Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Програмиране МОНАРХ в България!  (Прочетена 3083 пъти)
dragon reborn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #15 -: Април 07, 2012, 10:50:29 »

Ако се
Ще се радвам, ако някой се сети и спомене и други чалга или поп  клипове, чрез които се извършва basic монарх програмиране...

АААА...НЕ...МОЛЯ..САМО ЧАЛГА ТУК В ТОЗИ ФОРУМ ВЕЧЕ..НЕЕЕЕ....ПО НИКАКВИ ПОВОДЕИ И ПОНИКАКВИ ТЕМИ...аййй стига моля Ви се....стига сте пълнили с боклук...остана и за чалгийте да нищим тука...

belamidjona, ако беше се позадълбочил в статията може би щеше да откриеш, че в чалгата има нещо повече от чупки в кръста и силиконови цици. Хубаво да се вниква в дълбочината на нещата, иначе попадаме в елементарни илюминати схеми за разделение и контрол от типа на чалгари срещу метали, класика срещу поп, българи срещу цигани и т.н. Та belamidjona за терапия бих ти препоръчал ето тоиз клип -

http://www.youtube.com/watch?v=3r0VnqXu-vg

Обърни сериозно внимание на словата на Джордж Карлин след 2-та минута на клипа. Има и някъде в нета версия с български субтитри.
Активен
Xosefina
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: зимата на Луната,лятото на Меркурий
  • « Отговор #16 -: Април 07, 2012, 11:02:09 »

Ако се
    Ще се радвам, ако някой се сети и спомене и други чалга или поп  клипове, чрез които се извършва basic монарх програмиране...

АААА...НЕ...МОЛЯ..САМО ЧАЛГА ТУК В ТОЗИ ФОРУМ ВЕЧЕ..НЕЕЕЕ....ПО НИКАКВИ ПОВОДЕИ И ПОНИКАКВИ ТЕМИ...аййй стига моля Ви се....стига сте пълнили с боклук...остана и за чалгийте да нищим тука...

belamidjona, ако беше се позадълбочил в статията може би щеше да откриеш, че в чалгата има нещо повече от чупки в кръста и силиконови цици. Хубаво да се вниква в дълбочината на нещата, иначе попадаме в елементарни илюминати схеми за разделение и контрол от типа на чалгари срещу метали, класика срещу поп, българи срещу цигани и т.н. Та belamidjona за терапия бих ти препоръчал ето тоиз клип -

Обърни сериозно внимание на словата на Джордж Карлин след 2-та минута на клипа. Има и някъде в нета версия с български субтитри.

дама съм...първо:)благодаря ама ще пропусна това задълбочаване...:)по добре да ти дам малко храна ...НЯМА ЧАЛГА..ИСКАМ РАП...долен бг рап///хахха:)те тук аверите не знаят имената на поп-фолк певиците бе човек...ти да ги занимаваш с тях искаш...
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #17 -: Април 07, 2012, 11:05:01 »

Ако се

и само за портокола...ами пак ще кажа това го гледах миналата година по това време...сериозна съм...:)нищо ново под слънцето..какво да му отделям време.../загуба на енергия и настроение..
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #18 -: Април 07, 2012, 11:12:14 »

http://www.youtube.com/watch?v=5HCMg-qncp8&feature=share
    малко жива храна за теб...ето ти нещо по-добро...възползвай се:)Усмивчица
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Април 07, 2012, 11:37:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=5J817gH1ClM
    УсмивчицаУсмивчица тъжна е картинката....да...светвен ред..програмиране..дрън дрън....оки доки..и след като ни известно вече какво правим...спираме да обръщаме внимание и пречупваме съзнанието си в съвсем друга посока...нека не тъпчем на едно място...че няма време вече за някой от нас...
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #20 -: Април 07, 2012, 11:55:20 »

Ако се

http://www.youtube.com/watch?v=tCWkCo4hK6w&feature=related
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Април 07, 2012, 12:05:34 »

belamidjona,
    Това, което постваш е по-принцип интересно и стойносттно, но все темата е МОНАРХ в България и как техниката се използва за промяна на мисленето на хората в България, а не за силата на мисълта по принцип. Изтегли визията си на по-глобална позиция, знай, че няма значение дали е рап или чалга това са само форми - важно е посланията, които носят, защото те са нещото, което манипулира нашите мисли и следователно оформя нашата реалност съгласно техния План.
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #22 -: Април 07, 2012, 12:10:17 »

Усмивчица аз отдавна се изтеглих...на нивото за което говориш..а ти?:)най-вероятно догодина ще разбираш какво съм искала да ти предам...до тогава следвай себе си както ти е по мярка...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Април 07, 2012, 14:15:29 »

Според мен смисълът да се разнищва дадена песен ,дори и чалга в този форум е , като кифлата си регне в гугъла парчето и попадне на подобен пост , уж случайно, да и светне поне една мъничка лампичка. Това също е манипулация , но тя е създаване на антивирусна програма, на същия принцип с надеждата ,че се гради и имунитет срещу програмките.
    Разбираш ли Белами.... не се тръшкай , пак повтарям работата е информативна , не налагаща се, за всеки по нещо , ако желаеш да публикуваш инфо по по-новички програмки , отварай тема и давай.
    Аз също мисля ,че има нужда, особено последните седмици ,дето някакви бруталности се случват ,като нанизани около мен и не само. Пак казвам , извадили са тежката артилерия , като за последно ....
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #24 -: Април 07, 2012, 14:40:36 »

особено последните седмици ,дето някакви бруталности се случват ,като нанизани около мен и не само. Пак казвам , извадили са тежката артилерия , като за последно ....

Ео,мислех,че само при мен е така Усмивчица.Добре е,че го сподели!
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Април 07, 2012, 17:06:46 »

Според мен използват техники от монарх програмиране много по-отдавна в България. Сега както каза Еона просто са станали по-нагли и открити. Какво като 50 индиго разберат те си имат 500 000 кифли, които са програмирани базисно и ще правят, купуват и казват това, което им се спусне със следващия клип и съответните символи.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #26 -: Април 07, 2012, 19:06:52 »

И ние сме няколко човека, няма значение какви и кои, на които ни се случват супер мизерии в последните 2 седмици...ся..на пролет ли го дължим на какво, всеки сам си преценява.Да не говорим, че доста хора ,пак горе -долу от същото време ги болят главите, но това сигурно е от "слънчевото изригване", мхм да само от това ще е.
    Така, че Еона е права и последното мнение на Дракона, и сега сигурно някой ще попита и кво?!
    Кво да направим?!
    Ми ще ви кажа, ако продължавате с тъпите въпроси, накрая няма да остане нищо за правене.Така да се нервя понякога, че ми иде да я измета тая планета.
    И знаете ли кое е по-лошо от това, да знаеш и въпреки всичко да продължаваш да се самозалъгваш, че нищо не зависи от теб.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #27 -: Април 07, 2012, 19:17:17 »

особено последните седмици ,дето някакви бруталности се случват ,като нанизани около мен и не само. Пак казвам , извадили са тежката артилерия , като за последно ....

Ео,мислех,че само при мен е така Усмивчица.Добре е,че го сподели!
    И при мен.  Затъпяване
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #28 -: Април 07, 2012, 20:19:04 »

Ами казах , да държим гарда, да седим във вярата си и силата си, защото не сме и сами. Тези дни няма да не застана пред часовника в 11:11 , просто плашещо , това ми дава увереност , защото като те залашка понякога , губиш увереност , а сега е важно според мен да не се отстъпва на йота. Интензитета е близко до отвратителното и трансформацията е на някакво ежесекундно ниво . Тоест балансираш константно, почти нямаш покой , дори и на сън. Важното е да знаем , пак казвам , че не сме сами . Имаме се тук заедно , имаме силата на светлината  и няма да я пускаме ,ако ще ,каkвото ще да става - оставамe Lightholders.

Другото което е ,дръжте се за земята , колкото повече сте в контакт осъзнат с нея , толкова по лесно трансформирате . Примерно сега е време за сеене , направете си разсадчета , ако трябва леща на памук в една саксия , тази магия е много силна, ние я подценяваме.

От там нататъка ние стоим ли в сила, можем да подаваме и ръка на който поиска. Болката е,че много няма да поискат и за тях остава само да се помолиме . Молитвата не е бездействие и не е нещо маловажно или пасивно.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Април 08, 2012, 09:12:06 »

Ще  допълня Еона, че познанието също е много силна магия. Знаеш ли, че нещо се използва срещу теб е добре. А знаеш ли какво точно е по-добре, а най-добре е и да знаеш как точно се използва това оръжие спрямо теб и свободата ти на мислене.
    Не забравяйте, че все пак е пролет и всичко се възражда - настойте се в тон и бъдете любознателни и дейни.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гениите на България
    За България
    Бунтарката 7 2124 Последна<br />публикация Октомври 22, 2010, 13:39:44
    от Странник
    България търси талант
    Обща тематика
    Аэ съм 3 836 Последна<br />публикация Октомври 28, 2012, 17:07:02
    от Zheleznia
    Програмиране и посвещаване на камъните
    Минерални и скъпоценни камъни
    Слънчев лъч 1 2139 Последна<br />публикация Ноември 23, 2011, 00:48:40
    от Alida
    Програмиране Монарх
    Програмиране, световен елит
    praiseyou 7 2030 Последна<br />публикация Март 06, 2012, 13:02:31
    от Sue
    Свещенните места в България
    За България
    Selinna 12 2017 Последна<br />публикация Ноември 01, 2011, 12:02:10
    от Selinna

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright