Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нуждая се от подкрепата ви!  (Прочетена 953 пъти)
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « -: Ноември 25, 2009, 11:52:32 »

Здравейте приятели, днес се нуждая от вашата подкрепа, зная че всичко ще бъде добре и вярвам, че Силите от светлината помагат. Но да мина по същество, че ще ви объркам. Кучето ми Монка е на 11 год. и се нуждае от важна операция, която е днес. Вярвам и дълбоко се надявам всичко да мине добре, защото тя е част от живота ми, от семейството ми, от мене. Сълзите ми текат, а душата ми е свита и само се моля. Не ми позволиха да остана, а ще ми се обадят като свърши операцията, за да ми кажат как е минала, а довечера ще си я взема. Зная че трябва да бъда оптимистка и да вярвам, но как да игнорирам страха! Затова ви пиша, ако знаете, как се нуждая от подкрепа, не съм казала на никой от близките ми все още .
     Простете ми, ако съм ви натоварила, а сигурно е така, но изпратете ни на мене и Монка положителна енергия моля . Сълзи
    « Последна редакция: Ноември 25, 2009, 15:45:22 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Ноември 25, 2009, 12:02:02 »

Слънце, бъди силна и вярвяй в добрият изход от ситуацията! Знам, че е трудно... дори аз, четейки това се разтроих и разплаках и ме хвана страх за твоето кученце. Аз също имам едно малко прекрасно създанийце- териерче, което ме съпътства в живота вече 7 години. Точно в този момент тя си бута муцунка в мене, защото вижда, че съм разтроена...обяснявам й защо и съм сигурна, че и моята красавица ще изпрати енергия, която да ви помогне... аз от своя страна вече пуснах енергиен канал към тебе... стискам ви палци и дано всичко да мине добре!
    « Последна редакция: Ноември 25, 2009, 15:45:37 от delfin » Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Ноември 25, 2009, 12:23:12 »

Гити, благодаря ти за разбирането, просто в момента съм кълбо от нерви и само се моля всичко да мине благополучно.
    « Последна редакция: Ноември 25, 2009, 15:45:56 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Ноември 25, 2009, 12:31:52 »

Миличка, успокой се, колкото и да е трудно това! Когато всичко преключи пиши да кажеш какво е станало! Аз след малко тръгвам за Стокхолм за 2 дни и няма да вземам компа с мен, но ще погледна от някой обществен интернет, че ще ви мисля сега. Изпращам ти колкото мога енергия, би следвало да я усещаш вече, защото аз почнах да се умарям, което говори, че я приемаш.... Колата ще я кара мъжа ми явно....
    Целувки и прегръдки и бъди силна!
    Активен
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #4 -: Ноември 25, 2009, 15:38:30 »

AIA надявам се всичко да е благополучно. Бог да ви помага.
    « Последна редакция: Ноември 25, 2009, 15:46:09 от delfin » Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Ноември 25, 2009, 15:41:17 »

Ще бъде всичко наред.
    « Последна редакция: Ноември 25, 2009, 15:46:25 от delfin » Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Ноември 25, 2009, 23:18:57 »

AIA, как мина оперцията? Кученцето живо и здраво ли е? Как си?
    « Последна редакция: Ноември 26, 2009, 15:02:20 от delfin » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Ноември 26, 2009, 00:24:35 »

Скъпи приятели, благодаря ви за подкрепата от която се нуждаех и все още се нуждаем с моето миличко душиче!
    Тази вечер прибрахме Мони от клиниката и сега е до мене, щастлива е, че си е в къщи, както и аз. Махнали са и един тумор и скоро ще правим втора операция, също много важна. Лекарският екип каза, че всичко е минало добре. Не мога да спра да и се радвам въпреки, че още не е добре от пълната упойка.
     Милички, сега аз ви изпращам от моята радост!
     Гити, скъпа моя, почуствах енергията, обзе ме спокойствие и увереност: -*  Делфин, Инил, До, Елша   Целувчица  Целувчица  Целувчица  Целувчица и всички, които с мисълта и добрите си чуства ни дарихте сили, БЛАГОДАРЯ !
    « Последна редакция: Ноември 26, 2009, 15:06:53 от delfin » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright