Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сън от Маргарита Велчева  (Прочетена 687 пъти)
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« -: Март 13, 2012, 14:48:27 »

Сънувах, че срещнах един Божи Ангел. Не бях сигурен какво да кажа и попитах: "Им...аш ли време за един въпрос?" Ангелът се усмихна: "Аз нямам време, имам само Сега." Аз също се усмихнах и попитах: "Кое те удивлява най-много у хората?" Ангелът отвърна: "Вие копнеете за мир, а воювате със себе си. Търсите свобода, а вече сте свободни. Търсите Любов, а сте самата Любов. Страхувате се да отворите сърц...ата си, а сърцата ви са винаги отворени. Страхувате се от Смъртта, а сте вечен Живот." Ангелът хвана ръката ми и замълчахме. След това се взря дълбоко в очите ми и прошепна следните тайни: "Когато спрете войната отвътре, вие сте мирът отвън. Когато напълно се отворите за страха си, ще видите, че страхът е просто енергия. Когато срещнете Смъртта напълно, ще видите, че сте Живота. Когато застанете голи пред себе си, тогава сте свободни да сте Себе си. Погледнете дълбоко в сърцата си и ще видите, че сте Любов. Простете на себе си толкова пълно, че самото ви присъствие да прощава. Живейте този миг толкова пълно, че да сте самата Свобода. Обичайте себе си толкова дълбоко, че когато видите друг, да виждате Бога." Изпълнен с Любов, прошепнах: "Толкова съм благодарен. Имаш ли да кажеш нещо друго преди да си тръгнеш?" Ангелът се усмихна: "Аз имам само Сега и Сега е винаги Тук. Мирът е жив във вас. Вие сте върховна Тишина. Тази Тишина е Мирът на Земята. Това е Краят и Началото. Мир."Вижте повече

Източник: Фейсбук
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright