Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Ео  (Прочетена 5237 пъти)
Selina
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #30 -: Юни 30, 2016, 00:54:36 »

Много са, различни са... Чета ти нагоре писанията и гледам написаното с оранжевите буквички за карнеола, втората чакра и Гавраил и всяка една думичка все едно е писана за мен... Усмивчица  Сега ще си търся да си купя карнеол по този повод.. Усмивчица Все още се чудя дали и аз да не си направя едно дневниче или да пиша по темите хихи..
Активен
ВАЛКИРИЯ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #31 -: Юни 30, 2016, 12:49:43 »

Започваме да се събирамеее.
Активен
ВАЛКИРИЯ
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: Юли 02, 2016, 00:06:16 »

Какво става тук? Никой не се появява на хоризонта. Ееееее, няма ли любопитни?
Активен
elinikar
Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #33 -: Юли 02, 2016, 07:21:35 »

Явно сме на етап,в който съфорумците търсят и откриват себе си, насочили са се навътре към самите тях и им трябва тишина...Когато постигнат това,което е необходимо като индивидуално преоткриване и осъзнаване на себе си, когато намерят целта и мотивацията, която да ги води, ще погледнат и около себе си, ще потърсят и другите подобни на тях, за да се обединят в общата си цел...
Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
BaDBluEeYeS
Witness of a miracles
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

• Град: Ямбол
  • « Отговор #34 -: Юли 02, 2016, 09:28:25 »

Как изобщо имате желание да пишете тук, предвид рекламата на 5-те книги написани с 90% от темите, които някога бяха публикувани тук, после най-нагло изтрити, а фпрумът заключен. Не ви ли идва на ум, защо е пуснат?!
    Не се подвеждайте по доброто старо време..него отдавна го няма. Имате фб група, има и други платформи..
    Извинявам се за спама, но просто не се стърпях предвид наглостта и меркантилността на някои хора!
    Не си правете труда да ми отговаряте. Не смятам повече да пиша тук.

Всичко най-хубаво и успех на всички!
    Активен

За сините очи, розовата душа и животът ми в лилаво
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #35 -: Юли 02, 2016, 13:24:39 »

Честно казано въобще не ме греят рекламите , обръщам и внимание ,колкото на всякакви реклами по всички сайтове
    Мисля че е важно да не се затрива и да не остава само архивна , тази огромна по обем информационна платформа, която не може да се сравнява с конструкцията на ФБ група
    Поне това от личен опит и нужда установих последните години.
    Ако Дидо продаваше чушки и си сложеше реклама на чушките щяхме ли да сме против. Все пак той го поддържа с помощ или без помощ тези години.
    Сега относно качеството на чушките ги интересува консуматорите на чушки само.
    Не отговарям на теб, а на всички, които също като мен са роптали ,поради решението за затварянето или други действия на администратора.
    Каквато и платформа да е , ще се подържа от един или двама и ще е тяхна собственост де факто
    Ако изпуша някой ден мога да затрия ФБ групата примерно.
    Такива са рисковете ... въпросът е дали си заслужават, според мен и пребиваването ми тук вече къде 6 години- да
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ВАЛКИРИЯ
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Юли 02, 2016, 18:37:02 »

Малееееей, събрахме се едва трима и четвъртия ни нахока. Започва се от самото начало.Но с право. И аз имам някакви такива наблюдения. Все пак не съм от днес в този форум. Няма за какво да се сърдим - такива сме си хората.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #37 -: Юли 03, 2016, 01:28:43 »

От една страна имаме рекламите - да,дразнещи са и намекват за комерсиално начало в един духовен път.
    И за мен е непонятно това , но е факт.
    От друга страна имаме духовния аспект на форума в светлината на който сме тук.
    Когато един мъдър човек избира подминава несъщественото и избира същественото.
    Кое е по важното за вас ?
    Взаимната помощ и обмен в духовния път или това че имало реклами с комерсиална цел ?
    Е няма как комерса да ме спре в това което следвам... не виждам как ще стане просто.
    Който иска - намира начин, който не иска си намира оправдания.
    Отдавна ( още преди повече от 5 години ) виждах че ножицата се отваря и ще се изострят все повече противоречията.
    В тези противоречия ще израстват мнозина (преодолявайки и надраствайки ги ) или ще зациклят мнозина в застой и деградация.
    Залога е много по голям от някаква си личност,интереси или комерсиални цели.
    Това е вълна която се надига непрекъснато и все повече... и след сътресения ще има промяна с неочаквано начало.

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #38 -: Юли 03, 2016, 12:38:10 »

Подкрепям всички което странник е написал преди мен.
    Само съм с особено мнение и все още не съм стигнал до тези изводи

Цитат
    Залога е много по голям от някаква си личност,интереси или комерсиални цели.
    Това е вълна която се надига непрекъснато и все повече... и след сътресения ще има промяна с неочаквано начало.
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #39 -: Юли 04, 2016, 00:27:46 »

Повечето хора тук знаят, че съм във форума поради темите за децата. Дали са индиго ,кристали , деца на новото време, сме се разбрали ,че това са етикети ,които могат да бъдат нож с две остриета. Но е факт вълната от различни хора в новите поколения. Тези хора/деца се сблъскват с една система ,един стар свят ,който не отговаря на техните вътрешно заложени критерии и техните възможности. По тази тема друга българска платформа ,която е събрала толкова информация НЯМА. При търсеното на информация с търсачка, излизат темите тук -  не от Фейсбук . Наблюденията ми по темата през последните години е огромна и се радвам ,че ще мога да отворя темите тук и да ги попълня с тази информация. Всичко друго не ме грее. Прескачам обиди и изобличения , не ме интересува ,кой злоупотребява или не , всеки ще си отговаря за себе си. Както казва Странник ( поздрави ,липсваше ми ) - Залогът е много по-голям.
    Активен

dayana
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #40 -: Юли 04, 2016, 02:05:17 »

Здравей Иве!

Много се радвам за форума!

Поздрави на всички!

Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #41 -: Юли 04, 2016, 12:03:17 »

Даянкаааа

Активен

Selina
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #42 -: Юли 04, 2016, 14:10:39 »

Повечето хора тук знаят, че съм във форума поради темите за децата. Дали са индиго ,кристали , деца на новото време, сме се разбрали ,че това са етикети ,които могат да бъдат нож с две остриета. Но е факт вълната от различни хора в новите поколения. Тези хора/деца се сблъскват с една система ,един стар свят ,който не отговаря на техните вътрешно заложени критерии и техните възможности. По тази тема друга българска платформа ,която е събрала толкова информация НЯМА. При търсеното на информация с търсачка, излизат темите тук -  не от Фейсбук . Наблюденията ми по темата през последните години е огромна и се радвам ,че ще мога да отворя темите тук и да ги попълня с тази информация. Всичко друго не ме грее. Прескачам обиди и изобличения , не ме интересува ,кой злоупотребява или не , всеки ще си отговаря за себе си. Както казва Странник ( поздрави ,липсваше ми ) - Залогът е много по-голям.

Абе да ти кажа времето започна да се "адаптира" постепенно към новите поколения.. Да не говоря, колко безкраен източник на информация и идеи за самоизява и творчество е интернет... Повечето деца намират начини/пътища през, които да се насочват в живота и това е много добра тенденция... Силно се надявам да се запази, но така или иначе е ясно, че каквото и да е тази велика стара система тя умира и на нейно място се заражда нещо ново и по - добро ( дано само не се ъпгрейдва, че няма да е много приятно Веселяк Веселяк ) ...

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #43 -: Юли 04, 2016, 15:58:44 »

май не си се сблъскала с образователните системи ,  психолози и тнт . Съществува огромна преса срещу това системата да се нагоди към новите поколения. Докато настъпи истински пробив , ще има голяма борба.

Активен

Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1281 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на Sunshine(sun) « 1 2 ... 33 34 »
    Лични дневници
    Sunshine(sun) 509 25466 Последна<br />публикация Август 07, 2017, 15:39:04
    от Sunshine(sun)
    Дневникът на Крем « 1 2 »
    Лични дневници
    krem 18 1502 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
    от krem
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 763 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 1014 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright