Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ДНК  (Прочетена 1440 пъти)
Вещичка
Гост
« -: Ноември 26, 2009, 22:35:58 »

Искам да попитам дали някой от вас е успял да си активира 6-те двойни спирали ДНК?  Знаете ли нещо за това? Какви са усещанията? Опита след това? След репликацията... и по-нататък...  Усмивчица
Активен
Вещичка
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2009, 19:13:10 »

Никой ли не го е правил  Тъжен  Сълзи  А толкова много ми се искаше да науча подробности от личен опит, защото само книгите не стигат...
Активен
Инил
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #2 -: Ноември 28, 2009, 11:30:21 »

Това можем да видим само ако си направим ДНК изследване. Иначе само предполагаме... Намигване
Активен

Вещичка
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2009, 11:40:02 »

Това можем да видим само ако си направим ДНК изследване. Иначе само предполагаме... Намигване

Ама ти нали знаеш, че ако отидеш да си направиш ДНК изследване ще последват някои от двата сценария:

1. Ще те приберат за опитно зайче и нема отърване после, ако тези двойни спирали открито са задействани в клетките ти.

или

2. Самите двойни спирали може да не се намират реално във физическото тяло, а в някое от другите ни тела  Намигване

Аз го направих това рестартиране на ДНК-то си и всички процеси си приключиха нормално. Ама не, че е станало нещо кой знае какво, та затуй търся хора които също са го направили да се сподели опита, защото той е най-важен  Усмивчица  Предположения са да, но честно казано вярвам много повече на визиите си отколкото на лекарите, защото визиите са доказали истинността си, а малко са лекарите дето са се доказали като такива  Плезещ се 
Активен
До
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2009, 16:46:51 »

Е, добре, де Усмивчица ... Вещичка, сподели какво е станало - самия процес (че ми е непознато това, за което говориш), резултата и т.н. от личния ти опит.
Въведи ни в "сценария"/темата с личен опит.
Активен
Вещичка
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2009, 20:16:05 »

Хмхммм... ами всичко започна след прочита ми на книгата "Откажи се от изкуството да умираш" на Ленард Ор. Та в нея се говори за промяната на ДНК.

... Всъщност може би трябваше да започна с факта, че винаги съм вярвала в нещата за които разказват в приказките и някак в някакво кътче в ума ми приказките са по-реални от реалността  Намигване  Ако някой разбира от астрология - имам Слънце в риби, асцедент водолей и Нептун най-високо горе в стрелец в съвпад с МС, като Юпитер и Меркурий ми са в съвпад с асцедента откъм 1 дом  Плезещ се  - та това доста добре описва картинката...

И след като прочетох книгата за безсмъртието, на мен да си безсмъртен ми се стори най-нормалното нещо на този свят и въобще не изпитах и грам съмнение  Ухилен Ухилен Ухилен  но там говореха за ДНК-то и промяната му - нещо от което и хабер си нямам  Усмивчица  та се поразрових в нета и попаднах на тази книжка    Купих си я и я изядох с кориците. Бъдете далеч от мисълта, че разбрах нещо  Ухилен Ухилен Ухилен  изобщо нищо не ми беше ясно и хвърлих книгата на дивана да си почива... Реших, че по-късно ще се заема с нея да я изуча като хората, само че точно в него момент съм направила нещо, което е описано като един от Вселенските закони - аз възнамерих твърдо и решително, от дъното на сърцето си да си активирам ДНК-то...

Е, не ми трябваше повече да чета книжката, защото нещата просто започнаха да се случват. Един ден просто си вървях по улиците на Варна и докато ме беше напекло слънцето и се чудех още колко неща имах да върша и просто "видях" с вътрешното си зрение моята си едничка двойна спирала ДНК заобиколена от някакви сиви стълбове, които се движеха в кръг около нея. Много ясно, че първите няколко дни идея си нямах какво беше това, докато в един момент не ме осени "блестящата идея"  Веселяк  че това са неактивните нишки, които се мотаят някъде из етерното ми тяло... Е хубо, ама кво от това нали  Ухилен Ухилен Ухилен  Та така мина още една седмица, докато отново не "видях", че една нишка е застопорена на едно място и е започнала да расте и да се развива... и така нишка след нишка - обновление и изхвърляне на старото, докато не се изградиха всички нишки в целият си блясък... Няколко дни им се радвах и после им заповядах да се репликират из цялото ми тяло. Процеса на репликация завърши с посещението ми в 5то измерение.

И сега нищо... Скука...  Хммм Засрамен Угрижен
Активен
delfin
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2009, 20:44:58 »

Прекрасно, но сега има и почивка. Все пак това действие е с голямо значение и следва малко покой и регулиране.
Активен
Вещичка
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2009, 20:49:36 »

Прекрасно, но сега има и почивка. Все пак това действие е с голямо значение и следва малко покой и регулиране.

А  Хммм  така ли? Значи да не се тровя толкова - каквото има да става, ще стане по-нататък. Е добре, аз ще си чакам  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
delfin
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2009, 21:02:58 »

Разбира се. всичко за всеки индивид, си идва по реда си - рано или късно.

Умението да чакаме и да сме търпеливи е трудно постижимо, но е един от основните ни уроци в това училище-мъчилище Земя.

Аз имам още да уча от този урок по търпение.
« Последна редакция: Ноември 28, 2009, 21:04:46 от delfin » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Въпросителна за човешката ДНК
Въпроси и отговори
Kissing You Good Night 2 681 Последна<br />публикация Юли 20, 2012, 09:09:30
от Мъдрост и Хармония

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright