Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на The One  (Прочетена 3571 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #15 -: Март 24, 2012, 23:42:30 »

Има един син сапфир в който можеш да потънеш цялата и уникално бистро зелен емералд на сваровски Усмивчица
А относно изненадите, такава изненада съм ви подготвил, че...
В понеделник ще се вдъхновяваме, тогава ще отделя специялно внимание да направя разкритието.  Ухилен
Пригответе се, очаквайте неочаквананото.  Ухилен

ПС:И да те питам ЕО, можеш ли да слагаш листенца или плодове вътре, които да прозират през сапуна или са едноцветни ? Усмивчица
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Март 24, 2012, 23:50:38 »

Всичко може , ама чакам първите проби да станат, да ги пробвам и вече ще експериментирам.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Март 25, 2012, 01:49:43 »

До понеделник незнам дали ще мога да изчакам приятели, това което е в мен ще ме взриви до тогава 

И така днес поличих озарение.
Вчера Ео ме попита дали продавам бижутата или дали ги разменям и ме накара да се замисля по сериозно върху това,мислих мислих и нищо не измислих  Ухилен Ухилен Ухилен оставих го така и внимавах за знаци Усмивчица

От известно време насам забелязвам тук в Кипър,че много се събира за благотворителност,но тези които искат от теб например 5 Евро ти дават винаги нещо в замяна за да потдържат баланса.

Днес ме спря едно момиче и ми предложи да си купя една много красива свещ направена ръчно в кутийка и на кутийката изписани няколко телефона и логото на организацията.
Разбира се, че си купих. Усмивчица

И в този момент получих озарението.
Бижутата които правя ще бъдат продавани и 100% от печалбата ще отива за благотворителност приятели и то главно за две каузи.
1.Децата в България
2.Природата в България.

Досега са инвестирани около 600-700 евро за инструменти и материали и всичко което се изкара като надценка ще отиде за кауза която ще бъде вдъхновена от живота, така както ме вдъхнови днес.

Защо ви пиша сега това ли, ще ви кажа милички.

Защото всички вие сте част от мен и аз съм част от вас и тези които ще получат паричките или помоща сме пак ние с вас.

Ето и какво ви предлагам сега!

Идеята ми е да се направи виртуално място(сайт) в които ще се предлагат различни неща направени с любов и вдъхновение, и парите които се печелят да споделят с другите наши Азове по тая планета,да се докоснат тия сърца и да видят, че има някой който мисли за тях.
Да се балансират колкото може повече нещата,пример да се даде на децата ни или връстниците ни!
Един ще прави уникални сапуни,друг бижута,трети свещи,четвърти ще тъче,пети бог знае какво сърце ще му даде.
Но дори и тези които нямат хоби ще могат да се включат,ВСЕКИ има какво да даде на себе си в този свят.
Този който разбира от графичен дизайн ще направи логото,другия ще даде идея или ще сподели инфо, всеки има какво да даде в този план.
И всичко ще става със силата на свободния избор.

Нали вече всички искате да участвате в създаването на новия свят?

Ето сега съм тук и ви предлагам реална възможност,хайде нека го направим,приканвам ви всички!
Знайте скъпи мои, това е обречена на успех кауза още преди да сме я започнали.
В момента в който сърцето ви само откликне на тази енергия вие вече сте станали проводник на единството!
Нищо не можем да изгубим тук приятели нищичко!
Какво ще изгубим,доброто си намерение,искрената си мечта,присъствието което сме ли ще изгубим или вдъхновението което от духа идва и през нас минава?
Можем ли да изгубим опита който ще придобием или енергията на сътрудничество в която ще работим.

Хайде да почнем от ТУК, какво ще кажете,хайде да се гмурнем в това безисветно пътешествие и да видим къде ще ни отведе и какви подаръци има за нас живота.

Едно ще ви кажа:Невидими сили ще ни помагат по пътя и много ще научим задно.
Настъпил е момента да се обединяваме в единна кауза,пък макар и най-малката да е тя,макар и един лев да съберем той ще е събран с общи усилия и ще е дарен с любов!
Ще надминем себе си!
Аз първи ще си купя сапун от Ео,казвам ви 

Няма тука крайни цели приятели, не си мисля,че някой има нужда от нас в този час,не!
Живота е справедлив и винаги дава на всеки му според заслуженото, но разберете ме вече нямам избор.

Видях се в очите ви, в очите на всички се видях и искам да си дам защото се обичам и защото заслужавам и защото ако не си дам аз сега, няма кой да ми даде после.

Избор вече нямам приятели!
Виждам се навсякъде във всичко и не мога да оставя тези части от мен, които страдат без да им обърна внимание и грижа.

Искате ли да се превърнем пак в извора на изобилието?Искате ли?

Всеки може да си отдели и да си даде на себе си,стига да се види в очите на друягия и да осъзнае,че това е наистина той.

Представяте ли си приятели от една малка идея са станали всички големи неща от една мъничка идея вдъхновена.
Парадигмата на света ще се смени защото така сме избрали.
Ако всеки мисли как да даде вместо да вземе,ще има 7 милиарда човека които ще мислят как да ви дадат, не е ли прекрасно това?От мен и от вас ще тръгне всичко,няма от кой друг,няма!

Все от някъде и от някой ще трябва да се започне и мисля да е от тук и от нас!
Чакат ли ви се извънземни или който и да било за да ни спасява,чакаме само себе си,сами сме навсякъде кадето ни погледнат очите сме само ние,оглеждаме се в очите на живота.
Колк още ще се чакаме?

Нека още сега се замечтаем за този свят в който иска всеки да споделя и да дава, защото това за което мечтаем ще се случи през идните години, това в което вярваме ще стане, хайде да го изтъчем,какво ще кажете?Можем ли?

Ще започнем от най-малката стъпка тази която можем да направим още сега и ще следваме живота той ще ни учи и ще ни напътства с обратната връзка която вече толкова лесно четем.
Не е нужно да знаем целия процес...
Един за всички и всички за един.

Чака ни толкова много работа и наслада която да вложим в нея, вълнувате ли се вече?

Крайният резултат не е от значение приятели,той никога не е бил от значение,никога.

Ние сме резултата тук и сега,вдъхновени,вярващи,обичащи,присъстващи,живи,откликващи,себеопознали се.
Няма какво да печелим,няма какво да губим,ние сме това което сме сега!

Портал ще се отвори за нашата любов приятели,голям портал ще се отвори и от нея той ще бъде отворен и от там ще минем всички хванати за ръце.

Защото сме ЕДНО!!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=twdc6Sf_bdQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=twdc6Sf_bdQ</a>

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #18 -: Март 25, 2012, 02:22:34 »

Бижутата които правя ще бъдат продавани и 100% от печалбата ще отива за благотворителност приятели и то главно за две каузи.
    1.Децата в България
    2.Природата в България.

Идеята ти е прекрасна!

Ако мога да добавя една благородна кауза, за която също има смисъл да се помисли: да способстваме дори и минимално за финансирането на форума, който изпитва трудности в заплащането на хостинга, а от друга страна можем да кажем, че се явява една малка част от България, където могат да се срещат и общуват българи от близо и далеч.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Март 25, 2012, 02:32:42 »

Понеже  сме от доста краища на Европа може и да може да го организираме като интернет магазин , даже тук , няма да хабиме средства . В една тема може да ги публикваме снимките и със постове да се поръчват и в една българска сметка да ги събираме, като ще си държим открито счетоводство и като посъберем парици ще избереме към кой проект да ги изпратиме . Даже има комбинирани проекти - За Децата и Природата . А ако стане прекалено тежко вече ще отвориме страница , аз съм ЗА. Даже не ми трябва особена възвращаймост на материалите , ама моите не са и скъпи. Понеже аз за пари не мисля , непрекъснато ми падат от някъде, напоследък печеля от някакви томболки дето се чегъртат хахахахахахаха, почна с едно гратис билетче и после печалбички и гратис и все си взимам и все си печеля по 10-30 евро , явно ме сръчкват да направя нещо с тях. А за форума Ихи съм дала предложения , които мисля ,че са доста симпатични . Лично на мен ще ми бъде полезно да има рекламки с места като биомагазини, екосемена, натурална козметика и кристали , наместо там отдолу да ни се мъдрят снимките от фейсбук , т.е взаимопомагателни рекламки , а и остатъка може да отива   в тази сметка с открито счетоводство. Също Амейз това магазинче няма да е като останалите , защото после купувача може да си сложи снимчица с бижуто или на косата измита с сапуните с коприва , от копривата блестят страхотно тъмните коси , за светлите с лайка Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Март 25, 2012, 10:22:35 »

Ich прекрасно е това което ни припомняш,благодаря ти!
    Но вече сме взели участие в тази кауза и сме готови да вземем още веднъж ако се наложи, за щастие паричките са събрани и дори повече от очакваното.
    Извинявам се,че аз го казвам вместо админа,но сега се отвори приказката.

И това е благодарение на много хора с отворени сърца и умове и именно защото има такива хора и аз вярвам в тях отправям това предложение, това сладко предизвикателство.
    Сами сме силни,но заедно сме непобедими!

Ео, прекрасни идей си дала,браво!
    Ето това е доказателство,че това което може да даде всеки един от нас никой друг не може да го даде,всеки има безценно място в пъзела,нито повече нито помалко важно.
    Довечера ще предложа по-конкретни неща и стъпки, като за начало можем да отворим нова тема.
    Сега отивам на работа и ще сервирам на себе си, представяте ли си какъв кеф Усмивчица
    Пожелавам ви изпълнен с радост и благодарност ден.

Активен

Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #21 -: Март 25, 2012, 11:23:19 »

Айде, имам една книга, която чакатакава тема. Приложен дзен.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Март 26, 2012, 13:27:06 »

Ще споделя един въпрос който възникна спонтанно в мен 10 мин след тази прекрасна лекция Усмивчица
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=lazQP4zxu4Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lazQP4zxu4Y</a>

Човека говори за значението на асоцияцията която дори слага на 1-во място.
    Според мен всички убеждения,вярвания и стереотипи определят нещо като средноаретмитична асоцияция която сме изградили за себе си, разбиране за себе си което се е формирало постепенно и в повечето случаи съдейки по мен, несъзнателно.

Какво ще стане ако вместо да подрязваме клонките(убежденията,стереотипите и вярванията) да отрежем цялото дърво или да отрежем цялата представа за себе си, да отрежем тази генерална асоцияция която прави Ума ни.
    Да го отрежем напълно съзнателно и да засадим друго, което да поливаме и обгрижваме.
    Да засадим умишлено напълно осъзнато нова представа за това кои сме ние в същност.

След като се запитам коя е тази най-висша представа която можем да имаме за себе си, веднага ми идва без да мисля думата Живот.

Но какво е Живота?
    В най-общи линии Усмивчица е това което присъства във всичко и във всеки,или общо казано, Това което Е.
    Тук попада целия списък или всичко което е съществувало,съществува и ще съществува в вечният миг сега и дори самия миг Усмивчица

Е тогава се запитах какво ще стане ако се асоциирам със самия живот?
    Е какво пък поне съм част от това всичко,значи то ме изпълва, след като ме изпълва защо да не пробвам да се асоциирам с нещо което присъства в мен и ме изпълва.

Поне нищо не ми пречи да опитам и да видя какво е да се асоциираш с Живота или както някой негови проявления го наричат Бог.

Какво ще стане ако се асоциирам с всички недоволни и арогантни хора и със всички просветени?
    Какво ще стане ако се видя в цветето и в океана?
    Ами ако се видя във всичко или през очите на живота няма ли да преживея най-висшата представа за себе си?

Нали се превръщаме в това с което се асоцеираме?
    Няма ли да се превърна в Бог тогава,няма ли да се превърна в самия живот който съм?
    Ще мога ли да изпитвам недоволство и неприазъм към комшията който пуши в асансьора или комшийката която се хвърля боклука точно до коша,но не и вътре? Ухилен
    Ще мога ли да ги ненавиждам повече ако се видя в тях,ще мога ли да се ненавиждам сам себе си?
    Ще мога ли да завиждам на колегата,че кара кола 10 пъти по-скъпа от моята?
    Ще съм способен ли ако имам две ризи да дам едната на ближния си?

Вместо да питам толкова много въпроси които да ме хвърлят в света на вероятностите защо не взема да видя какво мога да направя за да изпитам това на практика и да почувствам този опит със съществото си?

Това пак ме връща към кода на Моисей и отговорът който е получил когато попитал Бог кой си ти и чул в отговор "Аз съм това, което съм"

Дали разполагаме със силата да се асоцеираме със всичката болка страдание,но и в същото време мъдрост и сила в света?
    Или искаме да се асоцеираме само със мъдроста,силата и знанието, а простотията или неосъзнаването....пу да не е в мойта манджа  Ухилен

Ако приемем само едното няма ли да нарушим баланса в себе си когато се срещнем с другото?Понеже то неприетото и ще напира да се върне в нас като блудния син, които рано или късно ще се завърне за да бъде приет.

Все въпроси на които единствения отговор ще мога да получа ако сам изпробвам всичко за което говоря  Ухилен

Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #23 -: Март 28, 2012, 16:39:19 »

Много хубава лекция, от която научих и продължавам да научавам.Благодаря !
     Интересувам се, откъде мога да намеря книга с Йога Сутрите /или филм или лекция..без значение дали на английски или български/ , тъй като забелязах, че има оттам също какво да уча.Извинявам се, че  пиша в личната тема, но понеже е свързано с клипчето, от предния пост  Прегръдка ...
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Март 28, 2012, 18:06:55 »

Здравей soul незнам от къде можеш да се сдобиеш с тази книга  Ухилен
    Бъди спокоен,темата не е лична,само така изглежда.  Ухилен Ухилен Ухилен
    Пожелавам ти да научиш всичко и да не търсиш повече знания за да можеш да си починеш в мир най-после. Усмивчица
    Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #25 -: Март 28, 2012, 18:23:42 »

Ехх хубав човек си ти  Ухилен  благодаря, нека бъде така и аз го желая на всички
    ... пък тя информацията все ще изкочи отнякъде...мисълта е започнала привличането вече, а търпение имам  Ухилен
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Март 29, 2012, 00:10:46 »

soul направо голям смях  Ухилен Ухилен Ухилен.
    Цитат
    ... пък тя информацията все ще изкочи отнякъде...
    О разбира се,че ще изкочи и то от същото място от където е изкочил и въпроса  Ухилен Ухилен Ухилен
    Цитат
    мисълта е започнала привличането вече, а търпение имам
    Може би е добре да се запасиш с търпение,защото след като намериш тази информация в теб ще се породят други мисли и въпроси,а те ще тръгнат да привличат друга информация и всичко пак от това място ще дойде.
    Замислил ли си се да откриеш мястото от където идват въпросите и отговорите и като го намериш да видиш какво има отвъд него  Ухилен Ухилен Ухилен

А най-смешното от всичко е това,че всички носим в себе си  всичко от което си мислим,че имаме нужда.Носим го постоянно, но и го търсим също така. Ухилен
    Вече сме това което търсим, точно сегаУхилен Ухилен Ухилен

ПС:
    Човек само ако ти осъзнае подписа,никога повече няма да си ПОМИСЛИ  да търси Ухилен Ухилен
    Цитат
    « Последна редакция: Март 29, 2012, 00:24:48 от The One » Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #27 -: Март 29, 2012, 10:37:45 »

Цитат
    О разбира се,че ще изкочи и то от същото място от където е изкочил и въпроса  Ухилен Ухилен Ухилен
    ахахах наистина е голям смях, 'щото напълно разбирам, че е така Ухилен
    Цитат
    Замислил ли си се да откриеш мястото от където идват въпросите и отговорите и като го намериш да видиш какво има отвъд него  Ухилен Ухилен Ухилен
    Имало едно безвреме дет нямало нищо...най хубавото нищо... попаднал там се осъзнавам с дървото,тревата,теб хахах... Ухилен Ухилен

Цитат
    А най-смешното от всичко е това,че всички носим в себе си  всичко от което си мислим,че имаме нужда.Носим го постоянно, но и го търсим също така. Ухилен
    Вече сме това което търсим, точно сега;D Ухилен Ухилен
    Абсолютно най-смешното... тъкмо когато го осъзная и получа вътрешния мир, се появява някой учител, който ми казва...не брат ти трябва да научиш сутрите или нещо друго там...което не си и предполагал, че го има.. смешно е и , че започвам да чувствам, че наистина трябва да ги науча тези неща макар и да съм имал този миг вътрешен мир и да съм осъзнал цялостта си със всичко ...  Ухилен  ...

Цитат
    ПС:
    Човек само ако ти осъзнае подписа,никога повече няма да си ПОМИСЛИ  да търси Ухилен Ухилен
    Цитат

НАЛИ !! ...и ето на - пак и пак осъзнавам, но в един момент всичко се връща обратно..намира се някой, който да успее да ме върне в матрицата и да ми натика всичките търсения в аза ...  и аза си казвам , да ве ние сме тази реалност ние сме нищото да знам го ок, но трявба да науча тва и тва ...

Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Март 29, 2012, 11:06:26 »

Е,щом трябва!  Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен

Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #29 -: Март 30, 2012, 11:32:33 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8UfdHkYNIGE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8UfdHkYNIGE</a>

Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright