012, 18:03:33 »

Говориш като един приятел както и да е няма да го споменвам тука ,аа ти вобще имаш ли си престава какви са тия демони и ,че изобщо не са плод на вуображение ? Усмивчица Най-вероятно не си срещал обладан е дано и да не срещнеш защо то тогава вярваш не вярваш ти ще си следващата му жертва а нямаш шанс ако не вярваш че съществува и че може да те нарани Намигване

Не се опитвай да ме сплашиш - няма да ти се получи:)
Няма демони, а просто лоши хора, т.е. неосъзнати хора. За които и Исус казва: "Прости им, Боже, те не знаят (не осъзнават) какво вършат!"
Активен

ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #6 -: Април 11, 2012, 18:06:39 »

просто лоши хора, т.е. неосъзнати хора.
Просто хора.
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Април 11, 2012, 18:11:20 »

Просто хора.

Разбира се, че всички са хора по рождение.
Но колко остават хора и след това?!
Юда запази ли човешкия си образ?! Или мъчителите и убийците на Исус - дали запазиха вида си на хора?!
Не е достатъчно да си роден човек - трябва и да не го забравяш, че си Човек!!!
Активен

ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #8 -: Април 11, 2012, 18:12:49 »

Кажи ми как да спра да бъда човек и ще съм ти неописуемо благодарна. Ухилен
Уви, оставам си мизантроп, но и представител на човешката раса.
Активен
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Април 11, 2012, 18:21:07 »

Е ти решаваш дали да вярваш но повярвай ми срешнеш ли демон или обладан ще се кажеш аз не вярвам и кво от тва ? на него не му дреме вярваш или не Намигване по лесен си му ако не вярваш но и не си му по вкуса няма енергия в теб такаче вярваи в каквото щеш
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #10 -: Април 11, 2012, 18:23:15 »

Е ти решаваш дали да вярваш но повярвай ми срешнеш ли демон или обладан ще се кажеш аз не вярвам и кво от тва ? на него не му дреме вярваш или не Намигване по лесен си му ако не вярваш но и не си му по вкуса няма енергия в теб такаче вярваи в каквото щеш
Предизвиквам скатаващите се досега демони и всички други на свободна практика, да ме навестят при наличие на свободно време. Усмивчица
Опасностите си ги създаваме сами
Активен
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 11, 2012, 18:31:06 »

Предизвиквам скатаващите се досега демони и всички други на свободна практика, да ме навестят при наличие на свободно време. Усмивчица
Опасностите си ги създаваме сами

Моляте не ме искушавай да станат неща който не би  поискала та ти надали можеш да ме накраш да направя нещо де :Д
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #12 -: Април 11, 2012, 18:35:20 »

Айде, да те видим.
Предизвиквам те, и теб, и демоните ти, и комшиите ти, ако щеш. Не ми пречи, даже ще ми е приятно.Усмивчица

А ти с тоя правопис не ме искушавай да почна да те поправям...  Веселяк Веселяк
Активен
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Април 11, 2012, 18:37:25 »

ами правописа е така защото не съм свикнал на комп. да пиша на бг а тези демон икакто ги наричаш не са мой и не бих иксал да са мой хайде сега по темата стига СПАМ Усмивчица
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Април 11, 2012, 18:57:08 »

Кажи ми как да спра да бъда човек и ще съм ти неописуемо благодарна.

За да знаеш как да престанеш да бъдеш, трябва да знаеш най-напред дали изобщо си!
Активен

Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Егоист ли е Господ Бог ? « 1 2 3 4 5 »
Духовни учения
viosta 68 2783 Последна<br />публикация Декември 14, 2012, 12:49:27
от Pelin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright