Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Програмиране МОНАРХ в България!  (Прочетена 3006 пъти)
dragon reborn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« -: Април 06, 2012, 20:44:47 »

Здравейте,

Съвсем наскоро ми пратиха следния линк по "Фейсбук" -

http://www.facebook.com/permalink.php?id=146218868743068&story_fbid=298424316895412,

Според мен това потвърждава съмненията ми, че планът и по тази линия е задействан в България.

Тъжно, но истина...
Активен
Xosefina
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: зимата на Луната,лятото на Меркурий
  • « Отговор #1 -: Април 06, 2012, 21:19:14 »

ооо Исусе Христе...не минахме ли миналата година точно по това време вече през клуба на Мики Мауз...Монарх...Рептили..Масони и всичко останало,което им е сродно и сходно...Усмивчица малко...от мало бе...хора...:)Проектът РАН-ЪТ...ЗА БЪЛГАРИЯ..РИЧАРД РАН..Е ХУВАВО...стига с тези Мадонски-масонски и Кралско-рептилски изпълнения и ...мхм...че то това е боклука башшш на боклука на отпатъка на пошлата маниполативна занимавка...
    « Последна редакция: Април 06, 2012, 21:26:21 от belamidjona » Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Април 06, 2012, 21:25:38 »

и само да довърша...планът действащ от всички действащи кредити..кредитури...и кани и печки до каквото може на лизинг или заем ..тип изплащане...хала на който сме кацнали българите и погиваме...по времето на правителството на Андрей Луканов е приет и влиза в задействане....по бързо укаснявате по пътя и с развитието...та и с инфото...в което и да е списани....извине ама...политика...история малко...това са отдавна изтървани и изживяни каузи и техните загуби...
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Април 06, 2012, 21:31:46 »

Публикувана от: belamidjona
    Вмъкни Цитат
    ооо Исусе Христе...не минахме ли миналата година точно по това време вече през клуба на Мики Мауз...Монарх...Рептили..Масони и всичко останало,което им е сродно и сходно...Усмивчица малко...от мало бе...хора...УсмивчицаПроектът РАН-ЪТ...ЗА БЪЛГАРИЯ..РИЧАРД РАН..Е ХУВАВО...стига с тези Мадонски-масонски и Кралско-рептилски изпълнения и ...мхм...че то това е боклука башшш на боклука на отпатъка на пошлата маниполативна занимавка...

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=5754.0;num_replies=2#ixzz1rI43nhPH

Драги ми, belamidjona, планът "Ран-Ут" не изключва и плана "Монарх" за България. Бих казал, че те са едни добри приятели и вървят ръка за ръка понякога. Някои хора даже твърдят, че са ги виждали заедно на някои места:)
    Активен
    Вивиан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #4 -: Април 06, 2012, 22:29:46 »

Това програмиране МОНАРХ ми е доста несериозно. Аз само се чудя до кога на българите все някой ще им е виновен - планове, рептили и какво ли не?
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #5 -: Април 06, 2012, 22:43:49 »

Има филм за пр. ''монарх'' ето: http://www.imdb.com/title/tt0978764/
    Иначе не българите ги измислят тези неща, те идват отвън. Напишете davidicke и ще видите колко материал ще изплува ...

Пс: Ако и в чалгата са намесени разни илюминати значи аз трябва да съм герой щом за 20 години облъчване с чалга не можаха да ме зомбират. Явно отвращението ми към тази ''музика'' е по-силно от всяко тайно оръжие.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 06, 2012, 22:44:21 »

Това програмиране МОНАРХ ми е доста несериозно. Аз само се чудя до кога на българите все някой ще им е виновен - планове, рептили и какво ли не?

За Вивиан - Относно рептилите - задай си въпроса защо не си гола в момента, а относно "Монарх" - задай си въпроса защо трябваше да си зададеш първия въпрос чак след като аз те подсетих(provoke deprogramming) Усмивчица))
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Април 06, 2012, 22:53:24 »

Вмъкни Цитат
    ооо Исусе Христе...не минахме ли миналата година точно по това време вече през клуба на Мики Мауз...Монарх...Рептили..Масони и всичко останало,което им е сродно и сходно...Усмивчица малко...от мало бе...хора...УсмивчицаПроектът РАН-ЪТ...ЗА БЪЛГАРИЯ..РИЧАРД РАН..Е ХУВАВО...стига с тези Мадонски-масонски и Кралско-рептилски изпълнения и ...мхм...че то това е боклука башшш на боклука на отпатъка на пошлата маниполативна занимавка...

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=5754.0;num_replies=2#ixzz1rI43nhPH
    лека поправка за портокола...дама съм..брат...:)оки доки за това.което казваш само не рабрах какво ще помогнем като чоплим нещо,което е един вид история вече..за мен тези теми са за форуми за политика и история...световна конспирация,власт и т.н/...извинявам се ако някой се почувства засегнат..ама вместо да си пълним мислите с подобен род проблеми...просто от там нататък започва идеята за разбирането,усещането,увереността за правотата на инстинкта и интуицията...и започване работа по тяхното разкрасяване и развитие...останалото остава само спомен колкото на детска приказка в съзнанието ти...

Драги ми, belamidjona, планът "Ран-Ут" не изключва и плана "Монарх" за България. Бих казал, че те са едни добри приятели и вървят ръка за ръка понякога. Някои хора даже твърдят, че са ги виждали заедно на някои места:)
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 06, 2012, 23:00:18 »

Вмъкни Цитат

лека поправка за портокола...дама съм..брат...:)оки доки за това.което казваш само не рабрах какво ще помогнем като чоплим нещо,което е един вид история вече..за мен тези теми са за форуми за политика и история...световна конспирация,власт и т.н/...извинявам се ако някой се почувства засегнат..ама вместо да си пълним мислите с подобен род проблеми...просто от там нататък започва идеята за разбирането,усещането,увереността за правотата на инстинкта и интуицията...и започване работа по тяхното разкрасяване и развитие...останалото остава само спомен колкото на детска приказка в съзнанието ти...

Това последното не го разбрах честно!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Април 06, 2012, 23:18:59 »

Аз лично мисля ,че има смисъл да се чопли видовете програмирания, едните които са доста общи , но има и едни такива персонални . Един може да е попаднал на информацията миналата година , друг сега , това не значи че програмите са паднали , напротив супер яко се ъпгрейдват , защото най-опасни са отчаяните опити , където се зареждат последните кодове. Верно не бива да се заробваме в негативнио мисли , но не бива и да сваляме гарда. Много хора се пулят , като теле в железница на това , защо и как най-близките им изведнъж стават непознати , действайки на границата на лудостта. И то тея дето бая добре издържаха  началните залпове на Ран-Ът . Случват се някакви супер неприятности и то така добре заредени едно след друго и само Бог ни отървава от по-сериозни проишествия или ...даже смърт.

Раздела е отворен за тази цел. Използвайте го разумно . Информирайте , но не натрапвайте, приемайте различното ниво на информираност , защото всеки е бил или ще бъде на тази точка-урок-осъзнатост и ако някой ви е подал ръка , сега е ред вие да подадете.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #10 -: Април 07, 2012, 09:37:40 »

Аз съм две ръце..

Не сваляйте гарда, време е да се излезне от матрицата..времето наистина почва да ни притиска, и те затова бързат ;]
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Април 07, 2012, 09:47:46 »

йеп ...йеп...урааа...и аз съм "ЗА"...
    основната идея всъщност е това....браво ariam,каза го кратко,ясно и точно...дано не само аз те чувам...
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 07, 2012, 10:18:27 »

Ще се радвам, ако някой се сети и спомене и други чалга или поп  клипове, чрез които се извършва basic монарх програмиране...
    Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Април 07, 2012, 10:27:13 »

Ще се радвам, ако някой се сети и спомене и други чалга или поп  клипове, чрез които се извършва basic монарх програмиране...

АААА...НЕ...МОЛЯ..САМО ЧАЛГА ТУК В ТОЗИ ФОРУМ ВЕЧЕ..НЕЕЕЕ....ПО НИКАКВИ ПОВОДИ И ПО НИКАКВИ ТЕМИ...аййй стига моля Ви се....стига сте пълнили с боклук...остана и за чалгийте да нищим тука...
    « Последна редакция: Април 07, 2012, 10:37:36 от belamidjona » Активен
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Април 07, 2012, 10:30:05 »

вдигнахте ми адреналина ...по никакви поводи..и никакви теми....моля да не пълним с отпадъците на чалгата форума...без значение идеята...благодаря!
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гениите на България
    За България
    Бунтарката 7 2093 Последна<br />публикация Октомври 22, 2010, 13:39:44
    от Странник
    България търси талант
    Обща тематика
    Аэ съм 3 792 Последна<br />публикация Октомври 28, 2012, 17:07:02
    от Zheleznia
    Програмиране и посвещаване на камъните
    Минерални и скъпоценни камъни
    Слънчев лъч 1 2115 Последна<br />публикация Ноември 23, 2011, 00:48:40
    от Alida
    Програмиране Монарх
    Програмиране, световен елит
    praiseyou 7 1981 Последна<br />публикация Март 06, 2012, 13:02:31
    от Sue
    Свещенните места в България
    За България
    Selinna 12 1982 Последна<br />публикация Ноември 01, 2011, 12:02:10
    от Selinna

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright