Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Интервю с рептил.  (Прочетена 4110 пъти)
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Април 05, 2012, 12:56:36 »

В сравнение с повечето ''послания'' това ми изглежда различно с хладната логика която се усеща във всяка дума...
    Като цяло си мисля че те,както и коя да е друга извънземна цивилизация (ако ги има де...)  стоят възможно най-далеч от нас по ред основни причини.
    Първо: Прекалено луди,непредвидими и нелогични сме в много от случаите,реакциите и навиците които имаме.
    Второ: Съзнанието на голяма част от човечеството е твърде материално и е опасно за извънземните да ни помагат с ноу-хау или нещо подобно въобще...
    Трето: Твърде много пороци и всевъзможни залитания в стил ''демокрация и свобода'' като идеологии има сред нас...
    Четвърто: Твърде много и всевъзможни религии съществуват при нас...
    Трета и четвърта точка са крайно опасни според мен за една високоразвита и високо организирана цивилизация.
    Просто предвид горните точки допускам че едва ли  някой въобще ще има идея да се пари с нас...
    Винаги в контактите между каквито е да е същества има обмен на информация и енергии от всевъзможен порядък...
    Световната история е красноречиво свидетелство за безумен героизъм в името на идея,както и на тотален геноцид в името на идеология...
    Едва ли ще има трезвомислещи събратя по разум които да искат да си имат работа с нас въобще...
    В този ред на мисли принизяването и надменното изказване на рептилията по наш адрес е съвсем обяснимо и преднамерено с цел манипулция...
    Чисто и просто мисля че дяволски ги е страх всъщност от нас.... телепатичните им способности,технологиите и всички ''магии'' на които са способни въобще няма да им помогнат ако човечеството реши да им обърне внимание по подобаващ начин... както ние си знаем... до тотално изтребване... в това сме царе меко казано...то даже им стига да ги вкараме в безкрайните си диви  безумни игри на бизнес и борба за надмощие и власт...тогава края им е предрешен...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    psyworld
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: Плевен
  • « Отговор #16 -: Април 05, 2012, 13:30:16 »

Недорасъл е този ,който не знае ,че във всяка простотия ,може да намери мъдрост и  всяка обявила се мъдрост да е голяма простотия или просто простота.
    Пси внимавай с категоризациите си !!!!

Не виждам къде точно съм категоризирал??  Иначе от това което каза почти всичко ми звучи безкрайно мъдро..Усмивчица)
    Няма нужда от такава докачливост за дреболии.. Между другото знае ли човек , може пък да съм рептил и да пускам провокации
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Април 05, 2012, 14:36:04 »

Пси да кажеш , че нещо е простотия без да се обосновеш си е категоризация. Предупредихте и преди , да внимаваш с изразните средства , поради факта ,че във форума пребивават всякакви хора , по възраст, разбирания и тнт  и не всеки би ти разбрал шегичките или жаргона и може да се обиди . Това ,че сме свикнали да говорим с изразни средства , като простотии , малоумни и тнт подобни не ни прави чест , нито на теб, нито на мен, ама малко по-малко трябва да набарваме златната среда на нормална комуникация.

Странник прав си ,че сме страшни или както казваше , че циганите веднага ще им отмъкнат кораба за скраб  Веселяк Веселяк Веселяк

Обаче има нещо друго , не ми се връзва само от страх да са се покрили в земята, а толкова да обичат слънце и да ги прави силни , значи те се лишават от оптималното си функциониране ,заради нас - незрелите и недоразвитите . Другото нещо - стоп на еволюцията на съществува , едно напреднало същество трябва да го знае. И още много несъответности намирам ( да не се изразявам и аз като пси Усмивчица)

За подземни рептилоидни същества има сведения - примерно Нагите , имаше и едно доста логично обеснение на тези раси в "Документите Тера". Ама тая студентка-рептилка направо ме скъсва Усмивчица)))
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #18 -: Април 05, 2012, 16:05:37 »

Странник прав си ,че сме страшни или както казваше , че циганите веднага ще им отмъкнат кораба за скраб  Веселяк Веселяк Веселяк

Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #19 -: Април 05, 2012, 21:12:20 »

Само не им пожелавам на рептилиите да се объркат и да си изкопаят тунели с изход към ''Максуда'' или в ''Столипиново'' да речем ...
    Е тогава им се разказа играта на другата раса меко казано...
    Мъка ми е за тях...как ще ги спасяваме си нямам на идея тогава...
    Рептилиите не са прости наистина-тунели си направили в Белгия,Франция,Швеция...
    Нито телепатия,технологии или психовъздействие ще ги спаси тогава...

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Xosefina
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: зимата на Луната,лятото на Меркурий
  • « Отговор #20 -: Април 07, 2012, 10:01:18 »

аз имам две чанти от боа и кобра....ейй хора...с лек привкус на хумор ..само да ви кажа...гледайки ги опънати на чантите ми..ама ви казвам грам страх не ме хваща...Усмивчица много издръжлива кожа..евала..няма късане..
    предлагам :сезона за лов на рептили да бъде обявен..хахаха....всички на чанти и обувки после...
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Интервю с Бог
    Видео клипове
    delfin 4 1197 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 08:48:29
    от delfin
    Интервю с К.Г.Юнг за “Astrologie Moderne”…
    Астрология и нумерология
    dayana 1 1288 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 20:31:07
    от dayana
    Инелия Бенц-Интервю с Бил Райън от Проект Авалон
    Видео клипове
    The One 12 2391 Последна<br />публикация Март 10, 2012, 14:26:41
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright