Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Асцедент Скорпион  (Прочетена 1091 пъти)
Kalia1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Март 26, 2012, 07:37:26 »

Здравейте,
ще можете ли да ми помогнете да разгадая моят личен хороскоп.
Има ли линк с помощта,на който се определя наталната карта-с асцедента и разположението на планетите в деня на раждане на човека.Какво означава това,че съм асцедент скорпион (казват,че асцедента бил най-важен), скорпион-в първи и втори дом, луна в рак, а северният ми лунен възел е в козирог?
Иначе съм зодия везни.
Благодаря предварително
Активен
luba
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Декември 21, 2012, 00:04:20 »

Ти си точно като мен,зодия везни,асцедент скорпион ,луна в рак.
    Активен

Ти си в идеалната точка от своето идеално пътуване. Ти си точно там, където трябва да бъдеш, защото сам си го решил. Истината е, че не би могъл да си по-съвършен, отколкото си в момента.
    Heavenly
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #2 -: Август 08, 2013, 12:52:31 »

Духовната изследователка и астроложка Изабел Хайки (1903 - 1980) смята, че ако даден дух не е напреднал значително в своето развитие, не може да се прероди с изгряващ знак Скорпион.
    Активен
    Morticia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #3 -: Август 08, 2013, 16:36:42 »

айде сега всички скорпиони дерзайте Ухилен
    пишман от скорпиони Ухилен
    Активен

"Сюрреализмът, това съм аз!"
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Август 08, 2013, 17:17:11 »

Да му мислят тези които още продължават да робуват на
    астрологията...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Morticia
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Август 08, 2013, 17:33:05 »

мислят му за тях дерт нямай
    Активен

Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #6 -: Август 10, 2013, 01:49:26 »

Цитат
    (казват,че асцедента бил най-важен) 
    Хммм Чо?
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    kapitana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #7 -: Август 11, 2013, 02:52:46 »

Да му мислят тези които още продължават да робуват на
    астрологията...

Тя ми робува на мен Усмивчица
    Иначе си прав
    Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
    Morticia
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 27, 2013, 19:06:40 »

АСЦЕНДЕНТ СКОРПИОН
    Моята първа реакция в дадена ситуация е: да запазя самооблада­ние, да изследвам водите и да разбера дали е безопасно, за да се от­пусна.
    Маската, която си слагам за обществото, изразява: сексуалност, възприемчивост, способност да подкупвам и интригувам, тайнстве­ност, наблюдателност, потайност, отмъстителност, деструктивност.

ЖЕНА С АСЦЕНДЕНТ СКОРПИОН
    Съзнавам, че съм доста енергична — въпреки че енергията ми понякога е по-негативна, отколкото бих желала. Хората се държат към мен много рязко, дори когато нямам нищо против тях. Или ме харесват, или ме намразват още от пръв поглед. Няма средно положение. Те може би забелязват, че нищо не убягва от погледа ми. Не мога да не отбелязвам скритите подбуди, леките нюанси във взаимоотношенията, увъртанията, тайните погледи. А з знам всичко.
    Моята първа реакция е да изчакам. Наблюдавам и чакам, следейки събитията. Упорита съм и имам силни чувства. Когато ги показвам пред хората, това ги слисва. Ето защо съм се научила да се владея.
    Животът е тайна, която трябва да бъде разкрита, а мен ме бива за това. Ала искам и аз да съм тайнствена. Вероятно затова ме намират сексапилна, дори когато не съм. В началото на запознанството аз не говоря много, но искам да изглеждам чаровна, привлекателна и обещаващо изкусителна. Макар че се старая това да не е твърде очевидно. Предпочитам да оставя магнетизма си сам да се прояви.
    Чувствам, че в света има сили, които уважавам. Дори изпитвам стархопочитание към тях, защото те ме карат да чувствувам своята собствена сила. Нуждая се от мъж с подобна сила. Ако е по-слаб от мен, той ще се смути. Мразя да всявам страх у другите, но ми е трудно да го избегна. Повечето мъже се страхуват от мен.
    Мъжът трябва да ме предизвика, за да почувствувам, че съм срещнала достоен противник — в противен случай ще го направя на пух и прах, дори да не искам това и да не го правя нарочно. Не зависи от мен. Възхищението ми прави впечетление, но трябва да съм сигурна, че е искрено. Забелязвам фалша отдалеч. Ето защо съм внимателна, при всяка първа среща. Иска ми се да гледам на всичко по-леко и не така сериозно, но не мога, докато не се уверя, че съм очаровала новите си познати.

МЪЖ С АСЦЕНДЕНТ СКОРПИОН
    Взаимоотношенията и разбирателството с мен не са лесни. Това се дължи на естествената ми склонност да се прикривам и затварям в себе си. Аз не казвам наляво и надясно за нещата, които преживявам. Затворен човек1 съм. Винаги съм нащрек както за грозящи опасности, така и в интимните си връзки. Мога да сближа хората в компанията, без да го правя нарочно, а благодарение на силата на личността ми и атмосферата на тайнственост, която създавам. Аз съм "високият, мургав, красив странник", дори когато съм рус и висок 1,65 м. Въпрос на излъчване. То е навсякъде с мене. Аз фиксирам хората. Мога да се втренча в нечии очи, без да трепна или мигна. На всички е ясно, че постигам целите си, каквито и да са те. Аз не си губя времето. Поставил съм си задачи, към които се стремя и влагам цялата си енергия, за да ги постигна. Имам в себе си скрит източник на сила и воля, който винаги мога да използувам. Повечето хора не знаят за тези мои способности, а това ми дава значително предимство. Винаги гледам да прикривам възможностите си.
    Парите не са проблем за мен, защото интуитивно разбирам как да ги спечеля. Когато са в ръцете ми, те се умножават — рядко става обратното. Може би защото съм предпазлив. Не говоря много за работата си, а когато трябва да напиша нещо, винаги внимавам какво пиша и в какви ръце ще попадне. Извоювал съм си славата на човек, който умее да пази тайни.
    Сексът има изключително въздействие върху мен и винаги е обсебвал мисълта ми. Независимо от изявената ми сексуалност, аз мога да бъда сантиментален и самоотвержен в любовта. Раздавам се, но съм и много задълбочен. Тази задълбоченост ме прави упорит. Имам оригинална мисъл и предприемчив дух. Свършвам работата си за кратко време, защото действувам ефективно и отговорно. Помагам на другите, но очаквам да се научат да се справят сами. Богатите дами ме намират привлекателен. На жените им допада моят интерес към мистериите и свръхестественото, и особено към спиритическите сеанси. Както е казал Шекспир, "в небесата и на земята има много повече задачи ... отколкото си мислим ..."

Източник: Планетите на любовта, М. Дж. Абади Клодия Бейдър

Активен

Morticia
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Август 27, 2013, 19:10:15 »

източник: Атрофеникс

* A_Skorpion.gif (21.55 KB, 669x439 - видяно 160 пъти.)
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Легендите за зодиакалните знаци -Рак,Скорпион,Риби
    Астрология и нумерология
    Mistic_Aqua 6 809 Последна<br />публикация Август 27, 2013, 23:42:32
    от Morticia

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright