Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прераждане, минали животи  (Прочетена 2729 пъти)
Mia227
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: София
  • Мила узунова
    « -: Март 30, 2012, 21:37:01 »

Здравейте, може ли да ми помогнете?
    Искам да узная повече за прераждането на душата, какво се променя и какво мога да направя, за да узная миналите си животи? Тъжен Усмивчица
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #1 -: Март 30, 2012, 23:38:44 »

В тази книга има едно упражнение за връщане в миналото, но не знам дали става за минал живот.
    http://dox.abv.bg/files/listtree
    Активен
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• « Отговор #2 -: Март 30, 2012, 23:46:46 »

Вече съм писала за това. Извинявам се, ако досаждам. Веднъж се сънувах, като около 15-17 годишно момче. Това което помня е, че бях изпъдена на терасата на една къща. От там се виждаше целия град. Ориенталски от бял камък. Чакахме с примирение да ни изпепели вулкан.
    Пиша "изпъдена" защото съм доста по-възрастна женска. Факт е, че обичам да живея на зелени места с много дървета, достатъчно вода и облаци по небето. Винаги ме е било страх от суша и недостиг на вода. Не мога да си представя живот в изсъхнали треви, прах и безоблачно небе. Минаха, вече няколко години от съня, и аз все така съм си уверена, че сънувах предишен живот.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Март 30, 2012, 23:59:44 »

Аз пък преди месец сънувах, че съм на брега на едно езеро с един индианец :facepalm:, но наблюдавах отстрани,  казах му нещо от рода на ''сега водата е бяла'' или нещо такова. Само това помня.
    Активен
    Mia227
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Мила узунова
    « Отговор #4 -: Март 31, 2012, 10:14:55 »

Благодаря ви за отговорите!!
    А доколото до индянеца всеки сън е за нещо да ли за минал живот или за нещо предстоящо няма значения важното е да се опиташ да разбереш за какво или за кой е.
    « Последна редакция: Март 31, 2012, 15:30:10 от Модератор » Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #5 -: Март 31, 2012, 19:12:47 »

Можеш да разбереш доста за миналите си животи, като разгледаш кой си в сегашния. Просто се довери на себе си. Но резултатът е без имена и подробности.

Помисли какви са ти хобитата и интереситев този живот. Спомни си талантите ти от детството до сега. Най- вече обърни внимание на нещата, които се е оказало , че умееш  без специално да са те учили или си усвоила бързо. Сякаш винаги си умеела.
    Кои езици ти се отдават бързо?
    Филми и книги за кои епохи четеш/гледаш с най-голямо удоволствие. За кое място се отнасят.

При мен така излязоха ездата (воин в средновековието) , Европа като континент и южна америка, готвенето, по tочно ползването на подправките, плетенето (не на пуловети, а на гривнички и макраме) ... Но най- точно при мен проработиха за подсказка историческите филми . После само се потвърдиха нещата.

Пробвай! Zабавно е да се погледнеш от страни като душа.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 05, 2012, 00:08:29 »

Намерих един сайт и той ми изчисли годините на преражданията ми.
     Ухилен

1004г.,  755г., 481г., 352г., 1452 нр н.е, 1613 пр н.е, 1778 пр. н.е.

1778 пр. н.е намерих само някакво второ египетско царство.  Усмивчица
    1613 пр.н.е. - Изригването на вулкан Тера.
    Цитат
    Историците смятат, че изригването на вулкана е причината за изчезването на критско-минойската цивилизация - остров Крит се намира само на 100 км на юг от Санторини, и вероятно е бил опустошен от образувалата се при експлозията огромна вълна. Счита се, че това е една от възможните основи на мита за Атлантида.
    Рекунструкции на остров Тера, който заедно с другите гръцки острови били под владенията на минойците по това време(1620 г.пр.Хр.), показват, че на върха му се намирал гигантски вулкан. След изригването му цяла Европа била покрита с пепел. Остров Крит, който се намирал южно от Тера също пострадал сериозно. Няколко цунамита го потопили - следствие от отломките на вулкана. Първата вълна, която достигнала Крит, била висока почти 18 метра
    Интересното е, че винаги ми била интересна египетската, римската и гръцката култура. Обичам да гледам филми от всякакъв тип на тема Гърция, Рим и Египет.  Усмивчица А като ходя в Гърция се чувствам като у дома си, все едно не съм в чужбина.
    Активен
    fallen*angel
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Обичайте себе си, за да ви обичат и другите! <3

« Отговор #7 -: Юни 13, 2012, 21:18:11 »

Здравей, Mia, видях, че се интересуваш от прераждания и миналите си животи. Моята душа често се връща към миналите ми животи, за да оправя разни работи. Мога да ти дам един съвет дано съм от помощ: Когато е необходимо душата ти ще се връща в някой живот, ако има да поправя нещо и ще запомниш пътуването, ако това е необходимо, за да научих урок за/в сегашния си живот. Дано съм била от полза.
    Активен

Любовта е това, което ще ни обедини и направи безсмъртни!
    Uran
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #8 -: Юли 01, 2012, 01:27:03 »

Здравей, Mia, видях, че се интересуваш от прераждания и миналите си животи. Моята душа често се връща към миналите ми животи, за да оправя разни работи. Мога да ти дам един съвет дано съм от помощ: Когато е необходимо душата ти ще се връща в някой живот, ако има да поправя нещо и ще запомниш пътуването, ако това е необходимо, за да научих урок за/в сегашния си живот. Дано съм била от полза.

Здравей, много ми е интересно как така "оправяш разни работи" в предишните си животи, възможно ли е изобщо това? Може ли да дадеш примери? Интерсно ми е, защото и аз връщам в минали животи. Срещам човек, питам от къде го познавам и се пренасям в съответния житот и изживявам някоя важна ситуация отново с него, но нямам конторл над случващото се. Самите ситуации ги изживявам, не съм страничен наблюдател, изживявам емоциите, болката, имам усещането за реалността тогава, усещам аромати, вятъра, но нямам контрол, защото съм човека, който съм била, гледам през неговите очи, не помня сегашното си аз.
    Активен
    sarabia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #9 -: Юли 01, 2012, 11:48:35 »

Моята душа често се връща към миналите ми животи, за да оправя разни работи. Мога да ти дам един съвет дано съм от помощ: Когато е необходимо душата ти ще се връща в някой живот, ако има да поправя нещо и ще запомниш пътуването, ако това е необходимо, за да научих урок за/в сегашния си живот.

Хмммм, не ми е ясно как става  тая работа, но ми се струва че това е нарушение на някои от вселенските закони. Aко беше разрешено да се врьщаме назад и уж да поправяме грешки, всички щяхме да го можем. А и кьде остава опитността на душата,  ако не понесе последствията от грешката си?

3
    Цитат
    21. ЗАКОН ЗА ЦЕЛТА НА ПРЕРАЖДАНИЯТА НА ЧОВЕКА И ЖИВОТНИТЕ

Целна е усъвършенстване, като сам трябва да изпиташ и изживееш всичко, да натрупаш творчески опит и духовна сила като се връщаме отново и отново в сменящи се роли.

322. ЗАКОН ЗА ЦЕЛТА НА ЖИВОТА

В "Предварителната програма за живота" се съдържат и добрите, и лошите страни на бъдещия живот. Всяка Душа получава точно това тяло, в което може да се развие оптимално. ЦЕЛТА НА ЖИВОТА Е ДА ПОКАЖЕШ КОЙ СИ ТИ, ДА ПРЕСЪТВОРИШ СВОЕТО АЗ ЧРЕЗ ВСЯКО ТВОЕ РЕШЕНИЕ, ДЕЙСТВИЕ ИЛИ АКТ ЗА САМООПРЕДЕЛЕНИЕ ВСЪЩНОСТ КОЙ СИ ТИ. Нова е собствената преценка за: това ли съм аз;точто това ли искам сега да направя. ЕТО ТОВА Е ИЗБОРЪТ, който правим всеки път. Този закон е свързан и със "Закона за кармата".

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=370.15#ixzz1zMGTIxqC

Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #10 -: Юли 01, 2012, 12:05:32 »

sarabia Имаше се предвид, за връщане към спомен от минал живот. Спомен отминалото да видиш какви грешки си допускал, как оказват сега влияние и кои са важните уроци за усвояване сега... Как прецени, че става дума за пътуване във времето? Ухилен Ухилен
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    sarabia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #11 -: Юли 01, 2012, 12:22:25 »

sarabia Имаше се предвид, за връщане към спомен от минал живот. Спомен отминалото да видиш какви грешки си допускал, как оказват сега влияние и кои са важните уроци за усвояване сега... Как прецени, че става дума за пътуване във времето? Ухилен Ухилен
    Никъде не пише спомен, пише че се връща и поправя грешки.
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ушите помнят минали животи
    Езотерика
    delfin 10 3614 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 00:27:30
    от Morena
    Карма, прераждане « 1 2 ... 5 6 »
    Духовни учения
    delfin 87 10714 Последна<br />публикация Април 23, 2013, 02:41:50
    от julijana
    Осми Дом - домът на Смърт и Прераждане - извад
    Астрология и нумерология
    Цар Кару І 1 2683 Последна<br />публикация Юни 08, 2011, 14:49:53
    от Cvetomir91
    музика от минали епохи
    Музика
    chukich 3 940 Последна<br />публикация Ноември 27, 2012, 18:50:09
    от Svetoslav
    сън от минали епохи направен като разказ
    Обща тематика
    chukich 0 334 Последна<br />публикация Ноември 13, 2012, 20:55:45
    от chukich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright