Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прехода  (Прочетена 1710 пъти)
execute
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« -: Април 08, 2012, 20:06:44 »

Имам доказателства  че прехода няма да е този който очакваме мисля че мълцина ще останат на земята може и да греша но имам известни доказателства и вече незнам на какво да вярвам ...
Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #1 -: Април 08, 2012, 22:27:24 »

И аз вече не знам какво да си мисля..струва ми се, че темата за 2012 се преекспонира и то с цел..каквото и да стане, не ни пречи да бъдем поне малко по-добри.Какви са доказателствата с които разполагаш, ако не е тайна Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Norbit77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #2 -: Април 08, 2012, 22:50:13 »

Имам доказателства  че прехода няма да е този който очакваме мисля че мълцина ще останат на земята може и да греша но имам известни доказателства и вече незнам на какво да вярвам ...
    мЪлцина?ХмммХмммХмммХмммХммм?

Да и на мен ще ми е интересно да науча доказателствата ...
    Аз нямам доказателства но интуицията ми крещи нещо подобно ...
    Активен
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Април 09, 2012, 08:30:41 »

Хора точно сега немога да ви дам тези доказателства ... наистина имам причини да не ги дам човека  който ме учеше го няма никъда от два дена и незнам какво да правя еднъче всичко е свързано с демони и рогатия може да не вярвате то не че и аз не съм много объркан ама ...
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 09, 2012, 09:45:49 »

Хора, точно сега не мога да ви дам тези доказателства. Наистина имам причини да не ги дам -човека,  който ме учеше, го няма никъде от два дена и не знам какво да правя еднъче(?!) всичко е свързано с демони и рогатия, може да не вярвате, то не че и аз не съм много объркан, ама ...

то не че и аз не съм много объркан ама ...

Ако си четеш мненията преди да ги публикуваш, няма как да не си объркан. Но като гледам, не го правиш... тъй че не би трябвало да имаш проблеми, каквито имам аз точно в този момент. Ухилен

Много не харесвам появяващите се с "Имам доказателства" хора, които в повечето случаи представят доказателства единствено за извънземен правопис, нищо повече. Надявам се ти да не си сред тези хора, execute, но все пак - бъди по-конкретен.

Хора точно сега немога да ви дам тези доказателства ...
    А какво представляват доказателствата?
    наистина имам причини да не ги дам
    Добре, какви причини?
    човека
    Какъв е този човек?
    който ме учеше
    Който те учи на какво?
    го няма никъда от два дена и незнам какво да правя
    Ама ти частен учител относно житейските въпроси ли си имаш? Сега дишай, не, момент - иди яж, пък междувременно не забравяй да дишаш...
    Като ти го няма учителя, започваш да се справяш сам. Другата опция е да седнеш в някой ъгъл и да не мърдаш, докато не се появи. Пък ако не се появи - поне ще оползотвориш ъгловото пространство, единствената загуба - живота ти, който така или иначе преминава според чуждия акъл, доколкото разбирам.
    еднъче всичко е свързано с демони и рогатия
    Кое всичко и каква е връзката?
    може да не вярвате
    Винаги може. Ухилен
    Активен
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 09, 2012, 09:55:38 »

Хора, точно сега не мога да ви дам тези доказателства. Наистина имам причини да не ги дам -човека,  който ме учеше, го няма никъде от два дена и не знам какво да правя еднъче(?!) всичко е свързано с демони и рогатия, може да не вярвате, то не че и аз не съм много объркан, ама ...

то не че и аз не съм много объркан ама ...

Ако си четеш мненията преди да ги публикуваш, няма как да не си объркан. Но като гледам, не го правиш... тъй че не би трябвало да имаш проблеми, каквито имам аз точно в този момент. Ухилен

Много не харесвам появяващите се с "Имам доказателства" хора, които в повечето случаи представят доказателства единствено за извънземен правопис, нищо повече. Надявам се ти да не си сред тези хора, execute, но все пак - бъди по-конкретен.

Хора точно сега немога да ви дам тези доказателства ...
    А какво представляват доказателствата?
    наистина имам причини да не ги дам
    Добре, какви причини?
    човека
    Какъв е този човек?
    който ме учеше
    Който те учи на какво?
    го няма никъда от два дена и незнам какво да правя
    Ама ти частен учител относно житейските въпроси ли си имаш? Сега дишай, не, момент - иди яж, пък междувременно не забравяй да дишаш...
    Като ти го няма учителя, започваш да се справяш сам. Другата опция е да седнеш в някой ъгъл и да не мърдаш, докато не се появи. Пък ако не се появи - поне ще оползотвориш ъгловото пространство, единствената загуба - живота ти, който така или иначе преминава според чуждия акъл, доколкото разбирам.
    еднъче всичко е свързано с демони и рогатия
    Кое всичко и каква е връзката?
    може да не вярвате
    Винаги може. Ухилен

Ти сега гаври ли си правиш с мене ?
    Нещо не мога да ви разбера аз тука
    http://versailles-bg.eu/mag5/?p=1692
    виж тука изтегли случай 2 и го виж демона кво говори (макар че на демон вяра да нямаш)
    друго доказателство е http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=37 виж по надолу кадето пише пресата за мен и там ще видиш като цъкнеш
    и нямам "частен учител"
    няма как сам да тръгна защото това с което се занимавам е много сложно ... от сайта сам ще разбереш  с кво се занимавам
    Дано си останал доволен от отговорите ми Усмивчица
    Активен
    Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #6 -: Април 09, 2012, 10:28:03 »

Това не е нещо ново и го има от край време...
     С какво би могло да доказва какъвто и да е било край ?
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Април 09, 2012, 10:32:47 »

Ами доказва го
    сега не искам да бъда грешно разбран макар че ще бъда като кажа следното нещо:
    Сега всички може да бъдем затворени в ада така да го нарека ще останат само тия дето ще могат да се борят и да се противопоставят на демоните Усмивчица това не са точно мой думи ... и сега ако сте прочели ония неща дето ви дадох всичко ще ви се навърже...
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #8 -: Май 16, 2012, 11:19:40 »

Цитат
    Ами доказва го
    сега не искам да бъда грешно разбран макар че ще бъда като кажа следното нещо:
    Сега всички може да бъдем затворени в ада така да го нарека ще останат само тия дето ще могат да се борят и да се противопоставят на демоните Усмивчица това не са точно мой думи ... и сега ако сте прочели ония неща дето ви дадох всичко ще ви се навърже...
    Странно е човече, и да ще те разберат грешно, но аз те разбирам и хората които може да те разберат са малко.За да те разбере човек, трябва да знае тайните на живота и как е създаден живота и да не се интересува от правопис или граматика. Готин
    Да има демони на земен език.И те ни атакуват всекидневно и нашата обвивка ни защитава,
    колкото е възможно, и да ще има жертви в прехода, но това е нужно и никои не знае дали ще оцелее.Това зависи само от него.И се надявам да не си противореча с другите си мнения. Усмивчица
    В прехода са нужни силни души и те ще направят новия човек за новото време и бъдеще.
    И ако знаете какво е да се жертваш и да изчезнеш от този свят няма да изпитвате страх.
    Да има и рай и ад но не по начина на вашите схващания.Едно е подземен свят , друго е божествен свят.
    Ада или подземния свят е свят които е създаден от гняв и отрицателни чувства и да за там може да има много хора.
    И не се страхувам да бъда разбран погрешно понеже знам, че ще бъда разбран погрешно, но само от хора със затворени сърца.
    Демоните са невидими сили които ни атакуват постоянно и се хранят от всичко отрицателно в нашия характер.Усещането е тежест в главата и страх ,паника чувство на натиск в мозъка.Това продължава докато сте в среда на нервни и завистливи хора с отрицателни чувства.Следва главоболие и паника.
    Затова тези хора се избягват .
    Кога сте около благ или добър светъл човек там демони няма те са изпепелени от светлината излъчена от него.
    За прехода се изисква да сте светли и да светите като слънцето.Божествения свят е светлина.
    Другите са пълни с отрицателно и тъмнина.Подземния свят е тъмнина.
    Мислете от всички страни преди да ме нападнете.Разкрепостете мозъка и мисълата си и вижте невидимото около вас.Преди не вярваха че има и атоми и молекули понеже не ги виждахме но всичко се промени и тези които не вярваха нямаха място в този нов свят на технологии.Така и тези които не вярват в този нов жив свят нямат място на тази планета.
    Нека любовта ви води.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво да направим да подпомогнем прехода! « 1 2 »
    Видео клипове
    The One 21 4990 Последна<br />публикация Май 16, 2012, 10:57:35
    от Sunshine(sun)
    Сънища, свързани с Прехода « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Eona Lightholder 64 9046 Последна<br />публикация Януари 29, 2013, 15:09:41
    от MouseMaiki
    Енергията на Прехода = Дарът на Светия Дух чрез Христос ??? « 1 2 »
    Великият преход
    Eona Lightholder 21 3515 Последна<br />публикация Февруари 28, 2011, 16:03:58
    от Eona Lightholder
    Начало на Прехода « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Kissing You Good Night 56 6367 Последна<br />публикация Май 19, 2012, 18:10:53
    от Sunshine(sun)
    Добро утро! Ние сме децата на прехода
    Инициативи
    loop 0 932 Последна<br />публикация Юни 18, 2012, 12:35:06
    от loop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright