Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравейте и от мен, приятели!  (Прочетена 406 пъти)
Светъл лъч
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

• Град: My little light path
  • « -: Април 02, 2012, 00:45:50 »

Искам да Ви се представя. Как се казвам не казвам, защото си пазя малко личните данни от интернет, извинете ме за което . Та аз съм от Стара Загора, но сега живея в Пловдив. Тази година ставам на 20 години и съм студент в ПУ по желана специалност. Желана, колко да е желана...такава, която ми дава някакво бъдеще в професионален план, иначе от мен ако зависи бих учил Философия, Психология и т.н. Винаги съм се интересувал от духовното, но така се случи, че като малко дете се сблъсках със смъртта на родителите си поради което останах сирак. Но имам уникални роднини, които всички са ме подкрепяли в трудните ми моменти и смея да твърдя, че отраснах като щастлив тийнейджър. Все пак трагедията в живота ми провокира много мои мисли свързани с отвъдното, Вселената, Бог, паранормалното и от тогава може да се каже, че почна моето духовно развитие като личност. С удоволствие ще посещавам този прекрасен форум и ще споделям неща от опита си, информация, която съм прочел в книги и статии, а понякога и ще питам. Даа - ще питам и ще отговарям. Въпроси и отговори винаги ще има, човек не спира да се развива, не спира да разглежда околния свят и да си задава безброй много въпроси. Та и аз съм такъв човек. До тук изчетох доста теми, много от тях провокираха моята мисъл. От друг акаунт зададох към Вас въпрос, но тъй като исках да остана в пълна анонимност малко послъгах за годините си, но въпросът беше деликатен, отново ме извинете, за което. Но вече наистина - на 19 (скоро на 20), отраснал в богатата на природа Стара Загора и живеещ в Пловдив, аз ще се радвам да бъда част от Вашето онлайн общество, където, надявам се, ще бъда полезен! Ако имате въпроси ми ги задавайте и може и аз понякога да ви питам разни работи, голям любопитко съм. Това е за сега, желая ви лека и спокойна вечер.
    Активен

Момче съм! Усмивчица
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright