Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравейте, имам едно предложение  (Прочетена 669 пъти)
Наблюдател
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Март 13, 2012, 11:22:39 »

Чета и посещавам форума от много време, но съм само наблюдател, обичам да чета без да се включвам. Снощи ми хрумна една идея докато се рових във Фейсбук и се реших да се регистрирам да я споделя с вас, тя е основно насочена към старите потребители на форума, но навярно може да се приеме и интегрира с всички потребители на форума.

Тук в този форум има много знаещи хора, които разпространяват своята светлина със Сърцето си. Но до нея се докосват предимно младото поколение и тези, които боравят най-вече с компютри. Има толкова много хора, които се нуждаят от нея, но нямат достъп до интернет и на тях и е много трудно да черпят знание и мъдрост от хора като вас.

Ровейки се във Фейсбук видях колко много семинари се образуват на тази тема и се зачудих защо никой от този форум досега не е организирал и обявил един семинар, с добра организация и разумна цена мисля, че ще има голям успех. Знанието тук го има и ако се съчетае с действие мисля, че ще се получи невероятно добра комбинация.

Това е идеята ми, не знам как ще я възприемете, но реших да я споделя с вас. Мир, Любов и Светлина, Благодаря ви за всичко което споделяте с нас!
Активен

Защо да насочвам енергията си към нещо, в което не виждам нищо градивно?
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Март 13, 2012, 11:36:15 »

Здрасти наблюдател,

Нашите семинари , са нашите срещи. Неофициални , сред паркове ,на плажа , зимата е заведение.
Явно сме си станали доста близки , защото организираните "официални" събирания в зала дадоха по-малък ефект ,според мен.

На срещите идват и нови хора, обсъждаме разни неща заедно или по интереси и се забавляваме. Непринудено е и безплатно , освен който там каквото си яде или пие.

Не пропагандираме ,по скоро на принципа ,който търси -намира.

Дето се казва моята баба,няма интернет ,обаче дойде специално да ми каже ,че с другите баби на сбирките ,стигнали до извода ,че моя бебо бил индиго хахахахахах, аз нищо не съм и говорила , нито знае ,че се занимавам с форума. Пък в тях видях ,че си чете Нютон - Пътят на душите.

Значи информацията е на лице и наистина ,който се интересува намира достъп или по-скоро му се дава Усмивчица

Въпреки всичко това, доста хора от тук са активни при различни семинари или взимат участие в различни центрове.

Но ако имаш конкретна идея ,къде и как ,пиши спокойно , ще намериме начин да я осъществим. Имай предвид ,че доста добри писатели ,не са добри оратори Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #2 -: Март 13, 2012, 12:50:54 »

Не съм съгласна, че нямат достъп, по-скоро нямат такъв интерес. Ако го имат тоя стремеж, ако наистина ги интересува,  информация има много, и не /само/ в интернет. Преди не само нямаше компютри и интернет, но нямаше нито книги, нито курсове и семинари Усмивчица сами си превеждахме и правехме на самиздат и си предавахме от човек на човек материалите.
По принцип съм против всички тия платени курсове с цел печалба, където човека отива с надежда някой друг да го научи на нещо. За 2-3 дена, за 3 месеца, срещу пари. Тъжен
Мисля, че няма нужда от проповеди, наставления, поучения и раздаване на информация, има нужда от приложение.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Имам едно въпросче
Въпроси и отговори
az_sym_otnovo 5 747 Последна<br />публикация Юни 13, 2012, 15:48:21
от Sunshine(sun)
ТВ среща - предложение
Обща тематика
praiseyou 12 1293 Последна<br />публикация Февруари 12, 2011, 16:21:04
от praiseyou
Предложение за съобщения
Съобщения / Предложения и оплаквания
Sentinel 3 798 Последна<br />публикация Март 25, 2013, 17:50:06
от Житара
Здравейте! Приятно ми е да се запознаем, имам много въпроси!
Въпроси и отговори
Sanx 11 3564 Последна<br />публикация Май 13, 2012, 20:20:34
от nat_liq82
Здравейте и от мен, приятели!
Обща тематика
Светъл лъч 0 405 Последна<br />публикация Април 02, 2012, 00:45:50
от Светъл лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright