Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Законът на Единството (материалът на Ра)  (Прочетена 1454 пъти)
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« -: Март 14, 2012, 09:55:00 »

http://www.llresearch.org/library/the_law_of_one_russian/the_law_of_one_book_4_russian.pdf

На руски

http://www.lawofone.info/

Оригиналният английски сайт.

Една от първите книги- записки от ченълинги, които битуват в пространството. Материалът е събран от 1981-1984 година. Тук пространно се засягат въпроси като предстоящата "жътва", законът за Единството, поддържане на баланса, служба на себе си и служба на другите, история на Земята и други.

Ра е същество от колективно съзнание, от онези, които работят за единството.

The Confederation of Planets in the Service of the Infinite Creator has only one important statement. That statement, my friends, as you know, is “All things, all of life, all of the creation is part of one original thought.”

We are old upon your planet and have served with varying degrees of success in transmitting the Law of One, of Unity, of Singleness to your peoples. We have walked your earth. We have seen the faces of your peoples. This is not so with many of the entities of the Confederation. We found it was not efficaceous. However, we then felt the great responsibility of staying in the capacity of removing the distortions and powers that had been given to the Law of One. We will continue in this until your, shall we say, cycle is appropriately ended. If not this one, then the next. We are not a part of time and, thus, are able to be with you in any of your times.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Законът за привличането.
    Езотерика
    The One 0 1621 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 03:31:04
    от The One
    Единството на битието
    Въпроси и отговори
    mamagaya 4 525 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 23:16:02
    от mamagaya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright